Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łap coś innego
  2. Aż tak dobrze to nie ma. Najprościej, jak pracujesz w stałych godzinach, to ustaw sobie na zegarze godzinę włączenia. Wysłane z mojego GT-I9070
  3. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry... Fajne lodowisko jest na drodze i do tego mgła. Wysłane z mojego GT-I9070
  4. Czy masz d1s to poczytaj oznaczenia na lampie. A jaką barwę to już zależy od ciebie, im wyższa tym słabsza widoczność w deszczu. Posiadam osram cbi 5000 i jest ładnie biało. Wysłane z mojego GT-I9070
  5. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Auto znajomego, na żywo robi robotę. Wysłane z mojego GT-I9070
  6. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam je i przy Osram CBI są gorzej niż żółte
  7. Grzegorz.D piorę wszystkie fibry mydłem biały jeleń
  8. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Naście sekund i czuć mrowienie/ciepło. Wysłane z mojego GT-I9070
  9. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Jeszcze 7h i whiskeyweekend... Wysłane z mojego GT-I9070
  10. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Brrry Wysłane z mojego GT-I9070
  11. Ma mk808 filmy jakie sprawdzał/oglądał to 720p. Z grami to mówił, że można pada od ps xboxa podłączać i powinny chodzić.Najlepiej poczytaj na forach opinie. Wysłane z mojego GT-I9070
  12. Znajomy posiada takie cosik i jest zadowolony, z tym że 2 rdzeniowe. Najlepiej prosto z czajna zamawiać. Jest specjalne forum userow. Do gier to się nie nadaje, większość nie obsługuje sterowania. Za to można bezpośrednio z neta filmy, zakodowane programy oglądać. Jak coś zapytam o więcej info (od ponad roku posiada). Wysłane z mojego GT-I9070
  13. Jakiś czas temu czytałem o zederze i ma on jedną ale za to wielką wadę w razie wypadku masz kolana połamane. Przedstawiciel przestał się odzywać po pytaniu na ten temat. Poszedłbym raczej w stronę porządnego alarmu za tą kwotę. Wysłane z mojego GT-I9070
  14. Nie widzę jaki masz silnik, a dokładniej hamulce mogą Cię ograniczać. Najrozsądniej 16 205/55 zimą, na lato sam mam zamiar przejść z 17/235/45 na 16/215/55. Jak ktoś chce sobie sprawdzić różnice wielkości kół to google nie gryzie: kalkulator opon. Wysłane z mojego GT-I9070
  15. O wiele łatwiej jest naciągać uszczelkę na spinki w drzwiach -tylko trzeba odrobinę pomyślunku i cienki śrubokręt. Wysłane z mojego GT-I9070
  16. Nowe wycieraczki to lepiej po zimie założyć. Wysłane z mojego GT-I9070
  17. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry for all Wymieniał ktoś sprzęgło sprężarki(zaczęło hałasować)? Wstępnie przeglądałem i zastanawiam się czy lepiej nie wyjdę biorąc regenerowana za +800, gdzie samo sprzęgło ~400. Moje padło z 11.2003 na sprężarce nie znalazłem nr ccco tylko denso i jakieś tam inne oznaczenia. A na alle wszystkie mają ccco nry kutfa! Wysłane z mojego GT-I9070
  18. Miałem W440 i już więcej nie założę hanka, zero trzymania na świeżym śniegu. Wysłane z mojego GT-I9070
  19. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    już zakuwam na blachę
  20. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiem, jak to jest. Kiedyś się na 3 zmiany w fabryce robiło-najlepsze zejście koło 3 rano wszyscy mieli. Wysłane z mojego GT-I9070
  22. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry ... Wcześnie? Niektórzy od 7 w robocie siedzą. Wysłane z mojego GT-I9070
  23. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry
  24. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry Trzeba dziś ze słońca korzystać i skórki przesmalcować na zimę. sprowadzony przez karzełka -nie umie klapy/maski podnieść do końca
  25. Tylko ten biedronkowy zmienił się ubiegłej zimy na -. Śmierdzi strasznie. Polecę sonax xtream, nie zamarza przy -18 i ładnie pachnie, nie zostawia białych smug, dostępny w realu w rozsądnej cenie Wysłane z mojego GT-I9070

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.