Treść opublikowana przez OLI_B5
-
Czym usunąć klej po emblematach
Ja w ogole po zdrapaniu tego kleju mam jaśniejszym kolorem napis a4
-
Czym usunąć klej po emblematach
To ten czarny klej tak? Ja najpierw delikatnie zdrapałem to nożykiem a co zostało to szmatka +rozpuszczalnik na coś twardego najlepiej mega tępy nożyk na to szmatka i delikatnie skrobać, nie porysujesz a powinno zejść ale z godzine się pomęczysz
-
Zdjęcie sprężyny z amortyzatora tylniego
z tego co pamiętam to od góry na kwadrat jest 8 i do śruby musisz mieć giętą 17 bo płaską nie dasz rady, ewentualnie dobrą żabką ściśnij i kręc od góry to może puści
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Kwinto rozkręcasz obudowe kiery i wyciągasz pierwszą kostke , przekładasz gruby kabelek z 3 miejsca na pierwsze i działa, ja robiłem bez próbówek itd, poprostu przełozyłem w inne miejsce i działało.
-
Co myślicie o tych lampach ?
Będzie czarno jak w wiadomo gdzie:grin: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - caee9386b03e5.jpg
-
Proszę o poradę
Dołoż stówke i kup ori , napewno będą lepsze:wink:
-
[ALL B5] Zamiana tylnych lampek na 2Lift a kostki
A jak jest przy kontroli/przeglądzie z depo clear gdzie nie mam przeciwmgłowych?
-
Lepkie plamki i osad po kliku dniach parkingu pod drzewami
Też zawsze po kilku dniach mam te kropki , cholernie twarde to ale u mnie schodzi po dokładnym myciu , oczywiscie auto czasami przepoleruje żeby milsze w dotyku było więc może dlatego:whistling: Umyj dobrym szamponem , przepoleruj , mozesz dac jakiś wosk i powinno to ładnie schodzić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panie herbata na jaki klin ta s3?
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
W chikita style napewno ;d
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
michała Dokładnie moje, a co tam? widzieliśmy się gdzieś po drodze? Felgi są grafitowe tak na marginesie No dwa razy widziałem , raz z tydzień temu koło tesco na augusyna i z 2/3dni temu koło puchatka, mogłem sie pomylić co do grafitu/czarnego bo przemkła mi w oczach tylko;)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czarny sedan , czarne lampy przód i fele czyj??
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Po kilku dniach na słońcu pewnie ładnie to przylgnie i ciężko zerwać a ten golfik wyszedł mega spoko:jerk:
-
Gdzie moge kupić takie lampy do Audi B5 SEDAN ?
Pochwal się
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sadze ze juz nie ten przedział wiekowy:naughty: i raczej nikt nie był Iśc na koncert i wypić browarka można w każdym wieku:wink: Ehh to tylko ja taki młody..
-
Rezanie wtyczek lamp na polift
Kierunki zakładasz stare , nic nie trzeba przerabiać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak tam po juwenaliach?
-
Rezanie wtyczek lamp na polift
Tak, kupujesz w pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym
-
Oklejanie dekorów folią 3M - porada
Takie rogi to nie problem zrobić , dobrze podgrzać szuszarką , naciągnąc i wszystko bardzo ładnie wygląda:whistling:
-
Czy ktoś zna ten body kit?
co nie zmienia faktu że są kiepskie
-
Czy ktoś zna ten body kit?
Marek_A4 jesli chcesz robić body to szukaj tylko od s4/rs4 , nie baw się w laminaty bo to taneta:doh:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Dobry ulep
-
Dare LM
Na vwgolf opinie są rózne wsumie, jak do normalnej jazdy to większość poleca:eusathink:
-
Dare LM
No to podziękuje..
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
haters gonna hate:grin: