Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. griga-st odpowiedział(a) na robert2844 temat w 2.0TDI
    Ok. ja z wariowania wyrosłem jakiś czas temu. Oprócz względnie szybkiego przemieszczania się po autostradach, auta maja ze mną jak w raju:zero upalania i duuużo świeżego oleju:decayed:
  2. griga-st odpowiedział(a) na robert2844 temat w 2.0TDI
    Auto jechało dużo lepiej od dołu, v-max nie uległo praktycznie zmianie(ok.220). Sprzęgło pada szybciej w manualu.
  3. griga-st odpowiedział(a) na robert2844 temat w 2.0TDI
    Robiłem wielokrotnie trasy po 1200km "z gazem w podłodze" moim BPW+Multi. Zero problemów do dzisiaj(215kkm). Program i usuwanie DPF-a w EcuProjekt.
  4. A mi się ani jeden, ani drugi nie podoba:grin: Mój jest ładniejszy:drinks:
  5. Babskie gadanie:facepalm: Wypas dokładnie taki sam jak w mojej pierwszej B8:jerk:(`09) Dla mnie AVT(multi) to najlepsza skrzynia na świecie. Audi w B6 spierdzieliło strasznie image tego rozwiązania.
  6. Fiu, fiu, robi się wypasik:) Takie lusterka tez bym chętnie przygarną.
  7. Dzięki wiosennej pogodzie, pierwsza setka w tym roku pękła
  8. Macie bez chromu :wink: http://www.fotem.pl/data/4a229539a8321a912497acbd6aba.jpg
  9. Sorry, ale ta dokładka traci wiochą i gryzie się z tym świetnym projektem.
  10. Lasek w bikini niestety nie ma. Akcja kreci się na Antarktydzie:grin: Już od trzech dekad w aucie. Najpierw w aucie taty, a później we własnych:jerk: Preferencje się zmieniły, ale sentyment pozostał:
  11. Tak pięknie to tam tez nie ma.:decayed:Idziesz do sadu jak w PL:wink: Ogólnie ciekawe przedsięwzięcie. Trochę naiwne, ale życzę żeby się udało.
  12. Mika, tyś chyba od wczoraj w Rajchu:grin: Chyba nie wiesz ze ten 1mln. naszych w Niemczech najpóźniej po trzech miesiącach zapomina języka w gębie:polew:
  13. Ślicznota:slina: Kolorek bomba, wg. mnie jeden z trzech najładniejszych w Audi. Nie pchaj się w Dectane. Jak diody, to tylko te z A6.
  14. Dokładnie Dokładnie +1
  15. Jak by się kilku chętnych znalazło, można by było coś zorganizować
  16. Mod ogólnie na wielki +. Aale... te dające zimnym, jasno-niebieskim światłem LED-y są może gites do halogenów. W drzwiach, czy w suficie nie podoba MI się ta barwa światła wogóle.
  17. Dlatego szukam wszystko w ori. Mam 1BA na kolach 19", i jest mala kózka
  18. Do moich klas wagowych wychodzi ze BE=BV:eusathink:. Poza tym moja A4 to małe, rodzinne auto. Pasowało by żeby jednak cośtam się uginało:wink:
  19. BE. Masz Gibons jakąś stronkę z cenami? U mnie chcą 850euronow.
  20. Już od roku szukam zawiechy, niestety z wielkim pechozolem(sprzedawcy nie mają pojęcia czym handlują) Wiec gdyby ktoś przyuważył: do klas wagowych: przód 0JH: amort.8K0413031CK, springi8K0411105EDfioletowy|pomarańcz|pomarańcz|pomarańcz tył 0YL: amort.8T0413031AF, springi8K0511115HC zielony|szary|niebieski|niebieski. Montowali to również w A5 i A7. Pewnie i w A6 tez.
  21. To ile ma litrów ten zbiornik w tedeiku kuatro?
  22. Przesadziłem oczywiscie:wink: Zbiornik 55L(Pb). Nie wiem czy ON jest większy.
  23. Woow, obudowa Makity z nalepka Celmy. Celma to jedna z niestety niewielu polskich(nie wiem czy jeszcze) firm która miała produkty na wysokim poziomie. Może nieco toporne, ale niezawodne. Nie wiedziałem ze jeszcze istnieje...Ta z ogłoszenia ma naprawdę niezłe dane. W takim narzędziu istotna jest pojemność i rodzaj aku(min2.0Ah), a nie volty.
  24. Za 200 do pełna zalejesz teraz... ...ale do Bukowiny będziesz musiał dwa razy tankować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.