Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Danek75

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Danek75

  1. Trzeba ja po prostu obejrzeć, czy nie jest okopcona siatka zewnętrzna. A poduszki na pewno dobrze sprawdzałeś? Bo u mnie też niby były dobre - a okazało się TO
  2. Jaaaa? Przeciez cie nawet nie dotknąłem
  3. Jak ci lata wydech, to nie mam mowy, że i zawieszki i łącznik - że wszystko jest OK. Z zewnątrz plecionka może wyglądać dobrze a w środku ta harmonijka może być zerwana.
  4. Oooo - widzę, ze ty też A koleżance trzeba tłumaczyć...
  5. ale to współgra - nogi pracują razem z brzuszkiem koleżanko
  6. No to nie wiesz, jakie ćwiczenia pomagają wyrzeźbić brzuszek?
  7. Dawaj fotę i nie marudź Jak się wstydzisz, to może byc na maila Które partie mięśni? Zapewne brzucha...
  8. Weź no wrzuć aktualna fote, rzucę "fachowym zezowatym okiem" i zobaczę - co ty chcesz tam zrzucać
  9. 1.8T w trasie prawie 16 litrów? Albo na "czwórce" jeździsz - albo dobrze po garach dajesz...
  10. Obieg zamknięty działa tylko przy włączonej sprężarce.
  11. Sprawdź czy czasem nie zapomnieli wpiąć kostki zasilającej przy sprężarce. Weź kawał kabla i z PLUSa AKU pociągnij bezpośrednio do wtyczki sprężarki i zobacz czy zaskoczy (na odpalonym silniku oczywiście). A błąd klapy nie przeszkadza w załączaniu się klimatyzacji.
  12. Pierwsze co się robi w takim wypadku, to sprawdza wtyczkę przy czujniku i pod zbiorniczkiem. Następnie stan przewodów- czy nie ma przerwanego bądź z otartą izolacją. Więc ameryki nie odkryłeś...
  13. Zakopane jest do D..... Nic ciekawego i pełno ludzi wszędzie... Lepsze są Góry Stołowe Błędne Skały, Szczeliniec i w Czechach - Skalne Miasto W tym roku byłem juz tam dwa razy
  14. Śmiało można powiedzieć - jakie pytanie - taka odpowiedź Cudu się spodziewałeś? Czujniki temperatury działają nawet przy wyłączonej sprężarce, wiec sterują klapkami w taki sposób by tą temperaturę trzymać. Więc jak chcesz mieć taką samą jak na zewnatrz, to ustawiasz tyle samo na wyświetlaczu - i po problemie
  15. A próbowałeś nacisnąć guzik z napisem AUTO? Tym włączasz/wyłączasz klimę.
  16. A na pewno to jest świst? Może to pisk - na przykład łożyska alternatora lub dźwięk dochodzi od sprężarki klimy - jeśli ją masz.
  17. Króćce to nie jest duży koszt, więc kup i do tego dobierz od razu wszystkie nowe uszczelki. A mówiąc o dwóch króćcach, to jeden jest z mocowaniem do czujnika temperatury - czyli ten, który zapewne będzie u ciebie do wymiany. A drugi króciec, to zapewne chodzi o kolanko - ale tym bym się raczej nie przejmował
  18. Zdejmij boczek drzwi, popsikaj na rolki i linki WD-40. Psiknij też na całej długości ślizgu szyby - tą rynienkę w drzwiach. I powinno byc po problemie
  19. Dwa dni temu byłem tam nad jeziorem Ładnie odszykowane miejsce, niecałe 200 metrów do jeziora z budynku, plac zabaw dla dzieci (domki, drabinki, trampolina, huśtawki, piaskownica), można wypożyczyć rowery wodne, kajaki, wędki na ryby, ładna plaża z pomostem i drabinkami Folwark Łękuk Agroturystyka, noclegi, imprezy integracyjne | Folwark Łękuk - Mazury
  20. No to nie ma innej opcji, jak: - uszkodzony G-40 przy wałku rozrządu - uszkodzony G-40 na wale korbowym - uszkodzone przewody przy którymś z czujników - źle zamontowane czujniki bądź wiązki elektryczne. Skoro taki błąd wyświetla, to raczej innych opcji nie ma. Wiem, ze coś tam oglądałeś, sprawdzałeś, ale... brak już innych pomysłów.
  21. Jeśli uważasz, ze oba czujniki są dobre, to musisz obejrzeć przewody i wtyczki. Prawdopodobnie mogą byc uszkodzone przewody przy tym Hallu, co jest z tyłu silnika, czyli na wale korbowym. I tak się zastanawiam, czy jeśli miałeś "dzwonka", to może przypadkiem nie tak ktoś przewody wpiął we wtyczkę w tym hallu z przodu - na wałku rozrządu (zamienione mogą byc miejscami). Jeszcze co do czujnika halla, to na zgaszonym silniku zawsze będzie pokazywać jego błąd.
  22. Spoko - powinien wytrzymać więcej. Ja mam już 305 tkm i czasem tylko z rana zaklekocze z sekudnę. A jeżdżę na full syntetyku
  23. Trochę zabawy jest i dostęp od góry. Pamiętaj, ze jak już kupisz króciec i bedzie brakować do niego uszczelek, bo z reguły ma tylko jedną uszczelkę - z tej strony, co do silnika się przykręca - to dokup resztę nowych oringów na pozostałe otwory.
  24. Chciał, zeby mu pokazać - o jaką część chodzi. Nie każę mu przeciez tego kupować. To jest link "poglądowy".

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.