Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. ostatnio nie ma dnia żeby pyty na A4 u nas nie było
  2. zadzwoń do auto speciala do działu części, jak trafisz na miłą Panią (czasem siedzi tam pan, któremu się mało chce) to przez telefon Ci wszystko powie, kiedyś wisiałem na telefonie ze 20min, a miła Pani szukała mi nr pinów do jednej z wtyczek. Szukała nr mimo tego, że jej powiedziałem, że i tak ich u nich nie kupie bo są drogie. Haha to tak zrobie jak mówisz;) dzięki
  3. tez mam vaga;) chodzi o auto które stoi daleko a musze części do niego kupić.
  4. Myślałem, że udało Ci się to wczoraj na spocie ustalić... Bo gadałeś ponad godzine przez telefon... Swoją drogą, skoro tak spoty z Tobą wyglądają, to nie chce wiedzieć jak wygląda grille albo inne imprezy... ABG Przechodziłem co chwilę koło was i jak tylko słyszałem ciągłą rozmowę o radarach i wideorejestratorach to zastanawiałem się czy na spocie jestem Swoja drogą to w spocie uczestniczyłem tylko w formie telekonferencji bo rozmawiałem z kolegą z forum o montazu lamp
  5. Panowie, ma ktoś możliwość rozkodowania VINu pod ETKE? chodzi mi o informację jakie MCE siedzi w aucie....
  6. ciekawe jakie procesory po boocie czyta? wiesz już jaki masz CP u siebie? NA liście nie ma Twojego motoru więc nie będzie czytać. Napisz do supportu, jak firma OK to odrazu odpiszą.
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, da się jakoś wyciągnąć jakie MCE siedzi w aucie po nr VIN ?
  8. Panocki, da się jakoś wyciągnąć jakie jest w aucie MCE po numerze VIN ?
  9. zobacz sobie temat montazu servotronica w B8
  10. Kiedyś mi się własnie wydawało że zmiana długości świecenia CH/LH wprowadza też zmianę w samym funkcjonowaniu systemu, ale nie byłem pewien bo wydawało się to nie logiczne,ale teraz utwierdziłeś mnie że jednak to prawda jest. Na ile teraz masz ustawione świecenie?
  11. zdejmujesz osłonę czujnika deszczu ( jak masz) i przekręczasz lusterko przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.
  12. Zmieniałeś coś w ustawieniach czujnika w mmi od czasu montazu? Może Ci aku padać skoro problem występuje po dłuższym czasie postoju. Trzeba Ci vcdsem w gatewayu sprawdzić czy aku nie wchodzi już w tryb energy safe.
  13. ...i cieszylismy się że tak ciepło
  14. widać żeś nie w PL tylko na tym zachodnim wypiz*..ie
  15. To przeleć sobie jeszcze raz wszystkie kodowania w MCE czy są zgodne z manualem który jest na początku tego wątku. CZasem sie zdarza że coś sie odznaczy przypadkiem i zaczyna się szukanie. Spróbuj jeszcze potestować inne warianty długości świecenia.
  16. A kodowales cos ostatnio? Bawiles się w MCe? Może aku pada i wtedy ch/LH daje w beret. W mmi masz dobrze wszystko ustawione ?
  17. a przed zmianą rozrządu dobrze palił na ciepłym? Generalnie 1.9 TDI niezależnie od rocznika całkowicie losowo mają problem z dawkami startowymi i zrobiłem dziesiątki takich korekt, dlatego zawsze na początku pytam o rozrząd, a później robię dawki. Możesz mieć niezaleznie od siebie problem z 2masą i z dawkami.
  18. rozrząd kiedy robiłeś? może źle ustawiony ? Ciezko mi sobie wyobrazić zależność odpalania od dwumasy. Sprzęgło to element sprzęgający skrzynię z wałem więc jak auto jest na biegu jałowym to jaki wpływ może mieć dwumasa??!! Ja zrobiłbym ciepłe dawki. Zajmujemy się takimi tematami. Napisz albo zadzwoń to coś poradzimy.
  19. Ale za***iście jeździło się po Krakowie przez długi weekend wakacje blisko więc będzie podobnie PS http://www.wykop.pl/link/2587883/lowcy-szpachli-mercedes-sprinter/ polskie rzemiosło ma się dobrze
  20. Ale męczycie chłopa Umów się do typa od cofania liczników i odczyta CI bieżący przebieg z klucza bo dobry kozak w kluczyku też zaniża nalot. W B8 na obecną chwilę na prawdę ciężko sprawadzić czy był cofany, chyba tylko Abrites zostaje. Cos mi jeszcze się kołacze że w ECU da się odczytać.
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To trzeba było zostawić, dokupić grill z Q i emblemat na klapę i sprzedać auto później jako 4x4 , myślisz że ktoś by się zorientował od razu?
  22. Czujnik deszczu sprawdzisz bardzo prosto , przesun przełącznik o jedna pozycje w gore. Odczekaj chwile jeśli cały czas będą działać wycieraczki pomimo braku deszczu to nie działa czujnik jeżeli wycieraczki nie będą działać to będzie to oznaczać ze czujnik blokuje ich działanie bo nie pada daszcz. Wtedy Łukasz delikatnie w szybę w miejsce gdzie masz czujnik i powinna uruchomić się wycieraczka. A jeśli jest czujnik deszczu i działa to czujnik światła też jest wiec ch/LH da się uruchomić.
  23. Tswaniak Kerczi jesteś bo na stół polozyles klucze od CC...cinquecento;)
  24. Trochę zartowalem, ale z drugiej strony popatrzcie na Nm i RS odstaje jak to benzyna. Ciekawe jestem gdzie odjechał by RS ...
  25. Nie o to pytałem. Sam od paru miechów czytam CP20 po kablu którego do niedawna trzeba bylo bootowac. Pytam o to czy powodem zdjęcia spidera jest to ze maja sprzęt do czytania bez boota czy jakieś inne trudności które spider powoduje. Patrox napisał tak jakby spider w czymś utrudniał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.