Treść opublikowana przez franio
-
[B5 APT] Duszenie się samochodu przy pełnym gazie od 3500-4500 obrotów
ja też bym chciał wiedzieć, mam tak samo, a co najciekawsze na lpg chodzi bez zarzutu, wcześniej wymieniłem moduł zapłonu. Tak głośno myślę i może to wtryski? Ale Ty nie masz gazu, nie wiem dzisiaj jadę do mechaniora podrążyć temat i może coś napiszę
-
[B5 AEB] Problem z przyspieszeniem
Jeśli można, podpinam się do tematu: mianowicie po wymianie modułu zapłonu, autko ładnie hasa na gazie, ale na Pb do 3000- 4000 tyś jest muł, o co kaman????!!!!
-
Spotkania na drodze
też mi to przyszło do głowy, taki młody chłopaczek...
-
Spotkania na drodze
szary RS4, blachy WK XXXXX, dziś na Kasprzaka ok 14, ale bez klubowych oznaczeń, ciekawe kto?
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
On już o tym wie, że to jest inny (5x100) rozstaw :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
a nie w Siedlcach?
-
[ALL B5] Jakie wybrać głośniki na przód ?
ale powinno być 13?
-
[ALL B5] Jakie wybrać głośniki na przód ?
a pytanie, jakiej średnicy na przód do b5 w drzwi? :gwizdanie:
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
nawet nieźle to wygląda, a w nocy nie za jasno?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
a jaki jest zlot w Liwie?
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
przerobi się
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
lustereczka nie koniecznie, ale ramki chrom to już kox
-
[S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji
no tak bo zachowuje się jak by wszyscy byli głupi, a tylko on jeden mądry :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 13:32_________________________________________________rzuca pomysł i czeka, aż wszyscy będą go podziwiac i chwalic
-
[S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji
faktycznie, Sledzę wątek i jakoś głupio ta dyskusja przebiega
-
[ALL B6] Zimmermann vs Ferodo
na siedemnastcce wyglądało by jeszcze lepiej!
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
road hause, zamiast opiłków żelaza dodają kevlar, nie piszczy, mniej pyli i lepszy cenowo
-
[ALL B6] Zimmermann vs Ferodo
czyli jeśli ktoś ma 288, to tylko jażma, tarcze i hasa?!
-
[ALL B6] Zimmermann vs Ferodo
kulturalnie proszę, a tak konkretnie to chodziło mi o to, że po rozmowach z innymi użytkownikami, nie ma różnicy w hamowaniu, są głośniejsze i szybciej klocek leci i chyba by to było tyle :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siemanko
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
regneracja
-
[S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji
- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a my pijemy, zobaczymy jak to będzie- [ALL B6] Zimmermann vs Ferodo
ate pd to lipa- Ile pali Wam gazu?
buba, ja bym Ci nie uwierzył, ale mój kolunio moją a4-ką też mu tyle wyszło do Rzeszowa, tylko mi ciągle 16- Kołobrzeg Witam wszystkich!!! Moje audi a4 :)
dlaczego na masce jest "T" a w opisie wolnossący? - Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00