Treść opublikowana przez griga-st
-
[all b8] a4 b8 1.8 tfsi, 2008
Pokaz zdjęcie ze średnią prędkością Sorry, ale lew trawy żreć nie będzie. Półtorej tony w benzynie musi swoje spalić.
-
B8 TrOOOOp
Jutro do nich idę i nie wiem co najlepiej powiedzieć Wie ktoś jaki powinien być stan na bagnecie serwisowym w CDNC?
-
B8 TrOOOOp
Frosty, zobacz w "zrób to sam":wink: Pany, dostałem rachunek, z którego wynika ze uzupełnili mi olej w silniku. Tylko ze ja mam Motula 5w40(502.00 wymieniany naturalnie w ASO), a uzupełnili "wiadomo czym" 5w30 LongLife(507.00):rant:27€ za litr:fool: To jest źle,średnio źle,czy bardzo źle?
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Kurcze, naprawdę fajnie to wygląda:jerk:. Z tym disco polo, to serio ,czy łacha dra?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Fotki mogłeś lepsze zrobić Wytrzeszczam moje piękne oczy, i ni chu chu nie widzę jak do tego parownika się dostać
-
[B7 BPW] Audi A4 AVANT 06' 2.0 198,5 KM 430 NM
watpie by taki "ledzik" kogokolwiek oślepił, ja bardziej martwiłbym sie tym by w słoneczny dzień był dobrze widoczny ... wciaz nie mam kiedy zabrac sie za montaz moim led drl-ów Oporniki, a raczej Decodery masz wewnatrz czy tez gdzies sobie tam dyndaja poza reflektorem ? OK. Zobaczyłem zdjęcie z HID:wink: a te w dziennych... wiadomo:fool:
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Kurcze, u mnie po update(kilka dni temu) cały czas pokazuje stan oleju:decayed: Chciałem zobaczyć ten komunikat(2min.itp.) po angielsku, i się Nida:kox: Jest tak gorąco, ze może silnik ma cały czas temperaturę pracy:grin:
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Wydaje mi ze tam pisze "nie istnieje obecnie możliwość sprawdzenia poziomu oleju w silniku". W originale jest ze silnik musi być ciepły, a poziom oleju można sprawdzić po wyłączeniu silnika po upływie 2min. ponownie włączając zapłon:kox: Normalnie poziom oleju pokazuje tez podczas jazdy, ale dopiero po przejechaniu kilku km.
-
[B7 BPW] Audi A4 AVANT 06' 2.0 198,5 KM 430 NM
...i jak zachowują się kierowcy jadący z naprzeciwka?
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Pokaz zdjecie tego komunikatu.
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Tak ci na pewno nie pisze:wink: Przejedz się 10km i pokaże. Głupie to, ale tak jest. Jak nie chcesz czekać, to załóż sobie bagnet.
-
Taka tam przyziemna A4
B7 jest jak wino: im starsza, tym lepsza:thumbup1: S4 3.0tdi to na zamówienie pewnie?
-
Czyszczenie parownika
VAS6189: Ten ultradźwięk służy do rozpylania środka dezynfekcyjnego: Ten opis zawiera czynności związane z unieszkodliwieniem grzybów i bakterii odpowiedzialnych za przykry zapach. Nie usuwa mechanicznie nagromadzonego na parowniku "kożucha" stanowiącego doskonały podkład dla kolejnych kultur w/w. Innymi słowy trochę d*pa:kwasny: Przekrój klimy by się przydał Tak robią to w ASO(procedura z ELSA'y opisana przez @WRC): https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6p3ZsunfZJg Fotki od @johnny'ego z posta niżej:hi:
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
+1 Ogólnie bardzo ładny projekcik. +1, i nie będę pisać ze "tobie ma się podobać":grin: Robiłeś już jakąś polerkę? W Concorso wygląda obłędnie Ja k... musiałem swoja sprzedać bo rdzewiała:kwasny: Ale na koniec zrobiłem ja tak, ze Francuz poszczał się prawie w gacie:slina:
-
Czyszczenie parownika
[b8] Pany, jak wyczyścić parownik klimy? Mam 5L isopropanolu+1,5L destylowanej i kompresor. Następnie preparat od Würtha, i na koniec ozonator. Tylko od której strony "temat ugryźć"? Gdzie znajduje się parownik? Przed, czy za nagrzewnicą(patrząc w kierunku wlotu powietrza?) Jakiś screenshot z Elsy może... Nic nie śmierdzi, czysta profilaktyka.
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Yes, A4 góra św. Anny- 0,0L:kox:
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
E tam, chlopskie gadanie:decayed: Ja tam bym wolal twoje stare wozidlo:wink:
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Jedrex, ja myślałem ze w AVP kupiłeś, ale oni tam tylko Porsche handlują. Bryka KOX, tylko dlaczego z silnikiem od traktora?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Turdzi, a co w twojej doktor leczyl?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Z ta jakoscia wykonania okaze sie za pare lat:wink: Ale wrazenie robi dobre. Zwlaszcza przyciski na srodkowej konsoli. Jak w Kasprzaku z osiemdziesiatych lat:grin:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Pn.30K€ za kompakta??? Chyba ich po...gięło:facepalm:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Przywiezli auto pod dom. Pojade dzisiaj porozmawiac. ---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ---------- Akcja 38B8 dotyczy skrzyni s-tronic, a konkretnie badanie żywotności, stylu jazdy, itp. Innymi słowy zakwalifikowali mnie do statystycznego przeciętniaka:wallbash: Turdzi mnie wyprzedził U mnie tez dzielili A3-kami: I tez dostałem traktora: Nie sprawdzałem wymiarów, ale "optycznie" więcej miejsca jak w B7.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
100% zgoda z kiera, tylko ja nie celuje w lifta:kwasny:, fajne by były alu łopatki... Do hamulców potrzebuje tylko jarzma i tarcze:wink: ---------- Post dopisany 08-07-2013 at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 15:39 ---------- Wie ktoś co to jest za akcja serwisowa:co:
-
[Audi A4 B7] 3.2 FSi Quattro by Rekin
Auto kox:slina: Te swirlsy- tak jak Hammer pisze, widoczne nawet w domofonie:kwasny: Długo na zrobienie dekorów czekałeś?
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Gdzieś już taki kolorek widziałem:jerk: