Treść opublikowana przez Marc!n
-
Problem z zegarami
Ja mam taką plamke na wyświetlaczu radia (chorus) i jest ona na stałe. Nie jestem pewien ale wydaje mi się że to powstaje tak jakby na skutek mechanicznego uszkodzenia np, uderzenia, przyciśnięcia. Poza tym na półfisie:facepalm: jak i na wyżej wspomnianym radiu:facepalm: po nagrzaniu auta (wystawione do słońca lub bardzo ciepłe dni) wskazania zanikają od góry lub dołu wyświetlacza.
-
dymi przy wysokich obrotach
A ładnie to tak na zimnym autko męczyć Pewnie jest tak jak pisze kolega wyżej, zwłaszcza, że olej nie zdążył się nagrzać i był nieco rzadszy.
-
Pierwsze zdjecie czworki nowe zdjecia
Nie no opis i foto miażdżą A tak na serio to ogarnij pierwszy post i będzie ok bo póki co to ani tej skórki, ani s-line ani reszty zdjęć nie widać
-
Wielka prośba o analizę błędów.
musi być jeżeli jest kat (bo to powietrze dodatkowe to po to aby się szybciej nagrzał i prawidłowo działał na zimnym silniku - to tak w skrócie, bo to wszystko dla ekologiji na którą w tym momencie mam wyebane:decayed: Dlatego mam nadzieję (jestem niemal pewien) , że błąd SAI pomimo nawet jej fizycznego usunięcia nie będzie miał złego wpływu na działanie /zimnego/ silnika.
-
Wielka prośba o analizę błędów.
A moja jeszcze hula choć błąd notorycznie powraca. Pytanie tylko czy ona musi być czy można się jej pozbyć bez szkody dla silnika (gdzieś czytałem, że musi być wyłączona w ECU tak jak 2 sonda), może wystarczy ją po prostu wyebać i wyciągnąc bezpiecznik:whistling:
-
Wielka prośba o analizę błędów.
Ja mam ten sam błąd od SAI, pompa włącza się normalnie, błąd mogę wykasować (nie pamiętam dokładnie ale na włączony chyba mogłem) ale za jakiś czas powraca. Nie mogę dokończyć testu vagiem bo przerywa (kiedyś testowałem i było OK). Pewnie pompa klęka i trzeba będzie się jej pozbyć bo rozumiem, że nie będzie to miało jakiegoś negatywnego wpływu? (kata i tak nie ma)
-
Podczas odpalania i gaszenia auta pikanie
U mnie tak piszczy przy odpalaniu i jest to związane ze słabym aku, jak go podładuję prostownikiem to nie piszczy jakiś czas:wink: Spróbuj aku podładować, a ładowanie z alternatora przecież widzisz w zegarach, można sprawdzić też miernikiem. Stan aku, pobór prądu na zgaszonym silniku jak i ładowanie sprawdzą Ci w warsztacie lub sklepie motoryzacyjnym pewnie za free
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
już widzę reakcję ludzi jak wołasz hitler do nogi! Myślę, że jednym z pierwszych modów powinno być pozbycie się kata i virus co by miec banana za każdym razem gdy prostujesz prawą nogę
-
Wielka prośba o analizę błędów.
Czyli jak występuje ten błąd to powinno występować poszarpywanie, o którym kolega nic nie pisze? I o co kaman z tym testem wyjść? to co u nas wychodzi jest prawidłowe?
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
zgubiłeś laczka na 3 focie przed poliftem? Dobry motor, wyposażenie też nie złe. Jak chcesz żeby długo służyła to na początek zadbaj o rozrząd, filtry i dobry olej:wink:
-
Wielka prośba o analizę błędów.
Błąd dotyczy czujnika przy pedale sprzęgła. Można podglądnąć jego działanie w kanale 66 (tempomat) po naciśnięciu sprzęgła w drugiej tabelce gdzie są 0000 powinno się zmienić na 1100. jeżeli jest cały czas 0000 lub 1100 i wciskanie sprzęgła nic nie zmienia to możliwe, że czujnik do wymiany, można rzucić okiem na połączenia może coś nie styka. Jeżeli nie ma tempomatu (co nie przeszkadza w sprawdzeniu grupy 66) to nie jestem pewien ale chyba można olać ten czujnik:decayed: Niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę.
-
Wielka prośba o analizę błędów.
Kolejność od strony rozrządu. Jak robię test wyjść to mam tak samo (wszędzie short to ground) chociaż nie ma żadnego błędu dotyczącego wtrysków czy n75.
-
jak wylaczyc druga sonde?
Ja mam DP z tulejką i z drugą sondą nic się nie dzieje. Wyłączenie jej u tunera zazwyczaj trochę kosztuje, lepiej to zrobić przy wrzucaniu wirusa.
-
[B5 ACK Q] by tokam
Jak wrzucisz normalne lampiony na przód to będzie o wiele lepiej (widzę, że są spryski więc hid mile widziany) Niżej zawsze by mogło być ale jak masz 1be to i tak lepiej ode mnie:facepalm: Wrzuć tylko jeszcze jakiś opis i plany na mody. Ogólnie fajna baza... szkoda tylko że avant:decayed:
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
No po pierwszym zdjęciu z oklejania listw jakoś tego nie widać i jeszcze taki dywanik... Oklejenie wyszło fajnie ale nie wstydź się napisu quattro bo chyba tam jest:wink: no i konsole przydało by się okleić. Vento:thumbup1:
-
samopoziomowanie xenonów - problem
Xenon tak jakby się rozgrzewa więc to normalne, że na początku (kilka s) świeci słabiej. Skoro po teście jak podniosą się do normalnego poziomu świecą nadal za nisko można to chyba wyregulować i na nowo zrobić adaptację http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-samopoziomowania-audi-a4-fotostory-kompletna-instrukcja-260282/
-
Fotki w tematach.
photobucket.com i można dać miniaturke lub troche większe, sprawdź ustawienia forum może masz coś namieszane jak Ci od razu fot nie wyświetla
-
[A4 B5 2.8 AAH] Moja A-czwórka
Te lampy mogłeś więcej malnąć do ciemnego lakieru fajnie by pasowały:wink: A na tył szukaj II lift, może wyrwiesz w okazyjnej cenie tak jak przednie:naughty:
-
CZERWONA soczewka, jak to zrobić? LINK !!
w słupku czyli koło szyby czy przy nogach w tych kostkach? Ile dałeś diod że w dzień nie widać? jak by tak dać więcej lub mocniejsze to będzie jakiś efekt w dzień? Jak wstawiłeś te diode? świeci w lustro czy w soczewkę?
-
Tylne lampy US do b5??
Tak jak na hidach i z ciemnymi szybami z przodu, wszystko do czasu kontroli na drodze przez kumatego policaja lub kolizji
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
hany zielone do max 200 a niebieskie do ok 240 http://www.europegas.pl/documents/HANA_H2000_HP_newest_updated_PL1.pdf
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Jeszcze nie są przyciemnione ale zastanawiam się nad czerwoną folią Wpadł DP zamiast kata, podczas montażu zauważyłem, że mam ori rozpórkę na dole, nie mam pojęcia jak mogłem tego wcześniej nie widzieć
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
A te wtryski nie dają rady tylko do ok 160kM
-
glut pod korkiem
Auto ma duży przebieg? Jeździ na odpowiednim oleju? Jaki kolor spalin i zapach? Przed wymianą oleju nie ubywało? Wymieniany był na taki sam?
-
glut pod korkiem
2k i już po oleju:whistling: Nie ma nigdzie wycieku? jak by wciągnął tyle oleju to może to jest 2 suw:grin: