Treść opublikowana przez gregory
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Nie mam pojęcia co masz na myśli pod tym zdaniem. O wiele bardziej wysilone 2.2T jeżdżą na takich. Kolego nie przesadzajmy. 0,2L nie robi przepaści. Turbo nieco wcześniej wstaje, a momentu jest parę Nm więcej. Taki kit stosuje się w projektach bardzo wysilonych w których liczy się każdy KM i każdy Nm.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Albo mi się zdaje, albo co rok to drżej ten zlot kosztuje. Jeśli robimy to tyle razy w jednym miejscu to powinniśmy chyba mieć jakieś zniżki tam co nie?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
RS6 na tor? To się najlepiej nadaje na autostradę.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Chyba, że chcesz poderwać jakąś d*pę, to wtedy bardziej poleci na takie coś
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ta a Moskal odbierze poród A Poziek z Łatkiem będzie biegać z gorącą wodą i ręcznikami. Przy takim budżecie ja bym brał, Evo 8...9 i modził je konkretnie. Albo jak budżet większy to GT-Ra. GT-R to majsterstuck, a pomodzony to Pan świata na dzień dzisiejszy.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No widzisz Pucek, to jednak dobrze że nie wpadłem tym 4-ro butem, strata paliwa jak nie ma śniegu Z tym czym dysponuje mój klekot to tylko zabawa na śniegu zostaje; No i słusznie, bo na śniegu się auto mniej zużywa. Nawet jakbyś miał dopał w aucie to trenowałbyś na śniegu. Skończcie już gadać o tych małych srajtakch, małe jest dobre póki do jakiejś stłuczki/wypadku nie dojdzie. Im mniejsze tym mniej bezpieczne. Chcesz się czuć bezpiecznie w aucie, czy chcesz smigać gokartem. Małe jest dobre do miasta lub jako drugie dla kobiety. A gejowskich predyspozycji że ktoś chce takim na co dzień smigać nie będę komentował Pucek u mnie fajnie śniegiem napierdziela :banan:Coś czuję, że zaleję dziś Kfattro
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wydaje się jakby od 160 w górę nie jechało.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
470.000km
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Tak poza tym w temacie to V8 będzie pił olej. Już stare wolnossące V8 piło, a tu są jeszcze 2 turbiny które też olej spalają jakby nie było tym bardziej jak się nie oszczędza auta. Panowie nie popadajmy w skrajności Że niby nowe mają być super doskonałe gdzie oleju zamiast ubywać będzie przybywać Do tego co to jest 13,7/100 w takim nie lekkim aucie aucie z dużym silnikiem. Stare 2.2T w lekkiej budzie mi ostatnio spaliło 22/100 przy ostrym traktowaniu. Więc gdzie tam co.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szkoda tylko, że nie kapnęli się 15 lat prędzej Aluminium-doloty, orurowania IC, znalazłyby popyt bo każdy robi z kwasówki. Tytan opłaca się wykonywać elementy silnika, jak podkładki pod zawory-mają zastosowanie w sporcie i jeszcze wiele innych części. Kwestia ile miałoby to kosztować, bo cena rządzi rynkiem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:Pany!! Wszystkiego dobrego w Nowym roku!! Lawina zdarzeń powiadacie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:Jutro zaś impreza!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wyżyła się kobiecina ale efekt... nonono dobry piernik ) a kobieta chyba masz szczescie kolego;) On ma szczęscie, Ona pecha Koledzy .... Stan robię ci przelewik - żebyś tak więcej nie pisał- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ciśnienie oleju mierzy się na magistrali głównej czyli na podstawce filtra oleju. Ja mam przyrząd który wkręcam w miejsce ori czujnika ciśnienia a czujnik wkręcam do przyrządu pomiarowego.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:BRY!! Pany, jak po świętach? Powiem wam, że ta moja Aga jest pozytywnie zakręcona Taki piernik dostałem: Co wy na to?- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ciśnienie sprawdzone przyrządem manualnym-manometr.- 1.8 Big Turbo ( stage 2 in progress )
Fajna suszarka. Co ci mogę podpowiedzieć, to tą rurkę nad turbo powinieneś już dawno zmienić na teflon w stalowym oplocie i puścić z dala od kolektora wydechowego. Na tej rurce którą masz istnieje duże ryzyko uszkodzenia turba. Poza tym przy tym turbie przydałyby się prędzej niż później kute korby, bo jakieś przeładowanie(co się zdarza) i korby może pogiąć. Poza tym fajne autko zrobione z zapasem, których nie ma wiele bo każdy zawsze robi max dla turba co uważam nie dobrym rozwiązaniem.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wampir za dużo kombinujesz. Albo płacisz 2kzł i masz sachs performance który ci wytrzyma, albo wysyłasz do Radzika i czekasz aż ci wzmocni. Wkładając ori sprzęgło będziesz ściągał skrzynię za 2 tygodnie z powrotem. Dwumas potrzyma i na pewno nie rozpadnie się od razu. Jego żywotność na twojej mocy będzie nieco skrócona.- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Grzesiek wykorzystuje zawsze wszystko do końca w 100% , nie ma że boli czy żeby na darmo coś wymieniać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! Ja jednak nie wpadnę dziś. Zmiana planów. Mój kierowca nie da rady dziś, a ja mam coś do zrobienia dziś jeszcze, tak więc Panny nie zobaczymy się. Pucek jutro możesz podjechać i ja ci k**wa dam księciunio Ty Tołdiku- Zerwany gwint
To dokręcałeś jakąś metrową przedłużką? Mnie się jeszcze nie zdarzyło to przekręcić bo drobny zwój jest, a więc bardziej wytrzymały. Teraz to pozostaje ci przegwintować na 14-tke i normalny gwint standard. Bo drobnego gwintownika możesz nie dostać. A śrubę 14 długą 10.9 dostaniesz w dobrym sklepie moto.- A6 C5 2.7 BiT
Troche nie bardzo wiem po co, ale spoko, jak bede miec możliwość to to zrobię Też myślałem o C5 2.7 do użytku na co dzień, ale zastanawiałem się czy to coś pojedzie jak na te 250KM w tej budzie. Z tą wagą auta to jest tak, że najczęściej nie zgadza się to co jest w papierach, najpewniej zważyć.- 1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo
Zderzak ma być wymieniony na S2 competition, albo cabrio lift. Ale na razie ważniejsze wydatki są. A za taki zderzak do tego starego coupe liczą sobie więcej niż za zderzak do nowego A5.- A6 C5 2.7 BiT
Fajne autko. Kolego jakbyś był gdzieś w okolicach wagi, to czy mógłbyś zważyć ile realnie waży takie C5Q 2.7T ?? - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE