Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kaczmar13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kaczmar13

  1. 550-600 to w miarę normalna cena. Mogę Ci polecić firmę w Warszawie na ul. Postępu 3A. Przyciemniają od wielu lat i są w tym naprawdę dobrzy. Robiłem u nich już 5 aut.
  2. dajcie spokój.... Niedługo to po zmianie świec na inne będziecie korektę softu robić. Tip, FMIC i brak kata to nie jest problem dla seryjnego ecu. Zrób porządek z N75 w pierwszej kolejności i zobacz co to da. On ma wpływ na ciśnienie doładowania a to ma bezpośrednie przełożenie na moc silnika. ---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ---------- dajcie spokój.... Niedługo to po zmianie świec na inne będziecie korektę softu robić. Tip, FMIC i brak kata to nie jest problem dla seryjnego ecu. Zrób porządek z N75 w pierwszej kolejności i zobacz co to da. On ma wpływ na ciśnienie doładowania a to ma bezpośrednie przełożenie na moc silnika.
  3. spokojnie, GTO z Digitun bez problemu radzi sobie z AEB polecam.
  4. chyba się tak nie da, środek o ile dobrze pamiętam odkręcisz przez otwór lampki do czytania ale końcowe to już problem. Za to nie problem wyjąć podsufitkę w kombi, 10 minut roboty
  5. Masz zużyte amortyzatory i przy takich przeszkodach jak drobna falka przed skrzyżowaniem koło traci kontakt z jezdnią i powoduje ten hałas i wibracje całego nadwozia.
  6. kaczmar13 odpowiedział(a) na dziczek.k temat w Audi A4 B5
    fachowiec poradzi sobie bez najmniejszego problemu ale jak ktoś chce zrobić samemu a nie ma wprawy to nie ma co próbować, szkoda czasu i pieniędzy.
  7. kaczmar13 odpowiedział(a) na dziczek.k temat w Audi A4 B5
    jak ma być dobrze, to boki trzeba wyjąć
  8. kaczmar13 odpowiedział(a) na Fazii temat w Audi A4 B5
    jak nie chcesz mieć problemów z niebieskimi to wrzuć zwykłe żarówki, nie xenon. Aczkolwiek xenon zawsze będzie lepiej wyglądał i lepiej oświetlał drogę. Jeśli żarówki to polecam Philips Blue Vision Ultra, używam takich i są bardzo dobre, wcześniej miałem osram +50% (słabe) oraz Philips Night...coś tam coś tam, nie pamiętam. Ale żarówki typowo pod lampy projektorowe, były super, trzy kolory, do jazdy nocą rewelacja jak na żarówki.
  9. kaczmar13 odpowiedział(a) na dziczek.k temat w Audi A4 B5
    chcesz robić to sam ? czy w firmie, która się tym specjalizuje ? jeśli sam....i nie robiłeś tego wcześniej....odpuść. jak w firmie to jedź do nich i zobacz próbki. Nie zakładaj taniej "chińskiej" folii. Moim zdaniem...3 opcje. 1. całość folią "50" przyciemnienie nie wielkie słabo zauważalne. 2. całość "36" wersja według mnie najlepsza. Z zewnątrz wygląda na ciemne, od środka jest nie wiele ciemniej w dzień. 3. przód "36" tył "20", mam aktualnie taki zestaw. Dobre np jak jeździsz z dzieckiem, nie razi go światło i nie nagrzewa się środek od słońca, ale widać różnicę przód tył. wybierając folię polecam produkty SUN-GARG i Armorlite
  10. Niestety nie da się tak określić co będzie ok. Do jednych będzie super jedna pasta do innych inna.... Napisz czym polerujesz, jaki sprzęt, obroty, tarcze, pasta.... możliwości jest bardzo wiele. Jak przygotowałeś je do polerowania ?? daj foto tych felg Polerowanie to ciężki temat i nie ma w nim złotego środka.
  11. będzie..... sam nie wiesz czego chcesz, wybierz felgę, dobierz oponę. chcesz niżej, zmień zawias. moim zdaniem najlepsze rozwiązania do tej budy to minimum 8" szeroko z oponą 225/45 lub 215/45.
  12. jak są w kiepskim stanie to daj nowy srebrny lakier, nie kombinuj w grafit, niebieski czarny czy róż.... czarny może....ale do tego solidna gleba. moim zdaniem cudowanie z w takim przypadku z kolorem felgo to "wiocha"
  13. Jak kupujesz zamienniki to weź po prostu olejowo-gazowe, ja polecam Kaybę. Według mnie różnica między 1BA a 1BE to tylko wysokość sprężyn, jeśli jest różnica w amorkach to w ich twardości a nie w długości. Jak chcesz krótsze, w rozsądnej cenie to bierz MTS-y. Jak ma być seria bierz zwykłe olejowo-gazowe.
  14. Szklana kula prawdę Ci powie…. Albo wróżenie z fusów ??? Jak nie to wróżbita Maciej
  15. hehe, no nie przyszło mi to do głowy bo jak cofam to nigdy nie odwracam się do tyłu, jeżdżę tylko na lusterka.
  16. Przy takim ET felga zniknie w błotniku, a nawet może obcierać od wewnętrznej strony i wtedy bez dystansów się nie obejdzie. Moim zdaniem kiepski wybór.
  17. 140 koni w Dieslu to już w miarę robi robotę, więc pytanie czy 205 to nie za mało. Myślę że może mieć problemy z utrzymaniem trakcji na 1 i 2 biegu. Myślę że możesz śmiało dawać 225/45, tylko te felgi....7 cali to wąsko
  18. zależy jakie kupisz HIDY, ja miałem w poprzednim aucie żarniki D2S w lampach od S4 z przetwornicami HID. tymi "pierwszej generacji" świeciło bardzo dobrze i zero problemów. Jak chcesz wydawać więcej kasy na "firmowe" przetwornice to już Twoja indywidualna sprawa. Jak dla mnie to nie ma sensu.
  19. Losie....Panowie !!! Co byście nie robili to przednie szyby nie spełnią wymagań prawnych obowiązujących w Polsce. nawet najjaśniejsza folia czy delikatne przyciemnienie piecowe na zielonych szybach powoduje utratę światła większą od dopuszczalnego. Według Polskich przepisów część samochodów z fabrycznie ciemnymi szybami nie powinna być dopuszczona do ruchu. Nie rozumiem tylko po co kombinować, jak podobają Wam sie ciemne szyby to klejcie folię i tyle. Róbcie to jednak z głową, i wybierajcie dobre folie a nie gówno z marketu czy giełdy. Sam mam ściemnione auto folią, wszystkie szyby poza przednią. Przednie boki folią o przepuszczalności światła 36% reszta do tyłu 20 % jest to moje 5 auto z ciemnymi szybami i jeszcze nigdy nie straciłem z tego powodu dowodu. Za to dla wszystkich, którzy się zastanawiają....w lato docenicie tą folię na 100%
  20. Jak wrzucisz oponę 225/45 na tą felgę to przy glebie jazda będzie ryzykowna moim zdaniem. Jeździłem dwa sezony na feldze 8x17 et32 z oponą 215/45 17 i na zakrętach z dołkami trzeba było uważać bo koło zawadzało o błotnik (gleba przód około 8-10cm niżej jak 1ba). Jedeń dzień jeździłem na oponie 225/45 i odwinąłem błotnik z przodu więc nie polecam. Według mnie 215/45 na 8,5 cala będzie wyglądać ok i z przodu będzie bezpiecznie, a z tyłu jeszcze dystans wejdzie ale to chyba odpada w Q
  21. pomijasz szerokość opon, a właśnie ona ma znaczenie, średnica koła nie zmieni się. różnica w spalaniu znikoma, zamiast 195/65r15 możesz dać 205/50r17 wiele w szerokości się nie zmieni
  22. Dev... tylko po co ? Dwa pomiary, jeden na drogowej drugi na rolkach wynik niemal identyczny. W tej sytuacji to tak jakby zrobić kolejny pomiar tylko po to by na oko oceniać który jest najbardziej wiarygodny. Przy takiej mocy auta, każdy parametr w trakcie pomiaru ma znaczenie, nawiew, temperatura itp. Różne wyniki mogą wychodzić ale to różnice minimalne. moim zdaniem, podsumowanie może być tylko jedno. Gratulacje dla Colo, świetny wynik
  23. no widzisz....właśnie na takie wypowiedzi Cię stać. Z pewnością nie znam się tak jak Ty, w końcu jesteś najmądrzejszy na tym forum i nie tylko Zjadłeś wszystkie rozumy...uważaj żeby Ci się nie ulało śmieszny jesteś...
  24. pawelwarsze...daj spokój Poziek wie lepiej.....a najlepiej wie, jak rzucać słowa na wiatr.... chociaż nazwał bym to mniej delikatnie
  25. Poziek, jest takie powiedzenie Nie mów że czegoś się nie da zrobić, bo przyjdzie ktoś kto o tym nie wie i to zrobi. A Ty zwyczajnie nie potrafisz przyznać że ktoś ma rację a nie Ty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.