Treść opublikowana przez .Pablo.
-
Felga 7.5Jx17h2 ET45 Jaki wachlarz opon?
225/45/17 popularny i tani rozmiar
-
Ważny jest rozmiar....
Opony nowki sztuki , amorki sprawne opony nie są wyzabkowane. Co do glosnosci to nie hucza tylko są głośne 72 db dunlop ma 65db. Sam producent pisze ze opona cichnie bo ma na sobie jakąś tam zewnętrzną warstwę itd . Zrobiłem na nich przed zima tylko z 500 km więc ucichna później :-P
-
Zamarzają spryskiwacze szyby przedniej.
Zacznij od sprawdzenia czy jak zamarzna to pompa pracuje słychać ja czy nie ? Zmien płyn na jakiś lepszy np sonaxa i sprawdź.
-
Zamarzł olej w skrzyni
Temat walkowany kilkakrotnie wybierak skrzyni biegów do sprawdzenia. Gdzieś dostaje się wilgoć i zamarza .
-
Ważny jest rozmiar....
Ja ostatnio szukałem opon na lato właśnie 215/50/17 wybór padł na nokiany zline. Bardzo fajna opona trochę głośna ale z czasem podobno cichnie. Właściwości trakcyjne rewelacyjne. Dobrym wyborem jest też dunlop sportmaxxx rt tylko cena trochę wyższa.
-
Przechowywanie ON
Do pół roku nic się nie dzieje z ropą pod warunkiem że ON dobrej jakości a nie jakiś przemyt. Jeśli to paliwo letnie to radzę od razu dodać (nie pamiętam nazwy) środek skandynawski do ON. Ja przejeździłem pół zimy na letnim paliwie dodając tego środka fakt temp nie była niższa niż -15 ale jeździłem bez najmniejszego problemu. Ja na twoim miejscu trzymałbym max rok wtedy będzie pewność że wszystko jest ok.
-
Wsteczny zgrzyta
Albo sprzeglo powoli się kończy
-
Jaki moment NM dokręcania 4 śrub
Przecież do banana nie podejdzie ci klucz dynamonetryczny chyba ze boczny. Ja tylko piaste dokrecam Nm a sworzen banana normalnie.
-
avant roleta bagażnika sama sie składa podczas jazdy. jak temu poradzic?
Ja swoją okleilem taśma taka wloskowata do przewodów elektrycznych i jest ok nic się nie zwija w czasie jazdy .
-
Wystająca zaślepka sprysków
Jaki lejesz płyn do spryskiwaczy ? Jak na bazie alkoholu to będzie się blokować. Ori płyn ma środki smarne tak samo sonax. Jak mi nie chowaly się spryski zmieniłem płyn na sonaxa i problem znik. Z ciekawości wróciłem na bazie alkoholu i problem powrócił.
-
Swap 312
Dlaczego klocki te same ? Skoro tarcze 312 nie powinny być większe klocki ?
-
Swap 312
Nie będę zakładał nowego tematu i podepnę się pod wasze b5. Czy jarzma 312 podejdą bez problemu pod b7 ? Zmienię tylko tarcze i klocki i wszystko będzie hulać? Z jakiego auta szukać jarzm ? Wiem 320 są lepsze ale mam nowe opony zimowe 16 wiec nie będę na razie z 320 kombinował. Dzięki za odpowiedź.
-
Samochodowa karta ratunkowa
Witam. 8 stycznia ruszyła akcja samochodowa karta ratunkowa. Karta ma za zadanie pomoc strażakom w czasie akcji ratowniczej podczas wypadku. Co sądzicie o takiej akcji? Powiem szczerze że czasem lepiej dmuchać na zimne i coś takiego ze sobą wozić bo te kilka minut może uratować życie. Zapraszam do dyskusji.
-
dzwięk niezapiętych pasów jak wyłaczyc ?
Z tego co pamiętam zmieniłem jedna cyfrę druga od prawej w kodzie i wszystko zniknęło dźwięk i chlopek.
-
Chce odstawić auto na kilka lat do garażu, co trzeba załatwić?
Z oc to nie tak do końca przedzwoń do firmy ubezpieczeniowej i się dowiedz. Każdy by mógł mówić że odstawia auto na klocki do garażu i nie będzie jeździł i nie płaci oc.
-
Czy w B7 jest regulacja kąta pochylenia przedniego koła ?
Może lepiej sprawdzić co jest krzywe że taki duży kąt jest może zwrotnica albo wahacz.
-
[B5 AFN] Geometria zawieszenia - prośba o opinie
Kąta pochylenia koła z przodu się nie ustawia bo nie ma regulacji. Prawidłowy kąt pochylenia koła wynosi Pochylenie kół, przód: 1BE: -0°40' +/-0°25' W twoim przypadku lewe koło nie mieści się w normie.
-
dzwięk niezapiętych pasów jak wyłaczyc ?
W b7 przekodowałem i zniknął ludek i dźwięk. Kodu nie pamiętam bo dawno to robiłem.
-
DPF w silniku BPW
Blb 16v bpw 8v a masz to napisane na wlepce pod tylna kanapa.
-
Przygasające ksenony
Podjedź na stacje kontroli pojazdów tam ci sprawdzą strumień światła w lumenach i powiedzą czy jest ok czy nie.
-
Czy taka felga podejdzie do b5?
Od razu po dowodzie za takie wysunięte koło ;-)
-
Dziura w wydechu A4 B5 1.8T
A co ma do rzeczy zima ? Jak zdrowy wydech to zaspawaj jak papier to czas pomyśleć o nowym.
-
Skaczące obroty po gwałtownym wciśnięciu gazu
I tu masz dobrze postawioną diagnozę
-
Et 46
Przy 7" felga się faktycznie mocno schowa lepsze z takim et było by 7,5".
-
Jak dobrać prawidłowy rozmiar felgi stalowej
Z tego co wiem stalowki mają inne mniejsze et niż alu . Sprawdze u siebie dzisiaj ile moje mają.