Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. Szukaj podobnego wzoru jeśli Ci się podoba o normlanych wymiarach bo te będą lipa:thumbdown:
  2. Pokaż jak to wyszło:decayed:
  3. OLI_B5 odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    W kolorze nadwozia najlepsze , chrom na lusterkach zalatuje mi wsią i neonami:facepalm:
  4. Piotrek spoko te lampy tył co masz? Chętnie bym wsadził takie u siebie:whistling:
  5. Mała sesyjka.. I lampy na czarno
  6. Kolego ja zauważyłem, że jest kilka rodzajów replik rózniących się małymi szczególami, niektóre wręcz są obrzydliwe..
  7. Też wątpię że ori , zagadaj do goscia żeby zrobił zdjęcie od środka , może będzie wytłoczka audi
  8. Śpieszyłem się , mam nadzieje że następny spocik zalicze:naughty:
  9. widziałem furke w pod donem ,świeci tłumik z daleka:decayed:
  10. A oddać do chromowania?
  11. Zbieraj na lampy jak najszybciej , ogólnie ładne auto wygląda na zadbane, pokaż jeszcze środek.
  12. Dobrze wiedzieć , przyda sie
  13. To maluj na grafit i powinno być dobrze , będzie lekki bandyta
  14. Dekielek na lustro i znaczek na czarny mat:wink:
  15. Juz rozkradzione:grin:
  16. OLI_B5 odpowiedział(a) na eVoG temat w Audi A4 B5
    Wystarczy ogarniać allegro i z pamieci wiesz gdzie co jest
  17. OLI_B5 odpowiedział(a) na eVoG temat w Audi A4 B5
    Niemożliwe żeby nie było głupich żarówek http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=audi+a4&category=18800
  18. Panowie a co polecicie do pielęgnacji w troche niższych kwotach na początek? Troche czytałem i mniej więcej wiem że potrzebne 2 wiaderka( juz mam) do tego rękawica zamiast gąbki i szampon ( nie wiem jakie kupić) lakier wyglada na czysty i nie ma żadnych osadów więc glinka wydaje mi się nie potrzebna( może się myle)no i coś pózniej , polerka ,wosk, politury?
  19. U mnie też piszczy przy max skręcie , podobno w audi to norma, tylko dziwi mnie to że obroty mi spadają na ok 700/800:kwasny:
  20. Kurde mam ten sam problem , obroty falują i często na zimnym go szarpie i muli , jak sie rozgrzeje to jest lepiej.
  21. No nie najlepiej to wygląda , szczególnie w srebrnym aucie..
  22. Dobre zmiany , ładnie odmłodziły auto:thumbup1:
  23. OLI_B5 odpowiedział(a) na vajcha temat w Audi A4/S4 B6
    fajnie..
  24. To wsadz takie jak są i bez kombinowania, na srebrnych moze nawet łatwiej sprzedasz:wink:
  25. Albo wypoleruj:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.