Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nandoz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nandoz

  1. 200 Ps musi burczeć ! Skąd jesteś to możemy porównać , bo mój jest też głośniejszy niż seria ,ale bez przesady. Wydaje mi się ,że Fmic robi wiecej hałasu niż ori IC ,a turbo tylko trochę.
  2. nandoz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    No kolego Damian , Brawo ! ! !
  3. A nie jest tak ,ze walki od wolnossaka poprawiają górę w T? Z adr'a do 1.8t i sdi do tdi ? Hmm?
  4. Temat bumerang ,koledzy za zakładanie tego samego tematu co 2 miechy powinni dostać klapsika.
  5. Dobra wyluzowałem . Do czasu zmiany auta musi wystarczyć to co jest. Pozdrawiam.
  6. Witam. Jak w temacie . Pacjent A4 1.9 TDI AWX Może koledzy orientują się ile może uczynić taka zabawa. Turbo GTB 17 bądź 22 + strojenie. Tego już nie wytrzyma sprzęgło AWX ,więc przy okazji skrzynia BRD + sprzęgło ( rok auta 2002 ,więc prawdopodobnie potrzebna będzie zmiana licznika , o ile dobrze pamiętam - więc to też trzeba doliczyć) Jeśli miałoby być gtb17 to zostaje przy wtryskach BA , jeśli zdecydowałbym się na gtb22 to wlatują AL ( skąd brać , nowe , jakieś regenerowane , tak żeby było ok.) Kto to może ogarnąć , skrzynie i turbo mogę robić w różnych firmach ,ale lepiej jeśli jedna firma po całości zajęłaby się tematem nawet łącznie z gratami ( skrzynia - turbo - sprzęgło - wtryski ) Pozdrawiam.
  7. Daniels , a Ty co masz ciachnięte w aucie (gtb?) . Sprzęgło ori ??
  8. Co do 3.0v6 byna , to rzeczywiście dziwny ten silnik . Czekasz na ogień , obroty rosną ,ale ogień nie następuje. B7 + 3.0tdi też swoje waży , jestem zdania ,że okolice 220/440 w b6 to 6,5 no max. 7 do 100 . Co do jazdy testowej , skąd jesteście ??? Na jakiś spot się wybieracie ?? Pozdr. p.s. mówimy o prędkości z licznika .
  9. Każde GTB musi się skończyć kłótnią ??? Gdzie się nie wejdzie , DYM . Byłem na stronce Vwgolf chyba 53 strony o GTB z czego większość to śnieg. Na SR i innych też szumy. Zaczyna mnie to męczyć. Co do autka , fajnie wyszło i jeszcze z horyzontem na więcej , dół fajny ,może uda się poprawić trochę górę i będzie ideal. Jeśli ma takie parametry musi łoić 6,5s do paki nie wiecej . Może jakiś filmik ??? Pozdrawiam .P.s. Jeśli parametry są prawdziwe sam chętnie zostawię autko chłopakom.
  10. Witam. Nie dostaniesz 25 tysi bo, po I 2001r, po II benzyna , po III 3.0 .Na aledrogo b6 zaczynają się od 13-15 tyś i nikt tego nie chce , wiem ,że większość ma coś do zrobienia i pewnie trupy ,ale za super stan nikt nie przyłoży 10 kawałków . Masz wiec następny mocny powód ,żeby wkładać Bita . Te auta w stosunku do tego co oferują są w tej chwili niewiele warte. Pozdr.
  11. Zrobić Fmic + Brd i na końcu program , wyskoczą okolice 200/400 . Ja na takim setupie zrobiłem około 80000 km i wcześniej 40000 km na 165/365 i nie dzieje się nic. Co do tego czy warto , będziesz zszokowany różnicą .( Wiem ,że wiele osób stwierdzi ,że b6 o takiej mocy nie jedzie , jedzie naprawdę spoko.Ostatnio kumpel S6 C5 Avant , niestety zagazowanym nie mógł mi odejść )
  12. Sprawa prosta , sprzedaj i kup b7,b8 3.0 tdi , tyle co szperam i przeglądam net , i nigdy nie widziałem 2.5tdi dłubnietego mocniej niż chip ( nie mówię o r5 tylko o v6 ) . Rogal coś kiedyś zapowiadał ,że temat jest blisko rozpracowania ,ale sprawa ucichła (możesz do niego napisać , może coś drgnęło ) . Kumpel mając 2.5 kiedyś zapytał tunera o możliwości; dostał odp. , że jak się nic nie dzieje z tym kiblowatym 2.5 to nie tykać ( ale możesz mieć nowszą poprawianą jednostkę , chyba oznaczenie Bau) .Pozdr.
  13. Myśle ,ze idą równo. 210/ 430 w a5 starczy na jakieś 7 s do paczki. , q7 245 ps ma niecałe 8 s po programie pewnie okolice 7. Ale może kolega będzie miał okazje przetestować , to niech sie podzieli . Pozdr .
  14. Ciekawie wolnossak zareagował .10% przyrostu to ładnie.
  15. Moment jak w dieslu . Te Tfsi tak wychodzą ?? Pod 300 Ps samym progsem ???
  16. w końcu jeden ogarnięty gość next i jemu podobni niczym dzieci w piaskownicy.. No tak, ale z ta piaskownica ty Ty zaczales !
  17. Wiem, tylko to pokazuje jak fajnie wstaje z dołu skoro przy 2000 już ukręca. Tam jest Avf czy Awx ?? AFN:naughty: Ach takie buty , nieźle.
  18. Wiem, tylko to pokazuje jak fajnie wstaje z dołu skoro przy 2000 już ukręca. Tam jest Avf czy Awx ??
  19. haha zdazyles mnie uprzedzic,zobaczymy jak nieda rady wleci cos mocniejszego U to ładnie ,skoro przy 2000 rpm wykańcza skrzęgło, to jest bliżej 400nm niz 350.Gdybym wiedział co zrobić ze sprzęgłem w awx ,chętnie pisałbym się na gtb17 . U mnie przy Brd czuć ,że pełen moment to około 2400-2500,wtedy jest uślizg ale kół. Czyli gtb17 wstaje jak seria , i da radę na 210-220/430 ??? Czy nie jest aż tak różowo?? Pozdrawiam.
  20. Moim zdaniem to jest trollowanie , auta 350-400 konne robią okolice 13s . 12 s to robi lambo.śmiech na sali .
  21. Wyssane z palca ! 1/4 12.1s. Chyba zartujesz ?! Chyba ,ze Twoje Brd objezdza rs4 i to z palcem .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.