Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Proszę Ale musisz napisać o co prosisz bo tak to ciężko się domyślić
  2. edraven odpowiedział(a) na lukaszeke60 temat w 2.0
    w jakiej kwocie sie zmieściłeś za całość? Lepiej jeździ czy samo palenie sie poprawiło ?
  3. Jakbym napisał Hola! to większość by nie ogarnęła że to z hiszpańskiego Lenox, jutro będziemy gadać.
  4. edraven odpowiedział(a) na lukaszeke60 temat w 2.0
    O ile gładzie na cylindrach są OK, bardziej o to bym sie martwił.
  5. edraven odpowiedział(a) na lukaszeke60 temat w 2.0
    i tu masz odpowied, a nie katalizator. niestety najgorzej trafiles jak mogłes
  6. edraven odpowiedział(a) na lukaszeke60 temat w 2.0
    Katalizator luźny? Chyba żartujesz.... Jak juz chcesz tak sprawdzać to nie kupuj nowego tylko nawierć otwór w starym i czymś ustabilizuj . auto może jakies wibracje dawać ale nie ma prawa chodzic na 3 garki ztego powodu!
  7. U mojego kolegi wibracje ustały po zmianie opon. Niestety robi duzo km i opon nie udało sie zareklamowac skutecznie bo Dunlop respektuje reklamacje tylko do zużycia bieżnika na poziomie do 30%. Tez robił wyważanie drogowe i dopiero po nim upewnił się że winne są opony. Wcześniej wymienił pół zawieszenia :/
  8. 180KM i 405Nm, da sie więcej ale jest ryzyko że sprzęgło nie wytrzyma i zacznie slizgać. więcej info na pw.
  9. rozumiem że zmieniłeś samą maglownicę bez kolumny? Z magla pociągnąłes dwa przewody do wtyku zgodnie ze schematem, magiel miał numer 8T1 422 066 B i do czarnej wtyczki 17 pin wpiąłeś przewody na 1 i 12 pin w MCE ? Podeślij kodowanie w MCE. Kodowałeś tylko 7 Bajt, bit 0? czy jeszcze coś?
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mumen, a jakie miałes tarcze? Bo może to nie wina klocka ori tylko tarczy ? Niestety nie każde zestawienie klocek/tarcza jest ciche, ciężko o dobry setup :/
  11. witka po urlopie. dobrze juz byc w PL bo w tej Hiszpani to juz ich całkiem pojebało z pogodą :/
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w ogóle to dla a4 B6 jest inny dział na tym forum do dyskusji
  13. Miodziu, a gdzie rejestrowałeś t5? w Krakowie? Czy ONY? Za ONY miałbys znacznie mniejszy pakiet. Po stronie auta na pewno nie, bo ja na moim 11, odczytuje np: błędy navi podczas skanowania całego auta ale nie mogę wejść w moduł. To samo dotyczy licznika (instruments). Dokładnie to samo miałem jak chciałem kupić 12 do B7 jak się mój zawieruszył. Nie czytało w ogóle modułu RNS-E z komunikatem "No response from controler". Chcę spróbować na 14 lub 15, bo ostatnio na spocie próbowałem 12 którą ma kolego Lukasz i tez navi nie widziało, a np licznik już przeczytał z tego co pamiętam. Także te kabelki mają to do siebie że nie zawsze działają ze wszystkimi modułami... W takim razie sprawdź najpierw czy na dobrej wersji 12.12 połączy się. jesli nie to jedyna szansa że którys z nowych wynalazków 15.xx sie połączy bo wiem że jest rozkminiony kabel który aktualizuje się online i podobno działa wszystko, ale price 500-600PLN
  14. Widzę że naród szybko przerzucił sie z "wina Tuska" na "wina PIS"
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cena normalna,ale jeżeli chcesz rezać cos w nim z elektroniki to to nie jest dobra baza. Będziesz miał duże wydatki na zmiane modułów , MCE, MK, GATEWAY itp. Nie wspominając o navi
  16. edraven odpowiedział(a) na lukaszeke60 temat w 2.0
    a jakie paliwo lejesz? 95 czy 98. różne wariactwa moga się odbywac po zalaniu go 95.
  17. witaj w klubie, to samo u mnie. Osobiście nie znam osoby u której ten wskaźnik działa dobrze przy MMI 3GH
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przebieg robi robote i tyle. cena typowa powiedziałbym. Ktoś go wygarnął z DE za 35k + marża i będzie 40k.
  19. Jakie masz mmi? Zauważyłem że przy mmi 2g stan aku się zmienia, u mnie przy 3G mam ciągle 100% i nigdy nie widziałem mniej.
  20. To szkoda marnowac takiej dobrej zmiany, jedź na strojenie
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To malusio, spróbuj zrobić wycenę dla Krakowa :/ po ostatnich odpałach z kradzieżami to będzie tylko gorzej
  22. Po części to prawda, ale studia to nie tylko papierek (no może w przypadku niektórych uczelni i kierunków tak) ale głównie tzw inteligencja nabyta. Pamiętaj że mózg ludzki ma nieograniczone możliwości. Kwestia wytrenowania... A to czy po wybraniu danego kierunku studiów będziesz zarabiał 2x tyle co średnia krajowa, czy 75% średniej krajowej, czy nie skończysz studiów i będziesz miał 4x średnią, nie zależy tylko od wyboru zawodu i skończenia studiów. To jest tylko jakaś część.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.