Treść opublikowana przez feniks
- B6 DIVISION
-
[ALL B7] Pilot do webasto
Aż tak dobrze to nie ma. Najprościej, jak pracujesz w stałych godzinach, to ustaw sobie na zegarze godzinę włączenia. Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
Bry... Fajne lodowisko jest na drodze i do tego mgła. Wysłane z mojego GT-I9070
-
Jakie żarówi do ksenonu?
Czy masz d1s to poczytaj oznaczenia na lampie. A jaką barwę to już zależy od ciebie, im wyższa tym słabsza widoczność w deszczu. Posiadam osram cbi 5000 i jest ładnie biało. Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
Auto znajomego, na żywo robi robotę. Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
Mam je i przy Osram CBI są gorzej niż żółte
-
Ręczniki do wycierania karoseri.
Grzegorz.D piorę wszystkie fibry mydłem biały jeleń
-
B6 DIVISION
Bry Naście sekund i czuć mrowienie/ciepło. Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
Bry Jeszcze 7h i whiskeyweekend... Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
Brrry Wysłane z mojego GT-I9070
-
Android na TV - dongle
Ma mk808 filmy jakie sprawdzał/oglądał to 720p. Z grami to mówił, że można pada od ps xboxa podłączać i powinny chodzić.Najlepiej poczytaj na forach opinie. Wysłane z mojego GT-I9070
-
Android na TV - dongle
Znajomy posiada takie cosik i jest zadowolony, z tym że 2 rdzeniowe. Najlepiej prosto z czajna zamawiać. Jest specjalne forum userow. Do gier to się nie nadaje, większość nie obsługuje sterowania. Za to można bezpośrednio z neta filmy, zakodowane programy oglądać. Jak coś zapytam o więcej info (od ponad roku posiada). Wysłane z mojego GT-I9070
-
Mechaniczne zabezpieczenie przed kradzieżą
Jakiś czas temu czytałem o zederze i ma on jedną ale za to wielką wadę w razie wypadku masz kolana połamane. Przedstawiciel przestał się odzywać po pytaniu na ten temat. Poszedłbym raczej w stronę porządnego alarmu za tą kwotę. Wysłane z mojego GT-I9070
-
opony/felgi na zime
Nie widzę jaki masz silnik, a dokładniej hamulce mogą Cię ograniczać. Najrozsądniej 16 205/55 zimą, na lato sam mam zamiar przejść z 17/235/45 na 16/215/55. Jak ktoś chce sobie sprawdzić różnice wielkości kół to google nie gryzie: kalkulator opon. Wysłane z mojego GT-I9070
-
Jak wymienić uszczelkę w drzwiach kierowcy
O wiele łatwiej jest naciągać uszczelkę na spinki w drzwiach -tylko trzeba odrobinę pomyślunku i cienki śrubokręt. Wysłane z mojego GT-I9070
-
Porady przygotowania samochodu do Zimy :) Zima Zima Zima...idzie zima...
Nowe wycieraczki to lepiej po zimie założyć. Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
Dobry for all Wymieniał ktoś sprzęgło sprężarki(zaczęło hałasować)? Wstępnie przeglądałem i zastanawiam się czy lepiej nie wyjdę biorąc regenerowana za +800, gdzie samo sprzęgło ~400. Moje padło z 11.2003 na sprężarce nie znalazłem nr ccco tylko denso i jakieś tam inne oznaczenia. A na alle wszystkie mają ccco nry kutfa! Wysłane z mojego GT-I9070
-
Opony Hankook w codziennej eksploatacji
Miałem W440 i już więcej nie założę hanka, zero trzymania na świeżym śniegu. Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
już zakuwam na blachę
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Wiem, jak to jest. Kiedyś się na 3 zmiany w fabryce robiło-najlepsze zejście koło 3 rano wszyscy mieli. Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
Bry ... Wcześnie? Niektórzy od 7 w robocie siedzą. Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Bry Trzeba dziś ze słońca korzystać i skórki przesmalcować na zimę. sprowadzony przez karzełka -nie umie klapy/maski podnieść do końca- Płyn zimowy z intermarche .
Tylko ten biedronkowy zmienił się ubiegłej zimy na -. Śmierdzi strasznie. Polecę sonax xtream, nie zamarza przy -18 i ładnie pachnie, nie zostawia białych smug, dostępny w realu w rozsądnej cenie Wysłane z mojego GT-I9070 - B6 DIVISION