Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ja74687

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ja74687

  1. ja74687 odpowiedział(a) na Piotr193 temat w 1.8
    po numerach jedynie inną może i wsadzisz ale nie będzie prawidłowo pracowała
  2. Dokładnie jak ci kolega napisał zależy od temperatury otoczenia
  3. wrzuć ktoś na pewno ci sprawdzi
  4. ja74687 odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    to dziwny przypadek Jeżeli by coś z silnikiem się działo to byś zauważył również w innych okolicznościach, coś się musi dziać ze skrzynią i/lub sprzęgłem
  5. ja74687 odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    a jakiś innych problemów z silnikiem nie masz ? Tzn. coś obrotami, z mocą itp.
  6. ja74687 odpowiedział(a) na alcompany temat w 1.8
    Mapa PB sama się ustawia gazownik jedynie ma wpływ na ustawienie się mapy LPG. Ale jeżeli VAG stawia na przepustnicę to wie co mówi
  7. ja74687 odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    Na początek VAG
  8. ja74687 odpowiedział(a) na alcompany temat w 1.8
    silniczka żadnego nie ma w tej przepustnicy niestety jeżeli jest uszkodzenie to tylko wymiana. Sonda odpowiada za odpowiedni skład mieszanki jeżeli jest uszkodzona to może więcej palić i być słabszy. Mapa PB też jest w sterowniku LPG możesz ją zobaczyć
  9. nie wyregulujesz ręcznie Zobacz jeszcze czy nie masz za mocno linki naciągniętej A jak z tym czujnikiem temp. sprawny na pewno ??
  10. to może węże się zużyły po prostu i nie mają już tych właściwości może wymień wąż podciśnienia i zobacz co się będzie działo
  11. a powyżej i poniżej przedziału dobrze jest ??
  12. ja74687 odpowiedział(a) na alcompany temat w 1.8
    Jeżeli wyskakuje ci błąd od przepustnicy to albo któryś z przewodów do niej jest uszkodzony, albo jest strasznie zasyfiona, ale najbardziej prawdopodobne jest jej uszkodzenie
  13. a może z serwem coś macie nie tak bo nie powinno go zasysać
  14. ja74687 odpowiedział(a) na Grabek94 temat w 1.8
    do wymiany masz elektrozwór par paliwa to coś co cyka na obudowie filtra i to wymień jak najszybciej bo może ci całkiem pompę spalić, po wymianie wszystko powinno ustąpić pod warunkiem że nie uszkodziło pływaka I zobacz jeszcze czy ci syczy z korka wlewu do baku jak tak to na pewno elektrozawór padł
  15. w sterowniku silnika temp. powinna być zbliżona do tej na zewnątrz I w ADR nie ma silniczka krokowego tylko przepustnica steruje otwarciem, jeżeli coś jest nie tak to jedynie wymiana przepustnicy pomoże
  16. skrzynię trzeba ściągać, koszt to ok 700 zł za luka. A sprawdzić je możesz tym czy wysoko łapie czy nie jak wysoko tzn. że tarcza dokonała żywota jak tak gdzieś poniżej połowy to znaczy że dobrze jest
  17. no luzy są ale jeżeli lata w lewo i w prawo porządnie to wymiana nie potrafię określić na ile jak bym zobaczył luzy to bym powiedział czy sprawne czy nie A VAG-a mu podłączałeś może coś pokaże Ale nie sądzę żeby u ciebie przy przebiegu 160 tys. już dwumas padł ja mam dobrze nachulane ponad 300 tys. i dwumas nie wymieniany był jeszcze (wiem na pewno bo sprzęgło wymieniałem)
  18. TZN. ja słyszałem że dwumas się troszkę inaczej sprawdza jeżeli skrzynia ma ciężko tzn. dajesz mu prz 40 3-ci bieg i gaz w podłogę jeżeli stuka to dwumas do wymiany jeżeli nie to znaczy że sprawny A żywotność zależy od stylu jazdy jak będziesz wyciągał sprzęgło to poruszaj dwumasem w jedną i w drugą stronę jeżeli są luzy to znaczy że do wymiany
  19. ja74687 odpowiedział(a) na arnold27 temat w 1.8
    Obroty ci spadają dlatego że przy włączeniu klimy silnik ma ciężej Nie przejmuj się tym ssaniem ten tym tak ma Ale 1,8 ADR ma też swoje plusy Największy to jego długa żywotność i bezawaryjność (jeżeli się dba oczywiście )
  20. Zresetuj ECU czyli odłącz mu aku na noc i dopiero adaptacja przepustnicy Powinno pomóc
  21. ja74687 odpowiedział(a) na arnold27 temat w 1.8
    Jeżeli byś chciał silnik naprawdę elastyczny to polecam 2,5 TDI miałem przyjemność prowadzić go to mówię ci rakieta normalnie jak się przesiadłem z mojego 1,8 to różnicę miałem jak bym do swojego z seicento się przesiadł Bardzo fajnie pracujący silnik
  22. ja74687 odpowiedział(a) na arnold27 temat w 1.8
    W ADR to norma Wolno się grzeje i zaczyna żyć przy wysokich obrotach lecz kosztem spalania Myślę że masz wszystko dobrze z autem Sprawdź na VAG-u w blokach pomiarowych jaką temp. ci pokazuje przed odpaleniem po nocy jak będzie zbliżona to znaczy że wszystko jest dobrze I to nie jest silnik doładowany wiec lubi wysokie obroty no ale spalanie też sporo wzrasta
  23. no ja myślę że to jednak wina LPG tak jak kolega ci napisał gdzieś się przedostaje LPG na lewo i wtedy strzela w dolot, myślę że bez gazownika się nie obejdzie. Bo jeżeli reduktor wymieniałeś 2 lata temu to nie znaczy że jest on sprawny, jak już ci napisałem nie wiem jak masz to podłączone więc walę w ciemno co jest, ale jeżeli byś miał problem z przewodami to i na PB by były jakieś problemy zauważalne a u ciebie jak napisałeś praktycznie żadnych problemów nie ma
  24. ja74687 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    No zgadza się SKF to dobra firma
  25. nie za bardzo wiem jak masz to zamontowane ale może być tak że gdzieś przed elektrozaworem ci puszcza lub sam elektrozawór będzie puszczał i dokładnie nie zdiagnozujesz dlatego lepiej zakręcić go ręcznie na butli i wypalić wtedy jest pewność że nigdzie w układnie nie krąży Najpierw zobacz czy to w ogóle LPG jest a później to najlepiej by było jak byś zdjęcia dał jak to ci podłączyli wtedy bym ci mniej więcej powiedział na co uwagę zwrócić. Bo podejżewam u ciebie że gdzieś LPG się przedostaje i dlatego w dolot skrzela Możliwe że parownik żywota dokonał A te strzelania to są zabójcze dla przepływki więc może narazie nie jeździj na LPG jeżeli strzela w dolot

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.