Treść opublikowana przez griga-st
-
B8 TrOOOOp
Bym chętnie reflektował ten zestaw: 1011082134035533 : Audi A4 8K Front-Blade Alu + Seitenschweller + Heckspoiler + Diffusor Doppelrohr links mit Blade : Audi A4 8K : #203674062 W ASO wraz z pomalowaniem kosztuje 16tysi. Trochę mi dużawo , wiec jakby ktoś miał namiary na coś używanego....
-
Dziwny przypadek podczas sprawdzania stanu oleju 2.0 TDI CR
W ASO jest tak jak mówisz Przemku, wpisuje coś tam w "komputerek" i jego rola ogranicza się do przytrzymania pistoletu m/w takiego jak do tankowania i...tyle! Najtrudniejsze jest założenie osłony podwozia.
-
B8 TrOOOOp
Nikt tego z tubylców nie kupi, dlatego taka cena, ale to nie miejsce na ten temat:wink:
-
B8 TrOOOOp
Dzieki Gabriel, ale mi chodzilo raczej o "meska" czesc zestawu bagnetu, jak o "rzenska":grin: Rurke fabryka mi dala:wink:
-
B8 TrOOOOp
Do jakiego silnika oryginalnie jest ten bagnet?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Ciekawe to, masz zdjęcia z zabiegu?
-
B8 TrOOOOp
Zegarek ustawia się droga radiowa od sygnału RDS przekazywanego równolegle z sygnałem UKW. Musisz być w zasięgu radia wysyłającego ten sygnał(np.RMF,ZET). Kurcze, sami traktorzyści na troooopie:facepalm: Może ktoś zaglądnąć do etki z czego to wogóle jest?
-
B8 TrOOOOp
Pytanie do posiadaczy 2.0TFSI. Ma ktoś może w użytku bagnet 06J 115 611 E? Google powiedziało mi, ze prawdopodobnie pasuje:eusathink:
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Jak jedziesz agresywnie na autostradzie. W ubiegłym tygodniu zrobiłem pn.3tys. Średnia wyszła 9,4L + 300ml oleju:decayed:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Widac ze się dobrze przygotowałeś K*** z ta gwarancja:facepalm:
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
STARE, dobre Audi... Masz tak z wiatrem, czy pod wiatr?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Hamer, jadąc wczoraj wieczorem/w nocy przy strugach deszczu docenił byś halogeny, zwłaszcza ze poboczem szlo mnóstwo ubranych na ciemno, nie rzadko podchmielonych przechodnow ZERO odblasków przy ruchliwej drodze! Samobójcy! Mgle z deszczem wczoraj tez przeżyłem:facepalm:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Testuj Grzechu, testuj, bo te oryginalne na trasie to pomyłka:facepalm: droga powrotna dalej cały czas lało, a te żółtka tylko na dwa metry świecą:doh:
-
A4 B8 Avant S-line Xenon
Hmm... to trochę dziwne, bo ja twoja sekcje u Tureckiego widziałem : Autohaus Tastan Inh. Ismail Tastan in Remscheid Ale może mi się zdawało... Nie ważne, bardzo fajna:thumbup1:
-
A4 B8 Avant S-line Xenon
Znaczki swoje kosztują, ale branie jest. Ismail wiedział co robi:wink: Fajna:a4fan: Dużo nabiegane?
-
B8 TrOOOOp
Ani w jednej, ani w drugiej nic takiego się nie zdarzyło. Denerwuje mnie natomiast permanentne odmawianie wskazania poziomu oleju:kwasny: O ile odczekanie tych dwóch minut mogę zrozumieć, to temperatura nie robi aż takiej różnicy?
-
Passat 2.0 tdi co to za komunikat? awaria w niemczech.
ASF OHNE FUNCTION BATERIIEBSANLEITUNG MOTORSTORUNG WERSTART Adaptive Frontlight System (nie działają automatyczne światła, instrukcja obsługi, awaria silnika, warsztat) Ma ubezpieczenie? Jest ktoś, kto może mu pomóc?
-
[ALL B7] Pompowtryski siemensa BRD-dobra nowina
piotrekvka, czy ty wiesz o czym koledzy tutaj dyskutują?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Trzeba go wymacać Trojki maja navi na twardym, a dwójki na DVD
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Potwierdzam, to bardzo dobre opony:thumbup1:
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Jak najbardziej możemy:hi: Po prostu nie kupować części do rzezania bez rachunków.Autko było nieźle doposażone, wiec jest wysoce prawdopodobne ze sk***obserwowali watek/właściciela. Za popytem idzie podaż. Bedzie kradzione dopóty, dopóki te części będą znajdować nabywców. Ale jestem 100% pewny ze koledzy nie kupują u złodziei.
-
A4 B8 by race444
Wygląda na to, ze kolega z za miedzy S-ke zaimplementowal do tedeika:naughty:
-
A4 B8 by race444
Cistiť denne:decayed:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Mi chodziło o cala autostradę: http://de.wikipedia.org/wiki/Bundesautobahn_95:wink: Nie ma takiej drugiej. Fakt jest, ze są odcinki gdzie i trzy pasy robią się wąskie przy 300km/h:kox:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Podejrzewam, ze przy tak intensywnej eksploatacji będzie ciężko:decayed: Tygrys- wiesz ze A95 to jedyna bahna gdzie nie ma ograniczeń(6-22godz)prędkości?