Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Coś tu sie słaba atmosfera zrobiła. Po co psuć człowiekowi radość z rezania auta? Kazdy powiedział co chciał i chyba juz wystarczy .
  2. jezeli to jest oryginał to ma 9J, więc przy ET32 wystaje przodem, ale nie obciera. Jak się komus podoba to proszę bardzo.
  3. Nie u mnie, nie poznajesz ?;)
  4. Tak się wozy kroi.
  5. Zdążyłem samochód sprzedać. Ale mechanik powiedział że jedna była padnięta na 100%
  6. Gratulacje!!! Podziwiam zapału do B8 u ciebie jak rollercoster z autami przyjedź kiedyś na spota do Krakowa. ale rezać będzie co na zewnątrz
  7. Nie podoba mi sie cały ten dowsizing ale ale jak widze jak prują auta z małymi motorkami to niestety taka jest przyszłość. okazuje się że stock 3.0TDI nie ma startu do stock 2.0TFSI Wszystko lżejsze i łatwiej wkręca się na obroty, mała bezwładność całego układu napedowego do tego nowe benzyny mają charakterystyki z dołu niczym nie różniące się od grzechotników,.
  8. Chłopak, pytasz o pakiet competition którego ja nawet na żywo nigdy nie widziałem. Nie oczekuj że ludzie mają bardzo dużą wiedzę o nim. Chcesz żeby ktoś napisał niesprawdzonego czym się zasugerujesz a później klops...? Uwierz mi że gdyby ktoś wiedział to by napisał. Szukaj dalejmoze gdzieś na forach niemieckich .
  9. Ładna sztuka, piękny kolor i super motor! Pokaż środeczek jeszcze
  10. Więcej na tej kanapie was nie było?
  11. Fotele same podejdą ale kanapa już jest inna. Nie wiem czemu chcesz dawac fotele z wentylacją i jej nie montować. Fotele wentyle są brzydkie!!
  12. Stawiam równiez na to. Kolega miał analogiczny przypadek. Zmiana uszczelnień pomogła.
  13. Dzięki za wspólną pracę Dobrze trzyma wszystko?
  14. Jak znam życie to oczywiście nie dobrali żadnej znormalizowanej zębatki tylko wszystko pod siebie żeby nie dało się naprawić za 50 groszy
  15. cos tylko pod tymi kratkami od radarów tak łyso. Jakiejś owiewki tam nie brakuje?
  16. http://pl.maedler.de/product/1643/1618/1034/1042/stirnzahnraeder-aus-azetalharz-modul-07 wydaje mi sie że mieszkasz niedaleko firmy która to będzie miała tylko nie pamiętam czy w detalu sprzedają.
  17. a jaki masz moduł zeba? Czyli jaki jest dystans od czubka jednego zęba do drugiego. Miałbym chyba taką zębatkę tą na 36 zębów, małą by sie przeszczepiło
  18. A one się nie wytarły miejscowo na jednej połówce? :> może obrócić żeby teraz druga połówka działała Popytam kolegę tokarza może coś wymysli.
  19. te zęby powinny być proste czy skośne? czy skosiły się od ślimaka?
  20. Sprawdź korekcje wtryskiwaczy. Błędy od wtryskiwaczy długo nie zobaczysz nawet jak ewidentnie któryś będzie kulał. A zanim mechanik zmienił EGR byly inne błędy?
  21. a masz jakiś rysunek? Prędzej nastawiałbym sie żeby coś dobrać bo z dorobieniem będzie problem.
  22. ale jak dla mnie to rozwiązałeś jeden z problemów. Skoro adaptacja zakończyła się pomyslnie to raczej to bym odpuścił. Kiedy miałeś filtr paliwa zmieniany ? Wtryski na korekcjach nawet jeżeli wyglądają OK to nie muszą być zdrowe. zalej mu profilaktycznie diesel Spulung z Liqui molly.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.