Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ayew

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ayew

  1. ayew odpowiedział(a) na Pawełek temat w 1.6
    U mnie tak palił jak sonda była walnięta.
  2. ayew odpowiedział(a) na nowakd14 temat w 2.5TDI
    Radził bym coś innego niż camshaft po pierwsze nigdzie tej firmy znaleźć nie idzie i jest to podobno chińska podróbka. Ktoś niedawno opisywał wałek z tej firmy który wytarł się po niewielkim przebiegu..
  3. ayew opublikował(a) temat w 1.6
    Wie ktoś może w którym miejscu zlokalizowana jest chłodnica oleju w adp?
  4. ayew odpowiedział(a) na petrosdbz20 temat w Audi A4 B5
    U mnie była taka jakby harmonijka, teraz mam plecionkę taką jak damlew.
  5. ayew odpowiedział(a) na zbyszek190 temat w Audi A4 B5
    Co myślicie o pomarańczowych zaciskach do czarnej budy?
  6. ayew odpowiedział(a) na petrosdbz20 temat w Audi A4 B5
    Dużo nie zdziałasz, przerabiałem temat.
  7. Odświeżam Czy można gdzieś zdobyć nowy krzyżak - przegub przekładni kierowniczej?
  8. ayew odpowiedział(a) na cris1503 temat w 1.8T
    W 1.6 mam tam czujnik ciśnienia oleju. Nie pali się kontrolka?
  9. Ktoś kiedyś pisał ,że obudowa przedliftowa pasuje do poliftowej kiery więc ostrzegam, że nie pasuje tzn można ją przyciąć ale wygląda to fatalnie i widać taśmę. Do przekładki (kierownica poliftowa) potrzebne są: - redukcja wieloklinu, - taśma prostokątna poliftowa z a4 b5 lub poliftowa a6 c5 - (Z wtyczką) , - kierownica + airbag, - obudowa kierownicy poliftowa a4 b5, Dorobić należy tylną wtyczkę do nowej taśmy - uciunamy kabelki z starej taśmy ( w moim przpadku dwa czarne z lewej strony od poduszki i jeden brązowo-biały od klaskonu. Kabelki te łączymy z nową żółtą wtyczką ( u mnie brązowo- biały z brązowo białym, cały brązowy (masa) skręciłem bezpośrednio do stacyjki pod czarną śrubkę, żółty i biały połączone z czarnymi - kolejność czarnych nie ma znaczenia) i na tym koniec filozofii. Co do multifunkcji wydaje mi się że zadziała tylko z radiem concert a i to trzeba dobrze podłączyć i dorobić wiązkędo radia.
  10. Generalnie u mnie po odłączeniu przepływki też nie ma żadnych zmian. Podmieniałem drugą i to samo, jeszcze sprawdzę to wagiem ale wydaje mi się, że bez przepływki sterownik bierze wartości z komputera mniej dokładne po obrotach.
  11. Taka mała porada dla chcących okleić dekory folią. Pracuję w branży okleinowania profili i jeśli chcecie aby nic wam się nie odklejało polecam zastosować tzw primer - środek gruntujący pod klej. Nakładasz go, czekasz aż wyschnie i nakładasz folię. Gwarantuję że nic się nie odklei. z tańszych polecam 3M Primer 94
  12. Miałem tak jak mi rurka od odmy pękła.
  13. Fajnie w dół poszedł, jakie sprężyny założyłeś? Amorki zmienione czy seria?
  14. ayew odpowiedział(a) na dasser temat w 1.6
    A regenerował może ktoś listwę wtryskową w ADP do samej benzyny? Jaki koszt takiej zabawy bo nowej listwy z wtryskami nigdzie nie widziałem.
  15. Mam też czarny i powiem ,że bez pada z futra i dobrej polerki nie dasz rady. Próbowałem to zrobić białym padem na wiertarce z pastą menzerny i lakier ani drgnął. Chcesz tanim kosztem poprawić wygląd i zakryć rysy to zakup politurę porboys black hole, nakłada się jak wosk, sprawdź jak wygląda po.
  16. Zależy w jakim aucie.
  17. ayew odpowiedział(a) na ayew temat w Audi A4 B5
    To może sprężyny u ciebie. U mnie już nic nie skrzypi a skrzypiało tak że.. z tym że u mnie w jednym kole z tyłu u ciebie jak jest?
  18. ayew odpowiedział(a) na dasser temat w 1.6
    Ja mam podobną sytuację z obrotami. Jak silnik jest zimny wszystko jest ok. rozgrzeje się to od czasu do czasu obroty na jałowym biegu spadają do 100 by później wejsc na dwie sekundy na 1200. Dodam do tego, że auto potrafi podczas jazdy szarpną(objaw jakby ktoś nagle wyłączył i raptownie włączył powwer) a ostatnia z objaw to jak lekko dodam przy cofaniu gazz to zamula jakby chciał się wyłączyć. przepustnica wyczyszczzona, czujnik plynu chlodzacego wymieniony i jeden z wężyków pociśnienia także na nowy zmieniony. Paliwo tylko na jednej staji leję Pb95. Gdzie dalej szukać gdy komp nic nie pokazuje? Sprawdź wąż od odmy i przepływomierz.
  19. ayew odpowiedział(a) na ayew temat w Audi A4 B5
    Rozwiązałem problem skrzypienia u mnie. Dokładnie działo się to przy lewym tylnym kole po lekkim zaciągnięciu ręcznego lub lekkim naduszeniu hamulca. Powodem był zablokowany sworzeń jarzma. Guma lekko się osuneła, wyleciał smar a dostał się piasek. Naprawa banalna, odkręcić dwie śróbki, zdjąć zacisk, wyciągnąć sworzeń, ja u siebie papierkim ściernym usunąlem wżery, poprawiłem gume, nałożyłem smaru i wsio. Przy okazji wyczyściłem sprężynki klocków i ich prowadnice też.
  20. Sprawdzałem u mnie też to jest. Ten przewód idzie pod podłużnicę. Są tam 2 węże jeden pod drugim i do tego drugiego wchodzi i jest dokręcony śróbką. Do czego on jest nie mam pojęcia.
  21. A faktycznie po boku to masz jutro to obejrze gdzie u mnie to idzie.
  22. Wydaje mi się że on od sondy lambda. Po lewej stronie w kolektorze wydechowym powinna być wkęcona.
  23. Z tym made in germany z chin bym tak nie negował. Sam byłem w dość dużej firmie polskiej produkującej części do samochodów (odlewy żeliwne). Oczywiście na nich obowiązkowo made in germany
  24. ayew odpowiedział(a) na ayew temat w 1.6
    Płyn mam ok, sprawdzę jeszcze z czasem czujnik temperatury wody, filtr paliwa, czytałem też że w przypadku disla jak to występowało to winne były uszczelki popmpowtrysków, tylko nie wiem czy u mnie na wtryskach są jakieś uszczelki muszę sprawdzić kiedyś.
  25. ayew odpowiedział(a) na ayew temat w 1.6
    Sonda lambda też wymieniona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.