Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franio

  1. ja też bym chciał wiedzieć, mam tak samo, a co najciekawsze na lpg chodzi bez zarzutu, wcześniej wymieniłem moduł zapłonu. Tak głośno myślę i może to wtryski? Ale Ty nie masz gazu, nie wiem dzisiaj jadę do mechaniora podrążyć temat i może coś napiszę
  2. Jeśli można, podpinam się do tematu: mianowicie po wymianie modułu zapłonu, autko ładnie hasa na gazie, ale na Pb do 3000- 4000 tyś jest muł, o co kaman????!!!!
  3. też mi to przyszło do głowy, taki młody chłopaczek...
  4. szary RS4, blachy WK XXXXX, dziś na Kasprzaka ok 14, ale bez klubowych oznaczeń, ciekawe kto?
  5. On już o tym wie, że to jest inny (5x100) rozstaw :gwizdanie:
  6. a nie w Siedlcach?
  7. a pytanie, jakiej średnicy na przód do b5 w drzwi? :gwizdanie:
  8. nawet nieźle to wygląda, a w nocy nie za jasno?
  9. a jaki jest zlot w Liwie?
  10. lustereczka nie koniecznie, ale ramki chrom to już kox
  11. no tak bo zachowuje się jak by wszyscy byli głupi, a tylko on jeden mądry :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 13:32_________________________________________________rzuca pomysł i czeka, aż wszyscy będą go podziwiac i chwalic
  12. faktycznie, Sledzę wątek i jakoś głupio ta dyskusja przebiega
  13. na siedemnastcce wyglądało by jeszcze lepiej!
  14. road hause, zamiast opiłków żelaza dodają kevlar, nie piszczy, mniej pyli i lepszy cenowo
  15. czyli jeśli ktoś ma 288, to tylko jażma, tarcze i hasa?!
  16. kulturalnie proszę, a tak konkretnie to chodziło mi o to, że po rozmowach z innymi użytkownikami, nie ma różnicy w hamowaniu, są głośniejsze i szybciej klocek leci i chyba by to było tyle :gwizdanie:
  17. regneracja
  18. a my pijemy, zobaczymy jak to będzie
  19. ate pd to lipa
  20. buba, ja bym Ci nie uwierzył, ale mój kolunio moją a4-ką też mu tyle wyszło do Rzeszowa, tylko mi ciągle 16
  21. dlaczego na masce jest "T" a w opisie wolnossący?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.