Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no to daj info na pw poszło info
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
ładnie kolego:P p.s mam rozpórke na dół jak by cos:decayed: z kwasa jest:wink:
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
kolejny uratowany
-
[B6 AVF] Czarna strzała w Avancie by Szymanek31 /nowy olej,filtry/pakiet światło
ładne autko kolego:) musimy sie kiedys zgadac:D
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
spoko:P tylko pisz gdzie i kiedy:P ---------- Post dopisany 21-01-2014 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2014 at 21:38 ---------- koledzy doradzcie malowac lampy na czarno czy zostawic takie jakie są?? http://imageshack.com/a/img42/2927/3d9v.jpg oczywiscie dochodza do tego bixy:wink:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
i mozliwe ze ja zawitam:decayed:
-
Strefa Śmiechu
Mercedes-Benz E 260 4700.00 PLN. Opole - otoMoto.pl
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
i moja:kwasny: http://imageshack.us/a/img829/9408/qmia.jpg http://imageshack.us/a/img203/5435/gnr3.jpg
-
Spotkania na drodze
wczoraj koło 15 w okolicach bielska duzego szary sedan s4 na blachach WGR xxxx wyprzedziłeś b7 srebne z przyczepką. pozdro:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest ktoś z okolic grójca albo z lewiczyna?? mam sprawe ale to na PW:decayed:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ładny ten postój. A Ją już półtora roku smigam bez postoju. Wyjebalem żarówki i za to mam usa
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
spoko:) ---------- Post dopisany 07-01-2014 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 21:01 ---------- i przybyło troche new fot (pierwszy post:wink:) i pare modów:decayed: a wiec diody pod tablice rejestracyjna http://imageshack.us/a/img849/5238/t3mf.jpg podświetlanie klamek od wewnątrz http://imageshack.us/a/img839/720/7609.jpg http://imageshack.us/a/img20/5994/95bm.jpg lampka poliftowa juz jakis czas temu ale teraz foto:grin: http://imageshack.us/a/img21/4336/0yc7.jpg duze lusterko prawe od angola http://imageshack.us/a/img18/7435/h820.jpg http://imageshack.us/a/img713/6165/egj8.jpg http://imageshack.us/a/img690/4967/99kc.jpg po ubabraniu przez miesiąc http://imageshack.us/a/img829/9408/qmia.jpg http://imageshack.us/a/img203/5435/gnr3.jpg należała nie audioli kąpiel:D http://imageshack.us/a/img713/9945/d4ax.jpg http://imageshack.us/a/img10/9924/8van.jpg ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- zapraszam do komentowania:decayed:
-
Spot Leszno
nie dobrze:facepalm:
-
Spot Leszno
pany zyjecie?????
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
Hehe:) kiedy robimy spota
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
kolorek mi sie podoba:decayed:
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
powodzenia w kupnie:wink:
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
podłaczasz zamiast ori zmieniarki a cały ten emulator mam pod kierownica bo nie potrzeba zadnych przeróbek. zeby włorzyc do schowka podejrzewam zeby trzeba wierciec dziure
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
jak narazie po pierwszym dniu uzytkowania zadowolony na ++
-
[B5 APS] by czorny
bedzie 320mm:naughty: a może 360mm? mam dwa komplety Przecież ja mam stał 16" na zimę Najwyższy czas zmienić na 18" taa ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- taka sytuacja http://i.imgur.com/55PbHmx.jpghttp://i.imgur.com/zJAxdSj.jpg u mnie tez taki zestaw wpadł niedawno:decayed: ładnie ładnie:wink:
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
lakieru jeszcze nie ruszałem, hmm auto co dzien potrzeben ale po zimie musze sie zabrac za to. a opony krótko po tamtym spociku zmieniłem na 205/50:wink: kiedys tam widziałem twoje b6 w mojej metropolii pod blokiem:decayed: ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- i dzis przyszła zmieniarka mp3 http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/16/07/96/3716079632 zobaczymu tak to gra:D:D
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
:P ---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- a moze znasz jakies fajne miejsca na foto tu w moich stronach?? hmm zwirownia w karcu jest fajna ale jak wjade to zostane tam juz:D:D brak ---------- Post dopisany 09-12-2013 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 11:00 ---------- i wpadła mi navi plus:)
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
wydaje mi sie ze navi jest po włosku. za chwile sprawdze co pisze ---------- Post dopisany 02-12-2013 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 12:15 ---------- płyta wyszła wkoncu. a menu jest po włosku da sie to zmienic??
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
4b0035192l niby z a6 była wyciągniętą. Robię tak jak w tym filmiku Ale słychać że płytą chce wyjść Ale tak jak by Ją coś blokowało
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
koledzy kupiłem navi plus z a6 na koncu kodu jest L i jak włożyłem płytke ze spolszczeniem to nic nie działo sie. t teraz nie chce wyjsc z napędu. powie mi ktoś czy ta moja to DX?? jak wyjąc inaczej ta płyte z napedu