Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ja74687

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ja74687

  1. odłącz mu jeszcze aku na noc i rano po podłączeniu zrób tak: przekręć zapłon poczekaj ok 1 min wyłącz zapłon odczekaj ok 30s. i wtedy go odpal, tylko nie dodawaj mu ani gazu ani nic. Skrzynia na luz i daj mu się rozgrzać do ok 80 stopni żeby sonda prawidłowo zaczęła działać Napisz czy pomogło
  2. A czujnik temp. jak ??
  3. ja74687 odpowiedział(a) na bodyman temat w 1.8
    z tyłu silnika, najlepiej go widać jak ściągniesz rurę między filtrem a przepustnicą. Posiada on 4 piny. Wymiana banalna wyciągasz zawleczkę, wywalasz stary zakładasz nowy, wkładasz zawleczkę i po robocie
  4. Zobacz dokładnie tą pokrywkę nad pompą paliwa ona potrafi lecieć
  5. ja74687 odpowiedział(a) na roverck temat w 1.8
    zestaw nie zawiera napinacza A napinacz powinien być taki VW PASSAT B5 NAPINACZ PASKA ROZRZĄDU 1.8 AUDI A4 (4330823143) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tylko że nowy ja znalazłem pierwszy z brzega ---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- Tu masz zdjęcie całego zestawu rozrządu eKatalog Inter Cars - 2mln cz[ci do samochodów | Sklep Online
  6. Sprawdź czujnik temp. jaką wartość w blokach pomiarowych pokazuje Jeżeli będzie dobrze, to odłącz mu przepływkę i zobacz czy pomoże
  7. ja74687 odpowiedział(a) na roverck temat w 1.8
    Jeżeli chodzi o jakość to te dwie firmy są jednymi z lepszych Ale jeżeli chcesz spać spokojnie to w tym zestawie brakuje napinacza hydraulicznego, który warto zawsze wymieniać przy zawsze przy wymianie rozrządu
  8. Było gdzieś opisane nie pamiętam już ale wałki chyba musisz ściągać
  9. Pociśnienie nie jest w stanie wydmuchać ci PB przez korek to nie ciśnienie Zapewne masz problem z uszczelką od puszki która zamyka pompę Jeżeli chodzi o zawór par paliwa to na krótką metę możesz go odłączyć ale nie powinno się tego robić A tak po za tym to ten zawór od razu po odpaleniu nie będzie ci klikał, po odpaleniu zostaw go na kilka minut i zobacz co się będzie działo Możesz go sprawdzić też chyba za pomocą VAG-a, w testach tam masz coś takiego
  10. ja74687 odpowiedział(a) na bodyman temat w 1.8
    Podłącz VAG, możliwe że czujnik temp. poszedł
  11. coś słabo szukałeś AUDI A4 A6 PASSAT B5 1.8T MIARKA BAGNET ORYGINAŁ (4358451910) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  12. Zobacz dokładnie czy z pod pokrywy zaworów nie leci. Musisz dokładnie go wyczyścić z tej strony i popatrzeć gdzie leci olej, może przez uszczelkę misy puszcza
  13. ja74687 odpowiedział(a) na Raftik temat w 1.8
    Wyłączenie przyciskiem gazu może nic nie dać bo LPG jest w układnie i jak np.: reduktor puszcza to wyłączenie nic nie da Temperaturę porównaj z temp. otoczenia, czyli jak rano po nocy zobaczysz temp. to powinna być taka jak temp. otoczenia
  14. Uszczelka pod pokrywą zaworów Ci poszła do wymiany masz komplet czyli zewnętrzną uszczelkę i wewnętrzną
  15. ja74687 odpowiedział(a) na Raftik temat w 1.8
    Najpierw wyeliminuj LPG czyli zakręć go na butli, wypal z układu i zobacz co się będzie po nocy działo Odłącz mu również przepływkę i zobacz czy pomoże, dodatkowo przydało by się zobaczyć temp. silnika rano w blokach (musisz poszukać na google jak to zrobić ). To na początek jak nie pomoże to pisz
  16. W a4 simeringi to koszt taki jak ci napisał Labiel Wiem bo wymieniałem
  17. Labiel dobrze pisze, do spr. masz węże czy nie są twarde + w jakim stanie są olej i płyn. Zdjęcia możesz wstawić powinno być więcej widać. A z rury wydechowej dymi ci czy nie ?? I dodatkowo poszukaj czy gdzieś indziej płyn nie leci
  18. pompa powinna działać razem z rozrusznikiem, w nowszych wersja (nie powiem od którego roku) podobno działa kilka s. po zapłonie
  19. ja74687 odpowiedział(a) na Adamo8715 temat w 1.8
    Zależy od jakości paliwa Nie ma jakiegoś przedziału km
  20. ja74687 odpowiedział(a) na stasiu1971 temat w 1.8
    Najpierw VAG
  21. Możesz to sprawdzić Odłącz najpierw sondę i zobacz czy będzie poprawa jeżeli tak to masz przyczynę, jeżeli nie to podłącz sondę, postaraj się skasować błąd i odłącz przepływkę i zobacz co się stanie.
  22. ja74687 odpowiedział(a) na mateu52 temat w 1.8
    Sprawdź szczelność dolotu i czystość przepustnicy, to na początek jeżeli wszystko będzie dobrze to do spr. logi przepływki i sondy.
  23. Zamieść tutaj to ktoś Ci zawsze spr.
  24. ja74687 odpowiedział(a) na Długas temat w 1.8
    Może masz lipne poduszki i dlatego
  25. ja74687 odpowiedział(a) na stasiu1971 temat w 1.8
    Raczej to nie olej Ale wtryski możliwe Jak nie masz kabelka to się musisz zaopatrzyć i posprawdzać w blokach temp. jaką czujnik pokazuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.