Treść opublikowana przez szakal222
-
Ciezko wchodzi trzeci bieg pomocy
SprAwdz wodziki czy nie maja luzu
-
Jęczenie przy ruszaniu??
Tez mam ten problem .ale widze ze nikt nie wie . ---------- Post dopisany 17-04-2014 at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 16:41 ---------- Zreszta ja obstAwiam koniec tarczy sprzegla .ewentualnie docisku
-
Sezon Rowerowy 2016
Komplet opon lysoli kojakow na asfalt i bedziesz zadowolony
-
Sezon Rowerowy 2016
Do amatorki lub lajtowej jazdy jak najbardziej
-
czy posiadam juz jakies znizki?
W kazdym wypadku obowiazki i przywileje .ma wlasciviel oc.na wspolwlasciciela czyli .ciebie wejda znizki wzwyzka za kolizje nie bedzie ciebie tyczyc .poprawcie mnie jezeli sie myle
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ok a podejdzie pod avj chodzi o osprzet
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jaka cena ?
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Pewnie oring puscil .wymien gumke i po problemie .kupisz w sklepie z uszczelniaczami oringami za pare zl.
-
podniesienie mocy
Kolega ma racje nie oplaca sie wolnossace silniki sa ciezkim tematem tylko zmiany mechaniczne cos dadza a to kosztuje
-
Jak poskładać wizytownik?
Ja juz 3 razy prubowalem .niby 2 czesci a posrane jak lato z radiem
-
Jak poskładać wizytownik?
Ja tez rozebralem i niewiem jak poskladac w.wiec si doolaczam
-
Sezon Rowerowy 2016
na forach można kupić ciekawy doinwestowany rower ale trzeba też swoje zapłacić To zalezy niektorzy maja trningowki z nizszej polki
-
Sezon Rowerowy 2016
Dla tego trzeba trzepac dzialy sprzedam na forach rowerowych
-
ledy migaja w tylnich postojowkach
witam mam problem ,migaja mi tylne ledy w postojowce ,kupilem rezystory zamontowalem i nic nie dalo .pomogly dopiero zarowki wpiete w instalacje ,ale tego nie chce bo to takie druciarstwo ,poprzedni wlasciciel mowil ze u niego nie mrygaly ,lampy maja te przetwornice ale nie chula cos ,jakies pomysly ---------- Post dopisany 25-03-2014 at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 17:42 ---------- Nikt nie wie ---------- Post dopisany 31-03-2014 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2014 at 11:28 ---------- :eek:
-
Sezon Rowerowy 2016
Kup od zawodnika bedzie z reguly zadbany .popytaj na forach rowerowych czy ktos ma
-
Sezon Rowerowy 2016
A moze uzywke dobrej firmy za te pieniadze
-
czy zawór kombinowany 06B131101K ma terkotać z rana??
Mi nic nie terkocze .jedynie wlasnie napinacz masakra z tym pora wymienic bo drazni mnie ten dzwiek rano
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Chyba nie czysta mechanika
-
1.8t brak mocy, nie słychać turbiny
U mnie slychac a niby co to za roznica 1.8t czy on z turbo
-
sterowniki do kabla ,i brak mozliwosci jego instalacji
Ok Spruboje
-
sterowniki do kabla ,i brak mozliwosci jego instalacji
Deinstalacja wszystkiego Z lapka nie wchodzi w gre bo sluzy on do pracy prubowalem kiedys ale nie poszlo
-
sterowniki do kabla ,i brak mozliwosci jego instalacji
witam posiadam kabel do vaga kupilem go ale nie bylo zadnych sterow ,kiedys prubowalem instalacji sterow z programu vag com ale nie poszlo ,oznaczenia na kablu apt-bw ,jezeli ma ktos pomysly lub sterowniki do tego ustrojstwa to poprosze o rady lub same stery ,i drugha rzecz potrzebuje informacji jaki program do vaga odpali mi na win. 7 32 bity,dodaje fotki kabla ---------- Post dopisany 25-03-2014 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 18:08 ---------- Nikt nie doradzi ?
-
przegub zewnetrzny
Benzyna ekstrakcyjna lub nitro
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Ja kupilem maxxusa mineral moze tez byc febi wazne aby mineral z klasa g0200
-
Zakupy przez allegro na raty
A jak ktos robi nie na umowe to jak. Dodam splacone pozyczki mam terminowo stale. Wplywy na konto konkretych sum co miesiac