Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. pogadaj z ctv od ma milteka..po 2 do elteca nie jedź bo Wojtek to dziad i robi lipne wydechy i same poprawki.. ew. do Sporttiga Pawła robi profi.
  2. hi..doszedł przełącznik ? zegary z rs4 nie da rady zamontować w b6.. po 2 mam zegary z kolorowym fisem na sprzedaż ale pasują do b6 do czerwca 2002r. Doszedł i jest tak jak mowileś A propo zegarow, musze sprawdzic miesiac produkcji i podaj mi szczegóły na pw mówiłem że igiełka bo był ode mnie wyciągnięty
  3. hi..doszedł przełącznik ? zegary z rs4 nie da rady zamontować w b6.. po 2 mam zegary z kolorowym fisem na sprzedaż ale pasują do b6 do czerwca 2002r.
  4. niektórych takie rezanie odstrasza :gwizdanie: a z przeciągnięciem kabli do środka nie ma raczej problemu.. mam nowy sposób na podłączenie led lusterek..jak zadziała to powiem we wtorek co i jak.. [br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 13:47_________________________________________________ za dużo nie mam bo Mario mówił że marnie wygląda i żebym nie robił
  5. w poniedziałek zamontuje sobie lusterka bo we wtorek wielkie rezanie okablowania
  6. webasto na miejscu..kable przepuszczone do środka..zostaje kosmetyka podłączenie kabli w kabinie i odpalanko.. w czwartek przepuściłem kabelki do podświetlania lusterek : jedna informacja dla tych co chcą montować podświetlenie ori z a6,a8.. nie można zamontować tych spodów ponieważ nie podchodzi do stelażu lusterka więc nie obyło się bez dremelka..:
  7. i u mnie też siedzi : podziękowania koledze Mario_ za profi montaż
  8. Dzisiaj montaz webasto
  9. a dlaczego nie poszło ? za wysoka temperatura ? czy sterownik ?..jutro rano zobaczę bo dzisiaj nie jeździłem..od rana miało być rezanie ale będę jechał do ragi z podsufitką...
  10. a ja czekam aż u mnie się uruchomi podgrzewanie szybki
  11. otre to zdecie, otre moje satelyty odmówily posluseństwa
  12. no to tak jak miało być..więc co za problem był i jakie ciągnięcie kabli ?
  13. dzisiaj poszła ramka do Ciebie..jutro jest u Ciebie ..więc masz szanse coś przyrezać [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:05_________________________________________________ Nawet mi nie mow Rozbierania i przeciagania kabli w ciul Zlozylem .....podlaczylem wszystko a tu byl zonk nie dziala . Okazało sie to oswietlenie dopiero zadziala jak sie wlaczy CH LH P.S. Fotki słabe sa ale kumpel cyknie z porzadnego sprzetu to i efekt bedzie lepiej widoczny to gdzie się w końcu podłączyłeś ?
  14. no widzę pięknie wygląda [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:58_________________________________________________u CIebie trochę łatwiej to wyrezać :gwizdanie:
  15. postaram się w czwartek..zobaczymy jak się wyrobimy z domin79
  16. Pany ma ktoś może taki plastik na handel po starej nawigacji : [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 18:53_________________________________________________
  17. Miał rezać sufit, ale zmiękła mu rurka i zrezygnował chyba :naughty: kiedy podjeżdżać ? masz jakiś transport ?
  18. Makaron jedź zrobić zdjęcie jeszcze raz..a najlepiej podejdź do Panów i sprawdź czy aby wszystko było ok z radarem itd.. masz tutaj przykład co masz sprawdzić : http://www.youtube.com/user/TVBigos#p/u
  19. Wyciete pod czujnik deszczu..
  20. ostatnio zamontowałem głośniki : tył : a dzisiaj był montaż mocowania lusterka z b7 :
  21. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam ..jak bede jechal do ragi to Ci zawioze..za 50 zl bedzie ok ?
  22. http://allegro.pl/przekladnia-maglownica-audi-a4-2001-2008-czujnik-i1887404757.html
  23. dzo podobno obkleja fure folią :
  24. etam Bart te stare były lepsze..ale nie martw się jak założysz stare to chętnie od Ciebie te odkupie te nowe z et28:kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.