Treść opublikowana przez ja74687
-
Falujace obroty tylko na ciepłym
to znaczy że padła
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
musisz wszystko rozłączyć i ustawić na nowo powinno się wszystko idealnie ustawić, a jeżeli nie dasz rady to dobry mechanik jedynie ci pomoże bo nikt na odległość ci tego nie ustawi
-
Falujace obroty tylko na ciepłym
odłącz ją i zobacz czy będzie poprawa
-
Falujace obroty tylko na ciepłym
Sprawdź jeszcze świece, przewody i to co kolega wyżej napisał ale jak odmę spr. to powinien być szczelny Jak odpalisz silnik to psiuknij plakiem w okolicach dolot jak zacznie szaleć to nieszczelność jak nie to znaczy że jest szczelnie
-
problemy z rozruchem i nie tylko
do sprawdzenia czujnik temp. w blokach pomiarowych zapewne dokonał żywota I Dziwny jest błąd z czujnika halla, byś musiał posprawdzać czy wałki i rozrząd dobrze ustawione
-
1.8 125KM Problem z odpalaniem
jeżeli problem się pojawi to LPG winne Najczęściej pada reduktor który puszcza gaz do kolektora ssącego
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
od LPG sterowniki tak ??
-
Bład regulacja walka rozrzadu i osabniecie auta mozliwe?
to do zrobienia logi przepływki i sondy, jeżeli nie wiesz jak to jest prostszy sposób a mianowicie: Najpierw odłączasz przepływkę i patrzysz czy się polepszyło, jeżeli nie to podłączasz ją, kasujesz błąd i odłączasz sondę jeżeli tutaj się nie polepszyło to podłącz ją skasuj błąd i napisz A jeżeli w którymś przypadku się polepszy to znaczy że ta część padła bądź kończy żywota
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
ale czujnik miałeś najpierw sprawdzić a nie wymieniać może ten co masz jest sprawny
-
Bład regulacja walka rozrzadu i osabniecie auta mozliwe?
daj błędy vag
-
Ciężko pali [ADR]
Pewnie że jest jak nowa to nie jest powiedziane że na 100% pewna Zdarzają się przypadki że trafi się jakiś trefny model
-
1.8 125KM Problem z odpalaniem
musisz gdzieś poszukać w blokach po nocy temp. powinna być taka jak otoczenia
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
tak znajduje się on z tyłu silnika taki 4-ro pinowy
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
może ten czujnik działa troszkę w inny sposób i może dobrze na zegarach pokazywać a źle na ECU to jest coś takiego jak byś połączył dwa czujniki w jednej obudowie i jeden padnie
-
1.8 125KM Problem z odpalaniem
zapewne cofa ci się PB,czy problem jest również jak jest więcej PB w baku ?? Do sprawdzenia też czujnik temp. w blokach pomiarowych VAG
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
Dokładnych cen to Ci niestety nie podam bo nigdy nie wymieniałem chociaż cewkę mam polepioną na silikon (narazie dział więc się nie przejmuje) Cewka to spory koszt, regulato to ok 150 zł ceny mniej więcej zobaczysz tutaj: Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online oczywiście w tym sklepie ceny mają wysokie musisz poszukać to na pewno znajdziesz coś taniej
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
sprawdź czujnik temp. i zmierz jej ciśnienie PB za listwą może regulator kończy żywota A jak cewka ma przebicie to musisz to jakoś uszczelnić na chwilę wystarczy czerwony silikon, ale na dłuższą metę wymiana
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
W sam naprawiam gdzieś było chyba napisane Byś musiał poczytać i jak ja bym wymieniał to już komplet jedna robota, a jak by to był popychacz to nie wiadomo w jakim stanie są inne
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
to jeżeli wymieniałeś napinacz i łańcuch i z rozrządem wszystko ok to podejrzewam że któraś szklanka się odzywa Daj jeszcze filmik z tego stuku
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
po pierwsze i podstawowe zmierz ciśnienie oleju Może pompa nie domaga.
-
Zapala sie kontrola EPC i nie gaśnie po odpaleniu
Na początek VAG bo inaczej nie da rady Ci pomóc
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
no i git wałki są dobrze ustawione sprawdź rozrząd czy jest na znakach i powinno być dobrze
-
Ciężko pali [ADR]
Kiedyś czytałem że to bodajże od ECU zależy i w tych nowszych już tak było w starszych nie, można też to zrobić ręcznie przerabiając delikatnie instalację Jak u Ciebie działa po zapłonie to git U mnie napewno pompka włącza się przy rozruszniku i u kumpla co prawda ma 1.8T z 1999 i też pompka działa dopiero po zapłonie
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
Łańcuch warto wymienić i wszystko trzeba poustawiać na znaki, nigdy tego nie robiłem to niech ci ktoś to potwierdzi ale inaczej raczej nie poustawiasz jeżeli wszystko będzie poustawiane tak jak fabryka to przewidziała powinno być git
-
Ciężko pali [ADR]
to masz inną wersję, było coś że od któregoś roku tak już robili, albo masz zmienione w instalacji, w moim nie ma nic takiego i w większości z mojego rocznika też, sam widziałem u takiego specjalisty że przerobił instalację (szczerze to nie w tym filozofii) i wtedy mu po zapłonie dobijało I uwierz na słowo że jak paliwo się cofa to z odpaleniem jest problem