Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. W/g jest tak samo.... chyba bez moczenia suszary w ropie sie nie obejdzie... pozdr
  2. temperatura -OK statyczny kat wtrysku - do korekty dawka paliwa - niska - ale w normie mechanizm wyznaczania dynamicznego kata wtrysku - OK EGR- zaslepiony lub totalnie zasyfiony - lub silnik za dlugo chodzil na wolnych obrotach przed pomiarem Turbo - OK - minimalny overboost - ale skoro nie powoduje notlaufa - to OK LMM - OK dawki korekcyjne - nieciekawe - wygladaja jakby auto mialo przejechane 350 a nie 192 tysie Pytanie dodatkowe: Czy to na pewno AHU ??? Bo mnie to wyglada na AFN/AVG lub AHH - po lekkim tuningu. Pozdrawiam
  3. Skoro koles sie zna i twierdzi ze jest dobrze... hmmm... W mojej ocenie nie jest dobrze, a to ze ECU sobie z tym radzi dopasowujac kat wtrysku to inna sprawa. Mam propozycje... byl podobny temat synchronizacji kąta na AKP ..... zamiesc te logi na AKP z pytaniem czy są w porzadku. Pozdr
  4. przemik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Proponuje zrobic diagnostyke... komplet logow moze rzucic nowe swiatlo na Twoj problem
  5. Rufik tu masz wszystko: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html Powodzenia
  6. i w calym zakresie wysokich obrotów..... 7.67, 3696, 2499.0, 2503.8, 65.3, ,8.15, 3822, 2478.6, 2503.8, 66.1, ,8.62, 3969, 2468.4, 2503.8, 67.3, ,9.09, 4074, 2437.8, 2468.7, 68.5, ,9.57, 4200, 2407.2, 2421.9, 68.5, ,10.03, 4326, 2356.2, 2386.8, 69.7, ,10.49, 4410, 2325.6, 2351.7, 70.5, ,10.96, 4515, 2284.8, 2304.9, 70.1,
  7. Oznacza to, ze cisnienie faktyczne jest za wysokie w stosunku do cisnienia zapisanego w mapie. W skrajnych przypadkach moze sie to zakonczyc właczeniem trybu awaryjnego przez ECU. Dobrze by bylo podjechac do jakiegos profi tunera zeby rzucil okiem na mapy. Pozdr
  8. niezle kwiatki..... kto robił ten "ciptjunink" ??
  9. Uruchom VAG a w trybie zgodniosci z XP albo nizej... Pozdrawiam
  10. LMM - do czyszczenia/do wymiany w kolejnosci jak napisałem. Nie obcina dawek ale zacznie.... i to niebawem. Pozdr
  11. temperatura silnika - jak dla mnie za wysoka - chyba ze po dynamicznych logowales 007 statyczny kąt wtrysku - OK Turbo - słabo sie rozpedza, zacząłbym od wywalenia kata i sprawdzenia wezykow podcisnieniowych - tak jak radzi moj kolega Spanky. :th: LMM - wyjdzie po doprowadzeniu do porzadku cisnienia w sprezarce - na moje oko bedzie OK EGR - brudny, zaslepiony lub silnik przed zalogowaniem za dlugo chodzil na wolnych obr Moze mi sie wydaje ale nie wiem czy nie ma pecherzykow powietrza w paliwe proponowalbym sprawdzic czy sie nie pojawiaja w wezykach.. ew. niech ktorys z kolegow to potwierdz lub zaprzeczy dawka paliwa - OK korekcje - w normie Pozdrawiam
  12. Interface mozesz kupic tu .. www.viaken.pl Znam w Pabianicach niezłego szpeca od TDI Pozdr
  13. Jak dawno wymianiales filtr powietrza ?
  14. Turbina - OK LMM - lezy... tnie dawki paliwa w calym zakresie obrotów... to auto nie jedzie... Pozdr
  15. Kolega widze lubi ryzyko .... 70 tysi na rozrzadzie...
  16. Faktycznie nizej jest drugi log z 007 (nie przewinąłem) czyli termika bylaby OK. Moze kostka od sterujacego cos luzna... tego nie wiedzialem ze jak jest sterujacy odlaczony to odczyt kąta wtrysku bedzie przeklamany.... ale czlek sie uczy czegos codziennie
  17. - zegar daje tylko orientacyjny pomiar - tak jak napisalem termika silnika jest do poprawy - EGR - to nie to samo co odma - odpowiedz na Twoje problemy byc moze pojawi sie jak zamiescisz logi dynamiczne Pozdrawiam
  18. 00575 oznacza przeładowanie... ja juz Ci napisalem co trzeba zrobic zeby naprawic auto...
  19. Z tego co jest mozna wyczytac... - termostat do wymiany lub slabo dogrzałes fure.. - EGR - zaslepiony lub super brudny lub motor przed probą za dlugo chodzil na wolnych obrotach - kąt wtrysku do korekty - w 004 BS kiedy pokaże się LATE wartość ma byc 2.0 ATDC (Tolerancja +/- 0.5*) reszta po dynamicznych
  20. To zdanie ma mi sugerowac, ze w dieslu nie istnieje kąt wyprzedzenia zaplonu ?
  21. a z negatywnych to poprzedni wlasciciel .... poza tym silnik godny polecenia .... Ale wolabym ATJ - podobno jest pozbawiony błedów "wieku mlodzienczego" PD
  22. Ile chcesz ???? dwie dwojki moge Ci zaplacic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.