Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid7737

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid7737

  1. Noo tobie się ma podobać przede wszystkim i ja też robie pod siebie, ale JR21 ja już mam zaklepaną i w marcu jade po nie także będzie sedan na nich już(chyba pierwszy?)
  2. Nie mam Panowie do nikogo pretensji to jest tylko dobra rada można powiedzieć. Ale osobiście powiem tak napewno będzie naciąg, upalania ostrego nie będzie chociaż nie powiem moc chce podnieść i mam nadzieje że to wystarczy jak narazie tzn te opony Miały być mody mocy ale narazie jednak przerwa bo wpadła nowa zabawka wracam na moto Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Napisałem co do tych wtrysków przed chwilką w pytania i odpowiedzi 1.8T to wbijajcie tam doradzić
  4. Co do tych wtrysków mam do kupienia za 70/szt 0280156012 oraz za 193/szt 0280155968, i z tego co piszecie lepiej te drugie tak? i założe je p&p? i ostatnie pytanie nie musze dawać regulatora ciśnienia ani innej pompy?
  5. To które najlepiej brać? 028156102? A te co ja podałem z boscha 0280155968? Bo 012 odradzasz z doświadczenia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Hmm cena u sida 200 za sztuke to chyba normalna? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Ale numery jakieś? tak by były p&p do avj? Dobrze znalazłem te będą okey? Bosch nr 0280155968
  8. Macie gdzieś jakiś sklep gdzie w dobrej cenie kupię wtryski 440 do AVJ ? ew jakieś numery to sprawdze sobie w pracy w jakiejś hurtowni
  9. Witam macie gdzieś jakiś sklep gdzie w dobrej cenie kupię wtryski 440 do AVJ ? ew jakieś numery to sprawdze sobie w pracy w hurtowni. Jeśli temat już był to przepraszam za ponowny
  10. Kumpel na takich śmigał i było okey nic się nie działo także też wziąłem. A dziś wpadły nowe świece NGK PFR6Q oraz czujnik temp. cieczy bo stary świrował. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema Pany kupie zaciski przód pod 345mm macie gdzieś w dobrej cenie?
  12. Bry [emoji28] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Wesołych ktoś na 3stawy dziś albo na salmopol?
  14. dzięki staram się dbać jak tylko mogę Dotarły oponki na lato 215/35r19 i bandaż na dp oraz filtr który już wrzuciłem ale czekam jeszcze na tip i sylikony Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Te żarówki Plasma 8500K dobre z opinii?
  16. Dzięki aktualna fota Czekam na tip, filtr oraz łączniki sylikonowe. A zaraz lecę do garażu dp owinąć bandażem bo też doszedł Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. 225/40r18 nexen winterguard sport czy jakoś tak Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Długo mnie tu nie było także pora coś napisać air zostaje odłoźony w czasie jak narazie:/ Ze zmian końcem marca wpadła instalacja LPG Stag (później opisze wszystko). Zrobiłem już z 8 tysi jak nie lepiej i jest okey. Wywaliłem żółtą folie z halogenów i wsadziłem ledy, dziś wymieniłem olej Motul 8100 xcess i filtr oleju knecht. Musze jeszcze wymienić osłony przegób wew. obie rozwalone :/ No i na dniach biore się za przepranie całego środka i polerke lakieru. No i wróciłem zaczynam działać z furą z powrotem na początek przymiarka felg i myślę czy te czy jr21/22. Do tego wpadła dokładka cupra, nowe radio Pioneer mvh 380bt, nowa ramka wokół radia. Lecą kolejne graty związane z mocą i nie tylko także w week nowe zdjęcia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aż tak? bo właśnie ss595 mam wybrane
  20. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie polecam ten zakład ode mnie z wioski i dużoo osób zadowolonych
  21. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam kubka, wizytownika,esp i awaryjki w idealnym stanie chrom + światło
  22. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja planuję ok 270 jeśli się uda..zobaczymy
  23. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślałem nad tym ale jednak 345 wolę od razu zapakować, jak byś takie miał to daj znać
  24. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co do opon też mam na zimę Nexen i jest dobry a na lato to kupuję na dniach Federal, a co do mojego pytania czyli tak kupuję tarcze i osłony tarcz S4 do tego klocki S4 czy szukać a6 c6 bo nwm czy to ma znaczenie i wszystko montuję lajtowo na furę?
  25. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie po długiej przerwie i od razu leci pytanko czy te zaciski http://a4-klub.pl/index.php?/topic/380593-zaciski-przod-320-345-mm/ 345mm są p&p do mojej gdzie siedzi aktualnie seria chyba 288( avj z Q), co ew potrzebuje jeszcze prócz klocków i tarcz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.