Treść opublikowana przez edraven
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Coś tu sie słaba atmosfera zrobiła. Po co psuć człowiekowi radość z rezania auta? Kazdy powiedział co chciał i chyba juz wystarczy .
-
Koła z a5
jezeli to jest oryginał to ma 9J, więc przy ET32 wystaje przodem, ale nie obciera. Jak się komus podoba to proszę bardzo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie u mnie, nie poznajesz ?;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie sądzę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak się wozy kroi.
-
Szarpanie przy odpuszczaniu i dodawaniu gazu
Zdążyłem samochód sprzedać. Ale mechanik powiedział że jedna była padnięta na 100%
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Gratulacje!!! Podziwiam zapału do B8 u ciebie jak rollercoster z autami przyjedź kiedyś na spota do Krakowa. ale rezać będzie co na zewnątrz
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Nie podoba mi sie cały ten dowsizing ale ale jak widze jak prują auta z małymi motorkami to niestety taka jest przyszłość. okazuje się że stock 3.0TDI nie ma startu do stock 2.0TFSI Wszystko lżejsze i łatwiej wkręca się na obroty, mała bezwładność całego układu napedowego do tego nowe benzyny mają charakterystyki z dołu niczym nie różniące się od grzechotników,.
-
A5`08 -> Competition S5 lift -> update
Chłopak, pytasz o pakiet competition którego ja nawet na żywo nigdy nie widziałem. Nie oczekuj że ludzie mają bardzo dużą wiedzę o nim. Chcesz żeby ktoś napisał niesprawdzonego czym się zasugerujesz a później klops...? Uwierz mi że gdyby ktoś wiedział to by napisał. Szukaj dalejmoze gdzieś na forach niemieckich .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
603 079 995
-
Niebieskie 3.0TDI by Dundin 313Km/664Nm
Ładna sztuka, piękny kolor i super motor! Pokaż środeczek jeszcze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Więcej na tej kanapie was nie było?
-
Fotele do mojej A5
Fotele same podejdą ale kanapa już jest inna. Nie wiem czemu chcesz dawac fotele z wentylacją i jej nie montować. Fotele wentyle są brzydkie!!
-
[B6 AVB] Czy mam DPF? Przybywa oleju
Stawiam równiez na to. Kolega miał analogiczny przypadek. Zmiana uszczelnień pomogła.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za wspólną pracę Dobrze trzyma wszystko?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak znam życie to oczywiście nie dobrali żadnej znormalizowanej zębatki tylko wszystko pod siebie żeby nie dało się naprawić za 50 groszy
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
cos tylko pod tymi kratkami od radarów tak łyso. Jakiejś owiewki tam nie brakuje?
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
O skur%^wesyn
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://pl.maedler.de/product/1643/1618/1034/1042/stirnzahnraeder-aus-azetalharz-modul-07 wydaje mi sie że mieszkasz niedaleko firmy która to będzie miała tylko nie pamiętam czy w detalu sprzedają.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jaki masz moduł zeba? Czyli jaki jest dystans od czubka jednego zęba do drugiego. Miałbym chyba taką zębatkę tą na 36 zębów, małą by sie przeszczepiło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A one się nie wytarły miejscowo na jednej połówce? :> może obrócić żeby teraz druga połówka działała Popytam kolegę tokarza może coś wymysli.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
te zęby powinny być proste czy skośne? czy skosiły się od ślimaka?
-
procedura adaptacji EGR A4 B8 LIFT
Sprawdź korekcje wtryskiwaczy. Błędy od wtryskiwaczy długo nie zobaczysz nawet jak ewidentnie któryś będzie kulał. A zanim mechanik zmienił EGR byly inne błędy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a masz jakiś rysunek? Prędzej nastawiałbym sie żeby coś dobrać bo z dorobieniem będzie problem.
-
procedura adaptacji EGR A4 B8 LIFT
ale jak dla mnie to rozwiązałeś jeden z problemów. Skoro adaptacja zakończyła się pomyslnie to raczej to bym odpuścił. Kiedy miałeś filtr paliwa zmieniany ? Wtryski na korekcjach nawet jeżeli wyglądają OK to nie muszą być zdrowe. zalej mu profilaktycznie diesel Spulung z Liqui molly.