Treść opublikowana przez rookie
-
[B7 BRE] Opinie o silniku 2.0 TDI BRE
Do AVG dodam jeszcze: - nieszczelności w układzie chłodzenia silnika np. pękające plastikowe króćce sam niedługo takiego króćca + uszczelkę wymieniam Dzięki!!!
-
[B7 BRE] Opinie o silniku 2.0 TDI BRE
ale z ciekawości, podziel się ze mną uwagami na temat AVG, tym bardziej mnie to ciekawi, bo go mam
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
ty nie, ale jak auto stało i chłopak ma na to papiery... jak nie ma książki i wpisu oraz nalepki na pasie czołowym to bym wymieniał, ale tak to nie
-
[B5 AHU] Jaki płyn do chłodnicy
FEBI G12 1.5l koncentrat kosztuje 29 zł w zwykłym sklepie motoryzacyjnym
-
[B5 1Z] Pokruszone kapturki świec żarowych
no właśnie, kupcie w ASO, majątku na pewno nie kosztują
-
[B7 BRE] Opinie o silniku 2.0 TDI BRE
Super opis. Tak nawiasem mówiąc wygląda jak znak "UWAGA NADJEŻDŻA POCIĄG". Tyle zniszczeń. Idę pogłaskać mojego AVG...
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
jak przebieg masz oryginalny, nic nie wymieniaj, poczekaj aż zrobisz przebieg. Skoro jesteś pewny przebiegu bądź pewien rozrządu.
-
[B5 AVG] Cieknie płyn G12: ETKA prośba o nr uszczelki lub plastikowego kroćca
Panowie, serdecznie dziękuję za pomoc. Na pewno kupie oryginalny króciec i uszczelkę, 54 zl to grosze. pozdrawiam
-
[B5 AKN] Rozrząd czy już wymieniać?
nadgorliwość gorsza od faszyzmu, zrób jak książka każe, a co myślicie że producenci pasków tak je produkują że przy 120 tys. km pękają jak jeden mąż? błehehe
-
[B5 AVG] Cieknie płyn G12: ETKA prośba o nr uszczelki lub plastikowego kroćca
Co masz na myśli? W jakim sensie może się nie powieść?
-
[B5 AVG] Cieknie płyn G12: ETKA prośba o nr uszczelki lub plastikowego kroćca
Mam prośbę. Cieknie mi płyn chłodniczy na połączeniu aluminiowego bloku silnika z plastikowym kroćcem. Czy tam jest jakaś uszczelka? Jeśli tak to poproszę o nr. A jeśli nie to poproszę o nr tego plastikowego kroćca. Chyba muszę go całego wymienić? Poproszę również o schemat połączeń z etki.
-
[B5 AFN] Układ chłodzenia a pasek rozdządu
jak on zmieniał rozrząd bez wymiany płynu???? najlepiej kup Radiator Flush i wymień płyn
-
[B5 AFN] Głośna praca , problem z odpaleniem
nie pomoże bo nie zacznie ci lepiej odpalać i chodzić
-
[B5 AFN] Głośna praca , problem z odpaleniem
jak bym szukał problemu w kącie wtrysku, bardzo niewielu umie to robić, a głośna praca, dym i charczenie i przede wszystkim problemy z odpalaniem wskazują na kąt wtrysku
-
[B6 AWX] Przy -17,5 nie odpalił
paliwo jak paliwo może zawieść dlatego warto wlewać dodatki do paliwka w zimie
-
[ALL] Dodatek do paliwa
polecam liqui moly, sprawdzone na moim aucie
-
[B5 AFN] Auto jeździ ale nie ma kopa
dzięki, dobrze wiedzieć AFNki górą
-
[B5 AHU] Problemy z odpalaniem na zimno
rozrusznik nie ma na to wpływu, może mieć paliwo
-
[B6 AVB] Brak rozruchu
jak słaby ako to kontrolki wariują, ABS ESP itp. poza tym mówiłeś ze podłączałeś auto bezpośrednio pod prostownik, kto wie co przez to zmajstrowałeś ale zacząłbym od akumulatora
-
[B5 AFB] Odpala i gaśnie
dolej benzyny 5l na cały bak
-
[B5 1Z] Ciężko pali
no widzisz, najprostsza rzecz paliwo, szukamy winowajców w swoich autkach, a to paliwo z "markowych" stacji jest do d*py np. jesienne, dlatego ja w razie czego wlałem dodatek Super Diesel Additiv Liqui Moly, jest na nafcie więc rozpuści parafinę
-
[B6 AVB] Brak rozruchu
prosta sprawa, rozrusznik do elektryka i będzie chodził
-
[B5 AFB] Odpala i gaśnie
po pierwsze jak są mrozy i świece masz spalone te będzie odpalał brzydko i długo po drugie pytanie czy masz zimowe paliwo i czy wymieniałeś filtr paliwa [w nim może być woda i po prostu zamarzła] po trzecie jaki kupiłeś ako? Ma przynajmniej 72 Amh? po czwarte czy odpalałeś z wciśniętym sprzęgłem, jeśli tak to dobrze, bo silnikowi lżej
-
[B5 AHU] Problemy z odpalaniem na zimno
A paliwo masz zimowe? Ewentualnie możesz wlać dodatek przeciw wydzielaniu się parafiny i wody Liqui Moly. Pozdro
-
[B5 AFN] Auto jeździ ale nie ma kopa
ale co konkretnie?