Treść opublikowana przez rookie
-
[B7 BRB] Dla zainteresowanych basowym biciem silnika w A4 1,9TDI mam nato odpowiedz
czy broki wypadają w każdym 1.9 PD BKE czy tylko w niektórych autach
-
Jak naprawic spryskiwacz tylnej szyby w Avancie?
Prośba jak w tytule. Nie działa mi spryskiwacz tylnej szyby. Jak to naprawić?
-
Polecane opony letnie
Moje Fuldy Sport control są Made in France.
-
Jakie pompowtryski będą pasowac?
Mam pytanie do ekspertów. Jakie pompowtryski pasują do silnika BKE? Pacjent to Audi A4 Avant 1.9 TDI 85kW/115 KM Rok produkcji 2005 bez DPFa
-
Polecane opony letnie
polecam Fuldy SportControl niemiecka jakość, świetne na deszczu i super wygląd. Kupiłem nówki i jestem bardzo zadowolony.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jeżeli nie ma DPFa to śmiało lej mu 5W-40 z normą dla pompowtrysków. Moja BKE śmiga na takim oleju i jest cacy, nie przybywa i nie ubywa.
-
Odpalanie w zime, zimny silnik..
Mój aku też ma 8 lat. Oby śmigał dalej. Na razie oczko ma czarne.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
raz płukankę możesz zrobić, ja byłem nadgorliwy i robiłem płukankę przy każdej wymianie oleju i silnik zaczął brać olej - konkretnie, bo pół litra na 1000 km.
-
słaby dół i drgania podczas przyśpieszania
Turbo pracuje cały czas! Nie "włącza się" i nie "wyłącza" Moment obrotowy w BRD osiągany jest już przy 1750 obr/min. W BKE od 1900 obr/min
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
A no dokładnie na tym śmigam: Motul Specific VW 505.01 5W-40 5L
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Jeżeli tak się dzieje to znaczy, że olej stracił już swoje właściwości i należy wymienić go na nowy. Miałem to samo na Liqui Moly 4100 Top Tec, po 8-9 tys. silnik chodził głośniej i zaczął brać więcej oleju. Zmieniłem na Motula i cisza.
-
PILNA POMOC - Czy felgi 7J x 16 ET 50 będą pasowac?
Założyłem i nie ma żadnych balonów. Jest pierwsza klasa. Czarno i tłusto.
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
AFN to legenda, nie ma lepszego silnika. W sedanie rwie jak głupi i 160 masz lekko na budziku. Spalanie przy tym to 6,83 litra. Nie do osiągnięcia przy agresywnej jeździe przez BKE.
-
Padnięty silnik 2.5 tdi AKE 180km co teraz?
Kto jeździ do ASO? Przecież tam każą płacić ogromne pieniądze za niestaranną i niechlujną pracę. Totalna głupota.
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Mi mocy też nie brakuje, mam TDI i zieloną plakietkę w Niemczech i wielki plus za brak chu@#$go DPFa. Wolę to niż 170 koni i DPF na doopie.
-
PILNA POMOC - Czy felgi 7J x 16 ET 50 będą pasowac?
kurna nie mam innych felg, tzn co nie wolno zakładać?
-
PILNA POMOC - Czy felgi 7J x 16 ET 50 będą pasowac?
Dlatego ich nie kupię. A co powiecie na felgę 6.5 x 16, 5x112? Na to chce założyć opony 205/55/16 Będzie pasować?
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
Najlepiej dolać 300 ml oleju 2T do zbiornika paliwa, lepiej chodzi i smaruje
-
PILNA POMOC - Czy felgi 7J x 16 ET 50 będą pasowac?
Mam do kupienia nowe felgi VW o rozmiarze 7J x 16 ET 50 (śruby 5x112) za 300zł Chce założyć opony Fuldy 205/55/16 Pytanie jest proste: czy te felgi o ET 50 będą pasować do mojej Audi A4 b7? Pytam, bo fabrycznie powinno być ET 42. Uprzejmie proszę o pilną odpowiedź.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
jak ja mam 2005 rok i 277k km na budziku to wy macie minimum drugie tyle panowie
-
Odpalanie w zime, zimny silnik..
Ciszej silnik odpali po dolaniu 300 ml oleju 2T do ropki. Lepsze smarowanie pompek
-
dolewanie oleju/innego specyfiku do diesla/ropy - opinie
A nie prawda. Ja leję do mojego BKE 1,9 TDI PD 300 ml oleju 2T półsyntetyka na każdy bak paliwa. np. Liqui Moly 2-Takt-Motoroil selbstmischend Olej musi posiadać następujące normy: ISO L-EGC API TC JASO FC Robię to na własną odpowiedzialność. Efekt jest taki, że mój PD-ek chodzi gładko jak benzynka. Zero dymu, zero smrodu. Zero utraty mocy.
-
Polecane opony letnie
Nie warto, Goodyear nie kupię. polecam Barumy i Fuldy
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
To jak facet z obecną partnerką, też chce myśleć....
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Mój wynik dzisiaj, jazda dynamiczna tryb trasa/miasto: 7,59 l/100km liczone pod dystrybutorem, wskazanie FISa 7,4 l/100km ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- no to respekt jak na taką maciorkę