Treść opublikowana przez Blachu
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Synpower Extreme mst c3 5w40 ma normę 505.01
-
B6 DIVISION
Koledzy, miałem zwykłe lampy w b6, założyłem ori bixy... I teraz mam pytanie o śruby/nakrętki regulacji reflektora... Jedna z nich znajduje się teraz pod pasem przednim blisko błotnika. Jak sobie z tym radziliście przy ustawianiu lamp (a właściwie to diagnosta)? Wiercenie dziury w pasie przednim średnio mnie cieszy Czy da radę obejść się bez tego?
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Dawajcie ten dym Ładnie jedzie, ale trzeba jeszcze uwolnić wydech i deko dostroić
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Kiedy jakiś onboard 50-200?
-
Przegub wewnetrzny- objawy?
No właśnie przód nie skacze, Słychać tylko te stukanie...
-
Przegub wewnetrzny- objawy?
Takie strzelanie jak na filmiku niżej oznacza zużyty przegub wewnętrzny? Dodam, że przód nie podskakuje przy ostrym ruszaniu, czyli to raczej nic w zawieszeniu...?
-
[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
Kawał dobrej roboty znajomek mi kiedyś coś opowiadał o furce
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
MaxsteRR masz na forum temat z autem? Szukam na fonie, a nie mogę nic znaleźć... Luknąłbym na mody
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Ale ogólnie chyba nie ma tragedii z dymem? Czy zasłona dymna jest spora? jestem ciekaw bo u mnie też niedługo wpadną firady, tyle że hf100
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Daje radę takiej wielkości fmic przy tej mocy? Batory z tyłu pewnie niezły? Będę obserwował wątek
-
B6 DIVISION
Chodzą słuchy, że w PL ma już w ogóle śnieg nie padać
-
Piłka nożna
Arturo Vidal o krok od Bayernu, donoszą media... Byłoby fajnie
-
Piłka nożna
Jak mu zdrowie dopisze to da radę. Tymbardziej u van Gaala...
-
Piłka nożna
jeszcze 3 lata temu uznałbym ten transfer za świetne posunięcie działaczy MU teraz już mam mieszane uczucia Znacznie bardziej wolałbym Lewego lub Muellera 3 lata temu Bayern, by go nie puścił nigdzie Szkoda, że odszedł, koniec pewnej epoki - 17 lat w klubie, wygrał wszystko co mógł, ale chciał spróbować czegoś nowego...
-
Greckie bonusy :)
taaa działe niezłą dostajemy z unii... tylko, że każde otrzymane unijne euro generuje dług...
-
Piłka nożna
Bild donosi, że Schweinsteiger do United przechodzi...
-
ślizgające się sprzęgło
Jakby co to mam prawie nową tarczę sprzęgła do awx (228mm), po przebiegu ok 12-14 tyś km. Musiałbym sprawdzić przebieg na fakturze z wymiany w aso. Jak coś to pw
-
Spoty Słupecko - Konińskie
U mnie przód ma ok 23% przepuszczalności jak narazie 4 lata bez zrywania folii...
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Przód boczne też przyciemnione?
-
System operacyjny Android
Rybus85 Na czym polegał ten brak funkcjonalności w przypadku yanosika? w sumie z tej apki nie korzystałem dłużej niż chwilę, ale znajomy robi to często i nie narzeka. Co do tych aplikacji z androida na windows 10 to ciekawe co z tego wyjdzie... Premiera mobilnego windowsa 10 na przełomie października/listopada. Mimo tego ja już korzystam z testowego buildu "dziesiątki" w programie windows insider, który jest w ciągłym rozwoju
-
AVF wymiana turbo na BRD/BVA
Racja, ale przy gtb trochę więcej rzeźby. Mimo tego jednak warto. Baszmak masz gtb u siebie??
-
B6 DIVISION
Dokładnie nie pamiętam teraz, ale chyba 480-530. A nie mam teraz jak sprawdzić tego.
-
B6 DIVISION
Podnieś maskę do góry, na jej dole masz tabliczkę na której jest podana ilość czynnika r134a. Bynajmniej u mnie tak jest
-
B6 DIVISION
Bangod masz na myśli ilość czynnika?
-
Dobrzy chiptunerzy
Do Płocka daleko nie masz, więc polecę Ci naszego forumowicza "juby_p". Piotrek mocno ogarnia temat