Treść opublikowana przez odzim
-
[B5 1Z] Uszkodzomy zawór turbiny
to jest zawor egr i z tego ci cieknie na 100%
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów 003 i 011 + 008 - Finał
wezyki zobacz , zabawa ze sztanga nic trudnego jak wyciagniesz plastik na filtr powietrza , uwazaj przy zdejmowaniu zabezpieczenia ze sztangi zeby gdzies ci nie wystrzeliło
-
SPOTY RADOMSKIE
chlopak mial stycznosc od malego
-
SPOTY RADOMSKIE
to nie wiesz , grzebie tam i tu :polew:
-
F1, Rajdy i Motorsport
jak by robert dzisiaj mial Williamsa to by moze nawet wygral bmw daleko jeszcze do nich
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów do wirusa
wtedy był na pograniczu termostat , najlepiej widac wszystkie temperatury w grupie 07 , a turbo ze pozno wstaje moze witek cos ci pomorze bo na odleglosc naprawde teraz trudno znalezsc przyczyne , ja bym wymienił uszkodzony czujnik ktory mierzy cisnienie barometryczne na poczatek ale tego do tej pory jeszcze nie zrobiles chociaz juz koledzy na poczatku ci to sugerowali
-
SPOTY RADOMSKIE
nie nie 2x nie czemu nie idziesz za daleko masz do radomia czy jak ,
-
F1, Rajdy i Motorsport
poszły konie po betonie ale rosberg jest the best stal rowno z kubica a jedzie na 5 pozycji [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 14:09_________________________________________________kubica 8 nie jest zle[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 14:10_________________________________________________rosberg the besciak juz 4 i ti po pierwszym pit stopie
-
SPOTY RADOMSKIE
trzeba bylo tyle nie pic :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów do wirusa
powiedz mi co zrobiles ze logi z grupy 011 tak diametralnie sie zmienily od tych http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ab94fa08285a604.html ,z tego co widac przepływomierz ok , termostat slaby , ale nie wiem czy miales rozgrzane auto ,turbo dalej wolno sie zbiera [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 13:15_________________________________________________zobacz jak moje awx sie zbiera dla porownania http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/767ee1364f278c02.html jest po programie wiec pozniej jest duzo wiecej niz u ciebie ale zbiera sie od 1550 obrotow juz [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 13:26_________________________________________________a tu prawidlowo zbierajaca sie turbina z audi mojego ojca http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/baf42601441d39fa.html
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
mecenas61 nie wierze w takie bajki jak napisales 5,3 przy ostrej jezdzie na trasie jak napisales ,bo tak to moze 100 kilosow jadac 90 100 /h to by ci tyle wziął
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów 003 i 011 + 008 - Finał
tak spróbuj bo moze ci sie zawor upustowy nie do konca domyka i dlatego masz niedoladowanie około 0,3 bara
-
SPOTY RADOMSKIE
pogoda nie ten tego na grilla na alkohol jak najbardziej
-
F1, Rajdy i Motorsport
nie jest zle przed kwalifikacjami
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Wiesz co, z początku tez tak myślałem i butowałem go na starym n75 i nie pomagało. Ale jak bede miał chwilę to podłącze autko na starym n75 i dam znać. moze i tak w sumie jak byl od nowosi to juz troche ma , ale jak bedziesz mial chwile to podmien zobaczymy czy na pewno to byl n75
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
nie chce mi sie wierzyc ale skoro tak piszesz (stawiałbym ze polatales autem pobutowales i sie rozruszały )
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów do wirusa
ale tak sie nie przejmuj turbo ok , wtryski pewnie tez to witek reszte z kompem i programem doprowadzi ci do ladu ze fura bedzie gwizdac ze tralala
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów do wirusa
turbo pompuje ok, tylko komputer swiruje zamiast 1948 to podaje 1540 ,wymieniles ten czujnik, daj grupe 010
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
a zrob teraz podmianke po rozruszaniu kierownic na stary n75 i zobaczysz ze tez bedzie dobry
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
turbo pupa , jak wszystko dobrze zlozone i podcisnieniowe sprawy ok to szukaj turbiny , kolega spanky chyba mial swoja do odsprzedania jak sie nie myle
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
kąt wtrysku do poprawy, termostat tez kuleje, dasz dynamiczne bedzie wiecej
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja dopiero wrocilem na dobrym rauszu hehehe a wy spicie bombazijaki :polew:
-
[B5 AHU] Proszę ocenić logi
na postoju nie napompuje wysoko zeby zawor sie otworzyl
-
SPOTY RADOMSKIE
hej ale nasmarowaliscie dzisiaj