Treść opublikowana przez adamooo
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
poczekajmy do niedzieli..jak będe w stanie to wpadam zobaczyć kile Adam bierz coś szybkiego i też wpadaj..może być i ta corveta co ostatnio :gwizdanie:
-
[ALL B6] Diody LED zamiast postojówek
ta ale w b5 to nie ma problemów..
-
[A6 AWX] Tuner TV do RNSE opinie i propozycje
za 1200zł raczej nie kupisz..od 1500 zaczynają się..plus kable + anteny..robota..i 2k będzie..
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
wiocha ja nic..kupuje te bbs motorsporty i 18"..jak masz sprawne zawieszenie to jeździ się bardzo dobrze..
-
[ALL B6] Diody LED zamiast postojówek
poziu zamawiaj od mc hammerdera u mnie działa kox zero grzania..wszystko działa pięknie
-
Laptop - jaki?
ja miałem toshibkę przez 2 lata..zero problemów..mówicie że problemy toshibki mają problemy ze sterami na xp ? ;(
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
pojechałeś zrobić sesje i Ci bateria padła ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
dawaj dawaj foty udało się ?- Do wszystkich jadących do Wisły - prośba od wodzireja :D
rex zaśpiewajmy DOdę a z takimi pieśniami to do kościoła..(chociaż wit.s lubi takie songi) proponuję zamówić jakieś hostessy które będą polewały i śpiewały..- Laptop - jaki?
no to teraz przyszła kolej na mnie..szukam lapka 13"..co polecacie ? od razu mówię że musi być na fakturke.. czy taki jest kox ? http://allegro.pl/item315460150_toshiba_u300_150_t5750_2048_13_3_250_vhp_od_reki.html- [B5 AGB] Audi s4 by sportmile
SID..a co się stało.. ? Inna koncepcja ? jeszcze auto nie poskładane a już sprzedajesz ? ;(- [B6 AWX] dvd + adapter do DX'a
boberek chciałem Ci powiedzieć że więcej rezania nie ma niż z dx..ta sama robota..przestańcie z tym badziewiem dx i kupujcie RNS-e..to jakby porównać malca do merca..- [B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
ej..włącznik ja bierem..bo sprzedałem Malikowi z myślą że będe miał drugi a nie udało się..więc biore włącznik oraz zdrzak s-line :)reszty nie potrzebuje..można spalić- [ALL B6] Gałka zmiany biegów - zmiana
jest dokręcana i na spodzie masz opaske zaciskową..łatwo ściągnąć..- [B6 AVF] Felgi wzór RS4 18"
będą pasowały..ale będzie wyglądał jak allroad..- Światła LED od Audi S6
troche lipa basior po co kombinujesz..oddaj zderzak do kolesia w markach..robił już nie jeden zderzak..wytnie Ci odpowiednie dziury..załata..zero szpachli..albo przynajmniej minimalnie nałoży żeby wyrównać..jak coś to mamy kontakt do kolesia..potem wrzucisz tylko malowanko i będzie cacy...- [ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
Znalazłem ciekawe diody a ich cenn nie jest wysoka ale przeraża mnie montaż... http://cgi.ebay.de/LED-Lichtpaket-12LEDs-vom-Audi-R8-S6-A8-S8-S5-Optik_W0QQitemZ220201244841QQihZ012QQcategoryZ72686QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem to nie są te same co w r8..w ogóle inaczej wyglądają..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to jak ma na imie ? Adamooo2- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gratki chopie teraz będą noce nieprzespane..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurna Byrnia odkryła moją tajemnice ;( hehe ale do tamtej w górach zapraszam..róbta tam co chceta..łamcie stoły, krzesła i jak zwykle u mnie wszystko za fri- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no mam u siebie w restauracji czeka na Ciebie..jak bede na spocie to zabiore ze sobą- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u Żółwia były a4-klub..jak ktoś ma jedną rameczke to poproszę..bo już z pół roku bez przedniej rejestracji jeżdzę....jedną dał mi oniak- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta maszyna przeszła gruntowną przebudowę.Na samym początku zaczęli od uturbienia ssaka :)Samochód otrzymał dwie turbospreżarki GT28RS (umieścili je w bagażniku), nowe kolektory wydechowe, układ dolotowy wykonany ze stali kwasoodpornej jak również wydechowy. Itercooler o dużej wydajności schowany pod maską. Nad całością czuwa sprawdzone smt6. Silnik odprężony i w związku z tym ustawiliśmy doładowanie 2 bary co pozwoliło nam uzyskać całkiem przyzwoite wyniki 855 kucy.Po wszystkich modyfikacjach fura wygląda incognito.Samochód śmiga bezawaryjnie od 10 lat.Zobaczyć go można w centrum handlowym Fort Wola na parkingu podziemnym...- Audi RS4 by sportmile
no teraz trzeba namówić Norbiego na fmica i widzę że nie jest drogi.. - [B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)