Treść opublikowana przez griga-st
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Daj jakaś nowa fotkę
-
BPW a podkręcenie mocy
Ok. ja z wariowania wyrosłem jakiś czas temu. Oprócz względnie szybkiego przemieszczania się po autostradach, auta maja ze mną jak w raju:zero upalania i duuużo świeżego oleju:decayed:
-
BPW a podkręcenie mocy
Auto jechało dużo lepiej od dołu, v-max nie uległo praktycznie zmianie(ok.220). Sprzęgło pada szybciej w manualu.
-
BPW a podkręcenie mocy
Robiłem wielokrotnie trasy po 1200km "z gazem w podłodze" moim BPW+Multi. Zero problemów do dzisiaj(215kkm). Program i usuwanie DPF-a w EcuProjekt.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
A mi się ani jeden, ani drugi nie podoba:grin: Mój jest ładniejszy:drinks:
-
[ALL B8] Moja A4 B8 1.8 TFSI
Babskie gadanie:facepalm: Wypas dokładnie taki sam jak w mojej pierwszej B8:jerk:(`09) Dla mnie AVT(multi) to najlepsza skrzynia na świecie. Audi w B6 spierdzieliło strasznie image tego rozwiązania.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Fiu, fiu, robi się wypasik:) Takie lusterka tez bym chętnie przygarną.
-
Sezon Rowerowy 2016
Dzięki wiosennej pogodzie, pierwsza setka w tym roku pękła
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Macie bez chromu :wink: http://www.fotem.pl/data/4a229539a8321a912497acbd6aba.jpg
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Sorry, ale ta dokładka traci wiochą i gryzie się z tym świetnym projektem.
-
Muzyka w naszych autkach
Lasek w bikini niestety nie ma. Akcja kreci się na Antarktydzie:grin: Już od trzech dekad w aucie. Najpierw w aucie taty, a później we własnych:jerk: Preferencje się zmieniły, ale sentyment pozostał:
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
Tak pięknie to tam tez nie ma.:decayed:Idziesz do sadu jak w PL:wink: Ogólnie ciekawe przedsięwzięcie. Trochę naiwne, ale życzę żeby się udało.
-
Bochum i okolice
Mika, tyś chyba od wczoraj w Rajchu:grin: Chyba nie wiesz ze ten 1mln. naszych w Niemczech najpóźniej po trzech miesiącach zapomina języka w gębie:polew:
-
[B7 ASB] avant / S- line / quattro - angry bird by okopa3
Ślicznota:slina: Kolorek bomba, wg. mnie jeden z trzech najładniejszych w Audi. Nie pchaj się w Dectane. Jak diody, to tylko te z A6.
-
Klub rosnie w sile ....
Dokładnie Dokładnie +1
-
Ingolstadt - był ktoś kiedyś?
Jak by się kilku chętnych znalazło, można by było coś zorganizować
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Mod ogólnie na wielki +. Aale... te dające zimnym, jasno-niebieskim światłem LED-y są może gites do halogenów. W drzwiach, czy w suficie nie podoba MI się ta barwa światła wogóle.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Dlatego szukam wszystko w ori. Mam 1BA na kolach 19", i jest mala kózka
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Do moich klas wagowych wychodzi ze BE=BV:eusathink:. Poza tym moja A4 to małe, rodzinne auto. Pasowało by żeby jednak cośtam się uginało:wink:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
BE. Masz Gibons jakąś stronkę z cenami? U mnie chcą 850euronow.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Już od roku szukam zawiechy, niestety z wielkim pechozolem(sprzedawcy nie mają pojęcia czym handlują) Wiec gdyby ktoś przyuważył: do klas wagowych: przód 0JH: amort.8K0413031CK, springi8K0411105EDfioletowy|pomarańcz|pomarańcz|pomarańcz tył 0YL: amort.8T0413031AF, springi8K0511115HC zielony|szary|niebieski|niebieski. Montowali to również w A5 i A7. Pewnie i w A6 tez.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To ile ma litrów ten zbiornik w tedeiku kuatro?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Przesadziłem oczywiscie:wink: Zbiornik 55L(Pb). Nie wiem czy ON jest większy.
-
Wkrętarka Hitachi, który model wybrać ?
Woow, obudowa Makity z nalepka Celmy. Celma to jedna z niestety niewielu polskich(nie wiem czy jeszcze) firm która miała produkty na wysokim poziomie. Może nieco toporne, ale niezawodne. Nie wiedziałem ze jeszcze istnieje...Ta z ogłoszenia ma naprawdę niezłe dane. W takim narzędziu istotna jest pojemność i rodzaj aku(min2.0Ah), a nie volty.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Za 200 do pełna zalejesz teraz... ...ale do Bukowiny będziesz musiał dwa razy tankować