Treść opublikowana przez adamooo
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
na sprzedaż mam zegary do b6 z kolorowym fisem 380zł [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 11:39_________________________________________________
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Tygrys Ty jesteś wariat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to stare auto CTV'a
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
:polew: Wojtek zamiast co tydzień recaro, nowe fele i inne pierdoły to.... Mam kolesia co za 5 kola mi moze zamontowac q. Tylko,ze silnik mam kibel slaby montuj
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
no ori są ładne..
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
działaj działaj i pisz jak się trzyma..
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
no dobra zbiorniczkiem do sprysków xenonów
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
będę miał na sprzedaż webasto..ktoś potrzebuje..może być stojące razem z zbiornikiem wyrównawczym, który jest potrzebny do montażu webasta za chłodnicą lub leżące..
-
[ALL B6] AVF quattro - Spankowóz by Spanky [ update - GTB1756VK ]
UWAGA..Grupowy chiptuning u Spankeja ktoś chętny ?
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
spokojnie opona wytrzyma u mnie kumpel naciągał na fele 11" 225 :gwizdanie: i powietrze nie schodziło..jeśli chodzi o ET do zrobisz sobie odpowiedni dystans ze zmiennym rozstawem i będzie gitara
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
tzn co ? jakiś dziwny link dałeś :gwizdanie:
-
B8 TrOOOOp
za***ista cena.jak doda wahacze do kompletu to tylko brać
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
eno mocno daje z dołu wciąga w fotel nieźle..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pozdo z Afrykolandii
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wie ktoś z Was gdzie najlepiej kupić dolce w wawie ?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 17:38_________________________________________________
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
dawaj foty
-
B6 DIVISION
ściągasz deche i wszystko.przekładasz wszystko z wersji EU i pasi..nie ma rzeźby..ile może kosztować przekładka ? to zależy czy sama robota czy już z częściami.. jak sama przekładka to z zaczyna się od 800zł - 1200zł..ze zbieżnością...
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
piana aktywna..dzo jechał całą drogę na wsteku i mu się muchy poprzyklejały.. (podobno na wsteku na nowej skrzyni przy 3000tys ma 250km/h)
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
spokojnie teraz detailing
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ale iceman rezał b7 z b5 jak jeszcze nam się nie śniły audi wyrezał takie cacko 6 lat temu..więc respekt też dla niego..trochę przesadził np z programi..no ale szał był
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- B6 DIVISION
a mnie cała operacja z wymianą kiery 300zł- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
jakiś dystans trzeba założyć bo koła mocno się chowają..a tak to RISPEKT - B6 DIVISION