Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. hehe ale jaja Klaudynka kazała mi pościeliś ładnie łóżko i odkurzyć pokój hyhyy
  2. byl przynajmniej sygnał dźwiękowy czy zasnąłeś Żółwiu?
  3. panowie lodziki u wujka żółwia ?
  4. zadzwoń do niego i powiedz ze jedzie adamooo i jak fele beda lipa to wpie...dol [ Dodano: 10-05-2007, 15:38 ] batonem bo rury od odkurzacza ostatnio się połamały :redface:
  5. nic nie rezał..jego padaka jest na kresie wytrzymałości..10 koni uciekło i kopci jak cholera..
  6. he po 1) to navi działa od pół godziny do godziny i później się wyłącza sama..to oznacza że nie ma podpiętych tych canów po 2)jeśli Ci się nie wyłącza tzn że plusy masz podłączone bezpośrednio pod stały plus a nie pod stacyjke..może tutaj jest problem..jeden plus powinien być stały a drugi od stacyjki..
  7. nie podłączone can-y High i Low..
  8. http://youtube.com/watch?v=uPPX5iWDLlc
  9. Masz zamiar dzisiaj pracować? A jutro? A pojutrze? Może w przyszłym tygodniu? W następnym miesiącu? Ani trochę!!! Tylko: baila baila baila...
  10. chłopaki i dziewczynki ide do domu jutro się widzimy na lotnisku..
  11. jutro czas reakcji to ==>PAW na SZYBE LOL
  12. trzeba zmienic kiere bo ta jest obleśna..dołozyć halogeny..no i zrobić coś z tymi lusterkami (najlepiej wymienić na chormy), leciutko obniżyć..no i może będzie dobrze wyglądało..a i jeszcze te naklejeczki czerwone z tyłu out..
  13. przyjmijmy godz 8-8:15 (znając Żółwia robimy zapas) max rano pod torwarem..wszyscy obowiązkowo w różowym polo :-)
  14. Lukasidło to przyjedź po mnie to razem pojedziemy..u mnie końcówka padła i skrzypi jak cholera..myślę że 8 to może być trochę za wcześnie..ale jak się chce zaparkować fury w fajnym miejscu to trzeba tak się wybrać..i jeszcze jedna sprawa...kto zabiera GRILLA ?
  15. hehe spoko Ono wielki podrywacz LOL..jak wyszła reszta zdjęć ?:>
  16. chłopaki ale KOKS..trza go zaprosić do klubu
  17. był grzeczny jak nigdy :-) wpadł na obiad ze swoją kobitką..
  18. Kuniak był u mnie w rest i CIę pozdrawia Norbi
  19. To trochę Ci pompują za dużo jak na ko3..
  20. na maszynie wibrowały aż się przeraziłem..ale w jeździe nic nie czuje:(
  21. Myślę że to wina felg i zawieszenia..felgi są za małe i nie dają rady z taką mocą..zrób zawieszenie + felunie to koni przybędzie więcej niż po progsie :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.