Treść opublikowana przez Beny
-
Strefa motocyklistów
nie wiem z kąd jestes a tym samym w jakim terenie chcesz sie poruszać ale z doswiadczenia wiem ze 250 w 4sów jest za slady w gory. ma mały moment obrotowy i na wiekszych podjazdach trzeba trzymac na obrotach jak 2sowa. polecał bym ci wr 450f lub jakiegos exc. jesli chcesz jeździć po piaskach lub torze to 2T moze sie okazać lepszy. Góry:) małopolska:) Ale to będzie mój pierwszy cross więc jak na początek nie będę szalał po lesie:P chyba że poniesie mnie fantazja:D z 10 lat temu jezdzilem na brata yamaszce 125 z 2004r. Zobaczymy najwyżej sprzedam:) Chyba że sie trafi w lepszym stanie 150 a dokładnie chyba 144:)
-
Strefa motocyklistów
To sie zdecyduje na 250 a co mi tam
-
Strefa motocyklistów
A jaki rocznik miales?
-
Strefa motocyklistów
to tak jakbyś zapytał, chłopaki na imprezę zabrać blondynkę czy brunetkę? tema rzeka, każdy poleci coś innego, ja miałem 2T i 4T i ogólnie wolę 4T, choć te nowe EXC 300 w 2T bardzo mi się podoba Bardziej chodzi mi o silnik;) co ile wytrzyma, ceny serwisów itp... ale jesli chodzi o blondynkę i brunetkę to powiem ci ze obydwie:P
-
Strefa motocyklistów
Siemka! Chłopaki będę chciał kupic ktm 250 sxf 2008-2009. Chce hobbistycznie po lesie szurać na droge mam inne moto;) polecacie 4T czy lepiej kupic 150 2T ? Macie jakieś doświadczenie z tymi crossami? Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Gdzie fotki?
-
2.0TFSI QUATTRO BPG USA Stage 3 355HP@467NM by gregor10.pl
Arek jest koks:D będę wypatrywał na południu:D a dokładnie koło myslenic:P
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcinku przypominam sie poduszki pod silnik plus pod skrzynie WAUZZZ8EZ1A071816
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Jest kosa. Graty!!! powodzenia w ewentualnych modach:) ale w sumie jak na razie nie ma co rezac:D mocy starczy[emoji14] Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
-
zetknał sie ktoś z takim silnikiem w A6 C6 2.4 V6
Jak znajdziesz jakies info o tym silniku wklej tutaj:) chętnie poczytam ponieważ brat by chcial c6 quattro z tym silnikiem
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
nie wiem czy to ty taki zdolny jestes czy masz takiego magika od blachy nie ma lipy!!! szacun! Powodzenia
-
System operacyjny Android
a Huawei Honor 7 ? Mam teraz 4x jest super a 7 to musi być kox mam 7 i jest kox tak jak piszesz ja potrzebowalem dual sim i od razu go kupilem jak sie dowiedzialem ze posiada 2sloty
-
Strefa motocyklistów
jaka cena do Kawaskai Z800 2013r ABS? Kolor zielony:) tak z ciekawosci tylko pytam
-
A4B7 Avant 1.8 T Mauritius Blue "Prawie" s-line zew, Concept V44 19",gwint Eibach, Skóry....More :):)
[emoji4]
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mam b6 i b8:) wiem ze z b8 nie podejdzie bo po pierwsze elektryczny hampel a moglem napisac ze heble z b6 sorry za wprowadzenie w blad
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzieki Dev!!!
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Siemano chłopaki. Mam pytanie. Kumpel potrzeboje tylnego zacisku do b6. Mi zostaly tylne zaciski po swapie na wieiksze hample tylko ze ja mam quattro. Podejdzie tylny zacisk z quattro do zwyklego napedu
-
pytanie o quattto
w b5 nie da rady, inna podłoga
-
B6 DIVISION
Ja mam gdzies diody do klamek ale z a6 c5. Nie wiem czy beda oki[emoji4]Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka To weź zrób foto to będę wiedział
-
B6 DIVISION
Ja mam gdzies diody do klamek ale z a6 c5. Nie wiem czy beda oki[emoji4] Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja wysłałem rok temu tutaj starą tarczę na obicie kevlarem. Koszt to 150 zł + odesłanie. Obecnie cena pewnie podobna. Polecam [emoji106]1: http://www.sprzegla-regeneracja.pl Dzieki Blachu!!![emoji4] Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Siemano. Mozecie polecic kogos kto obija sprzeglo kevlarem? W b6 po chipie slizga sprzeglo a bylo zakladane nowe 4 lata temu wraz z dwumasem Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Tez polecam marke huawei! Kupilem teraz wlasnie honor 7 ze względu na slot dwóch kart nano
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
w dziale sprzedam masz pompe ja ostatnio wymienialem pompe ale w b8, sterownik i pompa jest jako calosc. w b6 moze inaczej no ale lepiej chyba kupic kpmplet
-
B6 DIVISION
Najprawdopodobnie w Vagu masz zły bak zakodowany Czyli wszystko jasne, dzięki Już myślałem, że będzie trzeba szukać pływaka nowego :E Popatrz w dziale sprzedam. Bielun22 sprzedaje licznik i tam cos pisze o inne rezystencji jesli licznik jest ze wczesinejszej produkcji