Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. faktycznie widoczne, jak cholera Wysłane z mojego LG-D802
  2. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wysłane z mojego LG-D802
  3. U mnie jest w tym miejscu X Wysłane z mojego LG-D802
  4. też nie daję rady [emoji35] Wysłane z mojego LG-D802
  5. 360 do 120Ah 5.0 do 160Ah http://www.ctek.se/mt/en/chargers/12v
  6. heh pisałem, że od gotowania i to nie to było
  7. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gumno jakich mało - zawiasy pękają od patrzenia
  8. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to weekend
  9. Ile średnio Ci trzyma bateria? Bo nie wiem czy brać g2 czy może g3W g2 wytrzymuje 24H, gdzie Galaxy advance przy tym samym korzystaniu wytrzymał 12H(ładuję wieczorem, Advance o 10 rano wysiadał). Przy nawigacji w trasie po 200km, spada ze 100% do 75%.Wysłane z mojego LG-D802
  10. bliżej terminu się zobaczy Wysłane z mojego LG-D802
  11. feniks odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    Ostatnio na trasie osiągnąłem na fisie 5.6L w butach 205 16 przy jeździe przepisowej, bak 5.8L wykazał. Miasto przy obecnej pogodzie wg fisa w okolicy 9 oscyluje. Wysłane z mojego LG-D802
  12. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    akurat za to, co mu przelałem, to ledwo na flache +cola starczyło Wysłane z mojego LG-D802
  13. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    piątunio oszukisto - towar doszedł, tylko ktoś fleksem jakieś nry wyciął, pewnie ccco Wysłane z mojego LG-D802
  14. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wysłane z mojego LG-D802
  15. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję
  16. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak drogowe po drugim razie przełączania dopiero się włączą - wajcha do wymiany się szykuje? Po jednym przelaczeniu tylko mrygną, czasami załapie. Wysłane z mojego LG-D802
  17. ok, jeśli nie będzie mega śnieżyca akurat.Wysłane z mojego LG-D802
  18. norma, poniżej 5°C powietrza samo się odpala, aż silnik 70°C nie osiągnie Wysłane z mojego LG-D802
  19. z gotowaniem chyba
  20. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry
  21. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No problemo.Wysłane z mojego LG-D802
  22. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wysłane z mojego LG-D802
  23. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale ze co? że ja? że gdzie? że z kim?
  24. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie masz racji, poczytaj trochę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.