Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. O tym nie słyszałem, ale jak jest za duże ciśnienie to zdziera się środkowa część opony.
  2. Też tego nie rozumiem , ale dostałem już za to mandat i powiedziałem sobie ,że nie zapłace. To mi komornik przyszedł do domu i musiałem uiścić wpłate.Sku^%ny
  3. Na nowych felgach ładnie wygląda.
  4. krzyn!ek, dzieki za info
  5. Autko malinka , na temat silnika nic nie powiem gdyż nie miałem z takowym styczności.
  6. http://www.allegro.pl/item173364826_odstraszacz_kun_do_samochodu_auta_e_sklep_kuny.html Kupowałem od tego gościa i montowałem we Fieście u mamy i działa bez zarzutu. Jeżeli kupisz to dokładnie przeczytaj instrukcje, bo przed zamontowaniem trzeba umyć silnik , a w szczególności te miejsca gdzie było przegryzienie i nawet miejsce gdzie auto stało, bo te gryzonie znaczą sobie teren. i wracają do niego. We fieście u mamy 3 razy były kable przegryzione, a po założeniu odstraszacza spokój.
  7. Jaka cena tego radia u 520? A coś na temat tego radia co podałem w linku, wyżej, możesz lub może sie ktoś wypowiedzieć??
  8. Widzę , że jest temat to się podłączę. Otóż chcę kupić CB, znalazłem coś takiego: http://www.president.com.pl/index.php?s=oferta:radia Czy to jest standard cena . Kompletnie się nie znam. Jeżeli wybrałbym się do sklepu kupić radyjko to na jakie parametry musze zwrócić uwage przy Cb i przy antenie . Zasięg chciałbym mieć ok 10 km i więcej, chodzi o trasę oczywiśćie.
  9. Szczerze to nie chciałbym żeby postęp w tą strone szedł, myśle , że wymyślą jakiś alternatywny sposób na produkcje opon nie do przebicia, bo te mi się nie podobają. Ale bezpieczeństwo najważniejsze.
  10. W sumie się mu nie dziwie, sam bym się wk*&&^ł jak by tak mnie przyjęli. Ale tak to czasem jest jak szefa nie ma.
  11. No to wielkie gratki, przypuszczam , że ty w zimie na 18" jeżdzisz, przyznam , że zdeniu wiedział od kogo kupić autko. :biggrin: :biggrin: :biggrin:
  12. nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin: nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test no bo to byl test - cudownego uzdrowienia tylko ze golym okiem nie dalo sie nic stwierdzic na zlocie, moze za wczesnie czy cóś. Dobrze by bylo jak facet sie pochwalil, zapodal jakos fote-moze jakies makro murzynek machnie zdjecie z technikum a tam afro na glowie nie no chwile mnie nie bylo i juz jakas zadyma - "zamknij morde, zamknij morde" i "mysl logicznie", bo jak wpadne w szau Mowilem przeciez, ze nic mi tak w zyciu nie wyszlo jak wlosy pozatym w temacie uzytkownicy przedstawcie sie jest foto j jakastam iloscia owlosienia Łyse jest lepsze moze i lepsze bo ma mniejsze opory powietrza jestes bardziej oplywowy to gdzie ten temat z nowymi wyrazeniami ze zlotu no sam widzesz Murzyn chwiel Cie nie bylo a oni jada po Tobie jak po łysej kobyle ... a wszystko zaczęło się od kiełbasy :twisted: ale ja nadal nie wiem kto tyle zjadl bo nie tylko ja nie posmakowalem ładna parabola sie zrobila....hmm ale cos powoli sie gubie w tej niekontrolowanej bajerze [ Dodano: 06-03-2007, 22:31 ] hehe...ale i tak wszystkiemu winny jest sprinter :twisted: :twisted: :twisted: no oczywiscie ze wszystkiemu jest winny Sprinter bo sprintem zaciagnol kielby z rusztu no i moze 20 % udzialu ma byle owłosienie Murzyna A tak a propos jeża (czyli nie na temat) ciekaw jestem kiedy wątek pierdyknie przez takie cytowanie :biggrin: ja to bałbym sie ostrzeżeń od Moda Murzyna Wściekłego Na wściekliznę też pewnie przyjdzie czas :twisted: A w pierwszej kolejności wyjaśnienia. Odnośnie pochłoniętej kiełby (o której ja też tylko usłyszałem) - to ja jeszcze rozumiem. Ale co komu były potrzebne widelczyki, tak, że kapustę wpitalać musiałem nożem :eek: - to ja nie rozumiem :biggrin: widelczyki to juz naprawde przegiecie yhh a gdzie w piramidce zginal moj post?? ostrzezenie bedzie sie chlopaki wkrecily i szukaja "SkrytoKielbasoŻerców" hehe moze powstanie na forum nowa grupa, podobna w formie do GWA I na następny zlot napiszą na kratce A4 przyklejonej na tylnej szybie tekst: Szkolna Wycieczka S K Ż :biggrin:
  13. Trochę mi nie pasują, wg mnie wziąłbym 4 model, ale za 1200 zł to znajdziesz coś w ori. To moje skromne zdanie.
  14. Silnik: 1.8 Quattro 125 , były takie Bardzo mnie to zaciekawiło.
  15. rob, ale zrobiłeś bajerancką piramide i to podsumowanie Murzyna.
  16. A jakie ET masz? Jeżeli 35 to raczej dystanse są zbędne.
  17. wit.s, ty też masz taką kierownice jak Raphal, bo ja też mam taką.
  18. Keżor, jest mistrzu V
  19. Ja zmieniłbym na zderzak od s4, i progi również, a do tego wszystkiego swap silnika na wiadomo jaki, wtedy wygląd byłby adekwatny do mocy.
  20. Autko widać , że zadbane, ale nie jestem zwolennikiem tych progów i takich dokładek ztyłu. Przód zderzak ładnie wydląda. Ksenonki by się przydały, bo na autostradzie nie bedą się chcieć usuwać pomimo tego zderzaka :biggrin: Środek też ładny.
  21. To dużo dzików musieli skatować , bo kurtka dość długa była
  22. a nie przypadkiem z kreta?? Dla mnie kurtka wyglądała jak by z krówki była :biggrin:
  23. A ciekaw jestem czy bieg np jedynka jest przy lewej nodze w góre wrzucany, nigdy nie siedziałem w wersji z wysp. przypuszczam , że tak jest, ale proszę o odp.W sumie to inaczej bym sobie nie wyobraził wrzucania biegów. [ Dodano: 06-03-2007, 14:19 ] Ps. sorki za zmiane tematu.
  24. Z tego co pamiętam to chyba nawet z kobietą stałeś.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.