Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. SprAwdz wodziki czy nie maja luzu
  2. Tez mam ten problem .ale widze ze nikt nie wie . ---------- Post dopisany 17-04-2014 at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 16:41 ---------- Zreszta ja obstAwiam koniec tarczy sprzegla .ewentualnie docisku
  3. Komplet opon lysoli kojakow na asfalt i bedziesz zadowolony
  4. Do amatorki lub lajtowej jazdy jak najbardziej
  5. W kazdym wypadku obowiazki i przywileje .ma wlasciviel oc.na wspolwlasciciela czyli .ciebie wejda znizki wzwyzka za kolizje nie bedzie ciebie tyczyc .poprawcie mnie jezeli sie myle
  6. Ok a podejdzie pod avj chodzi o osprzet
  7. Pewnie oring puscil .wymien gumke i po problemie .kupisz w sklepie z uszczelniaczami oringami za pare zl.
  8. Kolega ma racje nie oplaca sie wolnossace silniki sa ciezkim tematem tylko zmiany mechaniczne cos dadza a to kosztuje
  9. Ja juz 3 razy prubowalem .niby 2 czesci a posrane jak lato z radiem
  10. Ja tez rozebralem i niewiem jak poskladac w.wiec si doolaczam
  11. na forach można kupić ciekawy doinwestowany rower ale trzeba też swoje zapłacić To zalezy niektorzy maja trningowki z nizszej polki
  12. Dla tego trzeba trzepac dzialy sprzedam na forach rowerowych
  13. witam mam problem ,migaja mi tylne ledy w postojowce ,kupilem rezystory zamontowalem i nic nie dalo .pomogly dopiero zarowki wpiete w instalacje ,ale tego nie chce bo to takie druciarstwo ,poprzedni wlasciciel mowil ze u niego nie mrygaly ,lampy maja te przetwornice ale nie chula cos ,jakies pomysly ---------- Post dopisany 25-03-2014 at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 17:42 ---------- Nikt nie wie ---------- Post dopisany 31-03-2014 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2014 at 11:28 ---------- :eek:
  14. Kup od zawodnika bedzie z reguly zadbany .popytaj na forach rowerowych czy ktos ma
  15. A moze uzywke dobrej firmy za te pieniadze
  16. Mi nic nie terkocze .jedynie wlasnie napinacz masakra z tym pora wymienic bo drazni mnie ten dzwiek rano
  17. Chyba nie czysta mechanika
  18. U mnie slychac a niby co to za roznica 1.8t czy on z turbo
  19. Deinstalacja wszystkiego Z lapka nie wchodzi w gre bo sluzy on do pracy prubowalem kiedys ale nie poszlo
  20. witam posiadam kabel do vaga kupilem go ale nie bylo zadnych sterow ,kiedys prubowalem instalacji sterow z programu vag com ale nie poszlo ,oznaczenia na kablu apt-bw ,jezeli ma ktos pomysly lub sterowniki do tego ustrojstwa to poprosze o rady lub same stery ,i drugha rzecz potrzebuje informacji jaki program do vaga odpali mi na win. 7 32 bity,dodaje fotki kabla ---------- Post dopisany 25-03-2014 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 18:08 ---------- Nikt nie doradzi ?
  21. Benzyna ekstrakcyjna lub nitro
  22. Ja kupilem maxxusa mineral moze tez byc febi wazne aby mineral z klasa g0200
  23. A jak ktos robi nie na umowe to jak. Dodam splacone pozyczki mam terminowo stale. Wplywy na konto konkretych sum co miesiac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.