Treść opublikowana przez rookie
-
[B5 AFN] Tankuje bio paliwo do a4
A co ma chlopak sie wahac, jak zaleje caly bak podkreslam, tylko biognojem to sam poczuje roznice i jeszcze nam tu wyniki opisze. Najbardziej wartosciowe uwagi powstaja w wyniku bezposredniego zastosowania. Kazdy leje to co lubi, ale najsprawniej i najdynamiczniej silniczek pyka na
-
[B5 AFN] Tankuje bio paliwo do a4
Napisało niemieckie ministerstwo transportu w ulotce ostrzegawczej. Pytanie też ile zrobiłeś kilometrów na tym badziewiu. Poza tym ja nikomu nie bronie lania biopaliwa. Lejcie ile wlezie, wasze auta. Tylko przyjemność żadna jak silnik ma mniejszą moc i pali więcej. A na paliwku z BP np. moje TDI śmiga jak marzenie, nie mówiąc jak moje auto zwija asfalt na niemieckim napędzie. Ale polskie paliwo z dobrej stacji BP jest jak najbardziej polecane.
-
[B5 AFN] Tankuje bio paliwo do a4
Gówno prawdą jest to, że bioestr jest nieszkodliwy dla silnika. Efekty to o wiele niższa moc, gorsza dynamika i wyższe spalanie. Sprawdzone mam to empirycznie. Poza tym bioestry przedostają się do oleju co skutkuje jego rozrzedzeniem i wycieraniem się wałków przy długotrwałym tankowaniu biopaliwa. Frazes jest prawdą, która cię boli. Byle taniej, byle taniej. My tutaj nie posługujemy się twoją pospolitą logiką szukania oszczędności na aucie. Pasjonat to nie poszukiwacz taniości. Lepiej sobie
-
[B7 BKE] Wałek rozrządu
A jak to się stało kolego?
-
[B5 AFN] Tankuje bio paliwo do a4
Słuchaj Ty no majki majk vel majtki, oj sorry majki Jesteś z Brzydgoszczy to zrozumiesz:... Rydzyko jest zawsze, nawet na firmowej stacji. Wysłucham twój każdy argument, ale ciężko mi się będzie ciebie słuchało, bo żeś zgwałcił swój silnik gazem. Pierwszy minus. Wiesz jak silnik na gazie w pupę dostaje? Nie wiesz, bo żeś zgwałcił. To co napisałem, to prawda, a że cię boli, twój problem. I to tobie radzę używać argumentów, a nie obrażać ludzi na forum i odnosić się do ich mózgu. Stary, masz chyba jakieś kompleksy, ale nie lecz ich ze mną Informacji o szkodliwości biosyfu jest ogrom, po co to wszystko przytaczać? :doh1: Poza tym wyluzuj, my tu sobie przyjacielsko gadamy i lubimy się sprzeczać. Ale respect przede wszystkim. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Tankuje bio paliwo do a4
Biopaliwo to szajs, a kto tego nie rozumie jest z ciemnogrodu i stoi pod krzyżem w Warszawie i pikietuje hehe lejcie to lejcie panowie, typowe polskie podejście: byle taniej, nawet jeśli dziadostwo Na ch*j kupowaliście AUDI skoro chcecie taniochę lać ?! Przesiadać się to Citroenów ZX-ów 1,9 Diesel! Natychmiast!!! Oczywiście pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących Czysty ON lejących
-
[B6 AVF] Znów wycieka płyn
Może chłodnicę masz dziurawą?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Termostat tylko ori VW AUDI 120 zł w serwisie z uszczelką, u siebie też teraz wymieniam bo temp. w chłodne dni dochodzi do 80*C W sumie to go dostałem w prezencie od brata za pomoc
-
[B5 AHU] Odma
a ja czyściłem odmę w swoim i nic się nie stało
-
[ALL B7] Silnik BPW w a4 b7 warto się pakować??
To tym bardziej nie kupuj tego auta, tym bardziej, że ma tyle nalatane. Jak ktoś jest niedowiarkiem jego sprawa, jest książka, jest ASO to i jest prawdziwy przebieg Mój ma 166 tys.km rocznik 99 i chodzi jak pszczółka, ale ten przebieg widać pod maską i po zużyciu auta oraz podzespołów. A kto nie wierzy, ten zazdrości bo sam kupił starego trupa z kręconym licznikiem. Powiem ci tak, jesteś laikiem i nie pakuj się w następne g**no. Koledzy ci dobrze radzą i bezinteresownie. Pozdrawiam wszystkich rozmówców. hehe
-
[ALL B7] Silnik BPW w a4 b7 warto się pakować??
Zostaw to auto, kup B6 130PS silnik AWX z małym przebiegiem i śmigaj, tu jest tyle problemów że nie warto wywalać tyle kasy żeby za 20 tys. km do serwisu jeździć na poważne naprawy. Popatrz tu: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?__lp=11&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=87&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=109&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxFirstRegistrationDate=2005-12-31&ambitCountry=DE&transmissions=MANUAL_GEAR&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&maxMileage=100000&customerIdsAsString=&lang=de&id=134694864&pageNumber=1 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?__lp=11&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=87&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=109&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxFirstRegistrationDate=2005-12-31&ambitCountry=DE&transmissions=MANUAL_GEAR&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&maxMileage=100000&customerIdsAsString=&lang=de&id=135041399&pageNumber=1
-
[B6 AWX] Przerywa powyżej 3000 obr
Powodów może być kilka: brudne paliwo brudny filtr paliwa padający przepływomierz [można zVagowac i profilaktycznie wyczyścić] przerywanie na listwie sterującej pompowtryskami padające pompowtryski Sprawdź od najtańszych rzeczy
-
[B5 AHU] Wyciek z miski olejowej
Stary, przy tak małym wycieku d*py sobie nie zawracaj, przecież to ledwo co się poci, przy mojej poprzedniej niuni uszczelka była aż wilgotna i co? I nic. Oleju na bagnecie nie ubywało. To nie nowy samochód, a przynajmniej belka nie zardzewieje Poczekaj, wrócisz do Polski na święta i mechanik na luzie ci to zrobi jak będziesz chciał. Pozdrawiam kolejnego wyznawcę TDI
-
[B7 BPW] Stuki w silniku
dzięki pozdrawiam i nie życzę dalszych wizyt w serwisie niech się autko kula
-
[B5 AVG] Nr katalogowy termostatu
Uprzejmie proszę o nr termostatu z etki do mojej furki: Audi A4 1,9 TDI 110 KM AVG sedan 1999 rok
-
[B7 BPW] Stuki w silniku
jaki przebieg auta?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mobil 1 jest w pełni syntetyczny np. 5W-50
-
[B5 AVG] Nr korka zbiorniczka wyrównawczego
Uprzejmie proszę o nr korka zbiorniczka wyrównawczego płynu chłodzącego do mojej furki. Pozdro
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem/rozrządem?
A nie masz dziury w misce olejowej?
-
[B5 AFN] Jak uszczelnić chłodnicę ?
A gdzie cieknie?
-
[B6 AVB] Jaka może beć przyczyna świecenia oldruck na wyświetlaczu
jaki olej wlany? przy jakiej temp silnika pali się kontrolka?
-
[B5 AFB] Dymi-przyczyny?
z drugiej strony nic za darmo nie jeździ, ale kurde jak tyle rzeczy powymieniałeś to zabraniam ci go sprzedawać, jest jak nowy teraz, nic tylko śmigać
-
[B5 AKN] Czarna plama czy to normalne
Może turbo puszcza, jak auto było maltretowane. ;(
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Bujda panie, Lej kolego Liqui Moly albo Motul. http://www.liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/d_3707.html
-
[B6 AWX] Wyciek, chyba ropy
8E0203572E ELEMENT CHŁODZąCY ELEMENT CHŁODZĄCY 484.95 591.64 zł 0 2 Dostępne następnego dnia Dodaj do koszyka U Gajosa dostępne od ręki. Pozdro