Treść opublikowana przez feniks
-
System operacyjny Android
faktycznie widoczne, jak cholera Wysłane z mojego LG-D802
-
B6 DIVISION
Wysłane z mojego LG-D802
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
U mnie jest w tym miejscu X Wysłane z mojego LG-D802
-
System operacyjny Android
też nie daję rady [emoji35] Wysłane z mojego LG-D802
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
360 do 120Ah 5.0 do 160Ah http://www.ctek.se/mt/en/chargers/12v
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
heh pisałem, że od gotowania i to nie to było
-
B6 DIVISION
gumno jakich mało - zawiasy pękają od patrzenia
- B6 DIVISION
-
System operacyjny Android
Ile średnio Ci trzyma bateria? Bo nie wiem czy brać g2 czy może g3W g2 wytrzymuje 24H, gdzie Galaxy advance przy tym samym korzystaniu wytrzymał 12H(ładuję wieczorem, Advance o 10 rano wysiadał). Przy nawigacji w trasie po 200km, spada ze 100% do 75%.Wysłane z mojego LG-D802
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
bliżej terminu się zobaczy Wysłane z mojego LG-D802
-
Spalanie 1.9 TDI PD
Ostatnio na trasie osiągnąłem na fisie 5.6L w butach 205 16 przy jeździe przepisowej, bak 5.8L wykazał. Miasto przy obecnej pogodzie wg fisa w okolicy 9 oscyluje. Wysłane z mojego LG-D802
-
B6 DIVISION
akurat za to, co mu przelałem, to ledwo na flache +cola starczyło Wysłane z mojego LG-D802
-
B6 DIVISION
piątunio oszukisto - towar doszedł, tylko ktoś fleksem jakieś nry wyciął, pewnie ccco Wysłane z mojego LG-D802
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
17 ok Wysłane z mojego LG-D802
-
B6 DIVISION
Wysłane z mojego LG-D802
-
B6 DIVISION
w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję
-
B6 DIVISION
Jak drogowe po drugim razie przełączania dopiero się włączą - wajcha do wymiany się szykuje? Po jednym przelaczeniu tylko mrygną, czasami załapie. Wysłane z mojego LG-D802
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
ok, jeśli nie będzie mega śnieżyca akurat.Wysłane z mojego LG-D802
-
samoczynnie włącza sie webasto
norma, poniżej 5°C powietrza samo się odpala, aż silnik 70°C nie osiągnie Wysłane z mojego LG-D802
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
z gotowaniem chyba
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
No problemo.Wysłane z mojego LG-D802
-
B6 DIVISION
Wysłane z mojego LG-D802
-
B6 DIVISION
ale ze co? że ja? że gdzie? że z kim?
-
B6 DIVISION
Nie masz racji, poczytaj trochę.