Treść opublikowana przez dawid7737
-
B6 DIVISION
Po ile chodzą zdesie tylne od S4 sedan? wiem że trudny temat żeby znaleźć pewnie ale ciekawi mnie ile kasy musze wydać Znalazłem tylko jeden za 2 tysie.. coś taniej da rade znaleźć czy ciężko?
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
No idealny kolor hamulca u mnie też zawita żółty blaszki tam dajesz do przodu na zacisk?
-
Polecane opony zimowe
Panowie jaki rozmiar opon najlepiej zarzucić bo sam nie wiem koło 18" 7.5J , ma to dobrze wyglądać ale też być w miare praktyczne także nie wiem 225/40? 215/40 albo 45?
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Ee widze ten sam modzik co u mnie ja skleiłem zwykłym silikonem i nie parują ,tak samo zrobiłem w golfie jak miałem i też było dobrze w zimie czy lecie
-
B6 DIVISION
Pany jest problem albo i nie sam nie wiem otóż dzisiaj jak podjechałem do kumpla auto zostawiłem na chodzi i zauważyłem że leci delikatny ledwo co widzialny dymek z okolicy lewego przedniego koła a że było to nie możliwe że z hamulców bo nie upalałem akurat to otworzyłem maske i dostrzegłem że leci ten dymek centralnie na środku silnika gdzieś od strony ściany grodziowej .. jakieś pomysły co to może byc?
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Ooo ta gałeczka musze ją mieć piękna ile dałeś?
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Dziękuje Panowie powoli polece do przodu z tematem ,a co do lamp regenerowałem sam wiadomo rozklejanie to masakra potem już tylko zmatowienie ramki ze środka i pryśnięcie w czarny mat (zwykły spray) ,wypolerowanie papierkami wodnymi 1200/1500/2000/2500 na to posta maszynką na padzie no i porządne wymycie klosza od wewnątrz i sklejenie sylikonem i wszystko pięknie A teraz powoli rozglądam się za sprzęgłem bo moje kończy żywot i przyda się coś mocniejszego od razu
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Dzięki z Kobióra jestem coś można ogarnąć kiedy Będzie wszystko jak tylko będzie odpowiednia gotówka A teraz mały up w końcu uznałem że zrobie lift przednich lamp i odświeże je przed: i po A tu jeszcze to czym pielęgnuje furke z tyłu w butelkach APC Megsa i QD+ Poorboy'sa, w woreczku glinka, atomizery to rozcieńczone APC , a w jednym QD+. Troche jeszcze musze uzupełnić składzik ale nie jest źle myśle Mały aktual jak widać na zdjęciu motor dostał nowy olej Motula i do tego wymienione wszystkie filtry podziękowania dla Dzik'a I takie moje dwa strzały z dzisiaj na jednym kumpel mi się wcisnął do auta
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Nikon D3200 (18-105) Co sądzicie nad czym popracować? pierwsza moja "sesja" tym sprzętem
-
Bagged B7 Wojtasa
Również widziałem furke na SE pięknie wygląda miażdży system na przód również bez problemu weszło 10J ?
-
B6 DIVISION
Pany wie ktoś może albo kojarzy takie b6 na forum w którym siedzi felga 9,5J ET 35 na przodzie? ew jeszcze na tyle 11J ET25 aaa oczywiście 19"
-
B6 DIVISION
Wziąłem Motula od dzika myśle że będzie dobrze w razie czego na następny raz pójdzie LM
-
B6 DIVISION
Dobra dzięki teraz tylko pytanie brać LM czy Motul? różnica w cenie jest 50 zł jakby nie było
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Super wyszło! czym malowałeś ten kolektor i pokrywe?
-
B6 DIVISION
Jest ktoś na forum kto tanio sprzedaje oleje silnikowe? LM SYNTHOIL HT 5W40 albo Motul 5w40 8100 X-Cess ale myśle że LM dużo lepszy
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Miodzio nawet z tą trumną co to dekielków też musze kupić nowe bo z moich schodzi ten srebrny lakier .. działaj z lampami też hehe
-
Która lustrzanka lepiej?
Witam na dniach planuje zakup lustrzanki, wybieram pomiędzy: -Canon 100D obiektyw 18-55 -Nikon D3300 obiektyw 18-55 -Nikon D3200 obiektyw 18-105 Zaczynam przygode z fotografią więc dopiero będę się uczył. Jeśli chodzi o tematyke to głownie motoryzacja będzie na celowniku. Dziękuje bardzo za pomoc
-
B6 DIVISION
Może do 400 nie dobije ale będzie pewnie w okolicach 350-380 dlatego zastanawiam się co będzie najlepszym rozwiązaniem żeby za szybko nie poddało się
-
B6 DIVISION
A ile taki z awx? czyli spokojnie mi ogarnie do 400 Nm? hmm dwumas raczej jest okey nie wali nic po budzie nie wiem jakie mogły by być jego objawy jeszcze
-
B6 DIVISION
No i moje sprzęgło powoli mówi papa dzisiaj lecąc na piątym biegu obroty zaczęły rosnąć a auto ledwo co się zbierało dopiero jak doszło do 4 tysi chwyciło i zaczęło ciągnąć Także moje pytanie jest takie macie jakieś polecone sprzęgła od razu pod większe moce i moment celowane będzie w okolice 300 kuni.. bo jak nie to dam zrobić chłopakom z CTR'a tzn obicie kevlarem sam nie wiem co najlepiej
-
B6 DIVISION
Myslisz pojęcia i ja w sumie tez na początku nie zczaiłem o co kaman. W b6 mały łozysko z obudową która ma dziury na 4 śruby. te 4 sruby przykręcamy do zwrotnicy. A srodek tego dopiero wprasowuje się piastę czyli to do czego przykręca się felge Masz racje nie pomyślałem nawet ale wczoraj po całym dniu roboty i paru piwkach źle było z tym , a w katalogach interu jeśli masz dostęp to widać że błędnie opisują zamiast napisać łożysko z obudową to piszą z piastą .. Ale tak czy inaczej piasty nie ma w zestawie
-
B6 DIVISION
Jeśli chodzi o łożysko zmieniałem przód komplet 180 zł (SKF) na jedno koło ale z tego co myśle komplet z piastą chyba.. ale cena hurt z intercarsu. A teraz moje pytanie ma ktoś na sprzedaż siłownik maski albo ma numer jeśli nie jest to bardzo droga zabawa z nówką ori? bo niestety ale nie pomyślałem i miałem pare godzin maske otwartą i odmówił całkowicie posłuszeństwa ...
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
No widze pięknie działasz ahh ta eSka a mogłem się pospieszyć i ją kupić hebel też musze taki sobie zapodać
-
Moja krwawica (B8)
Kawał dobrej furki, dawaj ją tylko troche niżej jakie tam masz opony naciągnięte na tym? aa i pozdr SPS
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
No to jeśli dam rade wpadne we wtorek na Kato