Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tyrkam Was
  2. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na sprzedaż mam zegary do b6 z kolorowym fisem 380zł [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 11:39_________________________________________________
  3. Tygrys Ty jesteś wariat
  4. :polew: Wojtek zamiast co tydzień recaro, nowe fele i inne pierdoły to.... Mam kolesia co za 5 kola mi moze zamontowac q. Tylko,ze silnik mam kibel slaby montuj
  5. działaj działaj i pisz jak się trzyma..
  6. no dobra zbiorniczkiem do sprysków xenonów
  7. będę miał na sprzedaż webasto..ktoś potrzebuje..może być stojące razem z zbiornikiem wyrównawczym, który jest potrzebny do montażu webasta za chłodnicą lub leżące..
  8. UWAGA..Grupowy chiptuning u Spankeja ktoś chętny ?
  9. spokojnie opona wytrzyma u mnie kumpel naciągał na fele 11" 225 :gwizdanie: i powietrze nie schodziło..jeśli chodzi o ET do zrobisz sobie odpowiedni dystans ze zmiennym rozstawem i będzie gitara
  10. tzn co ? jakiś dziwny link dałeś :gwizdanie:
  11. adamooo odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    za***ista cena.jak doda wahacze do kompletu to tylko brać
  12. eno mocno daje z dołu wciąga w fotel nieźle..
  13. Pozdo z Afrykolandii
  14. wie ktoś z Was gdzie najlepiej kupić dolce w wawie ?
  15. [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 17:38_________________________________________________
  16. dawaj foty
  17. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ściągasz deche i wszystko.przekładasz wszystko z wersji EU i pasi..nie ma rzeźby..ile może kosztować przekładka ? to zależy czy sama robota czy już z częściami.. jak sama przekładka to z zaczyna się od 800zł - 1200zł..ze zbieżnością...
  18. piana aktywna..dzo jechał całą drogę na wsteku i mu się muchy poprzyklejały.. (podobno na wsteku na nowej skrzyni przy 3000tys ma 250km/h)
  19. Ale iceman rezał b7 z b5 jak jeszcze nam się nie śniły audi wyrezał takie cacko 6 lat temu..więc respekt też dla niego..trochę przesadził np z programi..no ale szał był
  20. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a mnie cała operacja z wymianą kiery 300zł
  21. jakiś dystans trzeba założyć bo koła mocno się chowają..a tak to RISPEKT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.