Treść opublikowana przez szakal222
-
Jak sprawdzić poziom paliwa VCDS?
Central electric \Instruments i test ,paliwo tez sprawdzalem ale nie pamietam czy w tej samie grupie
-
Trzecie światło stop demontaż, sedan
Od dolu bagaznika tam gdzie masz metalowa konstrukcje polki ,trzeba obejrzec i z wyczuciem pociagnac
-
Problemy po odłączeniu akumulatora
Moze byc ze kable sie przetarly na charmonijce albo gdzies przy zamku
-
Trzecie światło stop demontaż, sedan
Ja poprostu pociagnelem i wyszlo
-
Problemy po odłączeniu akumulatora
Podlacz waga moze wyrzucil jakies bledy ,bo wyglada to na jakas zware ,albo kodowania sie posypaly
-
Mobilna aplikacja GPS.
Sygic lub igo , na telefonie automapy nie testowalem ,ale w normalnej navi mam i porazka,
-
1,8T/2,0/2,4 V6 Prosze o rade
No ja mam 1.8t i sobie chwale. ,maja swoje bolaczki ,ale do przyjecia ,w sumie jak z kazdym autem jak dbany to sie odwdziedzy bezawaryjnascia ,szukaj tego co w lepszym stanie
-
Trzeba piłowac żeby odpalił..
No to co napisalem szukaj dziury
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Moze za duzo na raz lub dysza od farby przytkana i wali glutami ,podgrzej tez puzzke wieksze cisnienie bedzie to wieksze rozpylenie
-
Trzeba piłowac żeby odpalił..
To raczej nic nie ma do tego ,sprawdz pompe paliwa i caly uklad paliwowy pod katem wyciekow ,
-
Spalanie w Audi A4 B6 1.8T
No gaz sprawia ze odrazu czlowiek czuje ciezszy portfel w kieszeni
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Korek zbiorniczka
-
Oslabienie silnika po wymianie swiec .
To nie mam pomyslu
-
Biegi nie wchodzą, a po szarpnięciu wchodzą ?
Raczej sprAwdz wodziki
-
Brak czerwonej kontrolki oleju
A wczesniej byla? U mnie tez jej nie ma ,wydaje mi sie ze wyswietlacz fixs pelni ta funkcje ,jak z plynemchladzacym,,tez mnie to ciekawi poczekam az ktos potwierdz
-
Przerejestrowanie samochodu
W razie fotoradu i fotki to wystarczy im napisac ze auto juz nie twoje,i dorzucic skan umowy sprzedazy
-
Trzeba piłowac żeby odpalił..
Wyglada tak jakby go zalewalo ,jak masz lpg to zakrec zawor i spruboj ,na pb to trzeba wtryski sprawdzic, zostaje opcja cofania paliwa i powietrza wlacz z 3 razy zaplon i spruboj odpalic za czwartym
-
Quattro
Potwierdzam warto doplacac ,
-
Oslabienie silnika po wymianie swiec .
Jamis wezykow /kabli nie ruszales ?
-
Przerejestrowanie samochodu
Masz racje ,ale tylko w uzasadnionych wypadkach popartymi faktami ,co do kradzierzy i wykrywalnosci popieram cie w calosci ,wykrywalnosc tego procederu jest znikoma .co swiadczy o nieudolnosci polskiej policji ,,reasumujac polska to dziki kraj ,prawo swoje a ludzie i sluzby ktore je egzekwuja swoje ,taka zabawa w kotka i myszke ,ktora jest bezcelowa bo przerejestrowanie pojazdu to chyba okolo 200zl ,ja tak jezdze ,bo jezdze duzo ,i mam malo czasu ,wiec kombinuje w ten sposob jak sie wykpic od punktow karnych ,bo dzieki takiej sytuacji jest wiecej bramek do dzialan
-
Zgasł w czasie jazdy
Perzy czujniku wywala epc i checka przerabiaem niedawno
-
Przerejestrowanie samochodu
To policjant i sad jest od udowadniania twardymi niezbitymi dowodami ,a nie jego widzi mi sie ,i domyslami , jezeli auto nie ma kradzierzy w systemi i ma komplet papierow ,i spelnia wszelkie wymagania techniczne raczej moze mi pomachac palcem ,a nie cokolwiek zabierac ,biegiem bym robil mlyn jakby ktorys cwaniaczek zakozaczyl Dobrym przykladem jest leasing ,raty ,lub stale uzytkowanie pojazdu jak w moim przypadku ,oc to moze ci kazdy zaplacic jak ma taki kaprys
-
Komunikat na fisie SENSOR
Jak olej masz na bagnecie w normie to poczekaj ,ja tez teraz tak mam ,zrobilo mi sie swiezo po wymianie
-
Komunikat na fisie SENSOR
Jest na wierzchu ale olej poleci tak czy siak
-
Przerejestrowanie samochodu
To co powiesz na taki przypadek jak moj ,auto na moja dziewczyne zarejestrowane ,a ja oplacam oc na siebie i jak taki policjant mi to udowodni ze auto sprzedane ,a nie przerejstrowane