Treść opublikowana przez przemik
-
[B6 AWX] Proszę o analize logów
W/g jest tak samo.... chyba bez moczenia suszary w ropie sie nie obejdzie... pozdr
-
[ALL B5] Prośba o analizę logów - AHU.
temperatura -OK statyczny kat wtrysku - do korekty dawka paliwa - niska - ale w normie mechanizm wyznaczania dynamicznego kata wtrysku - OK EGR- zaslepiony lub totalnie zasyfiony - lub silnik za dlugo chodzil na wolnych obrotach przed pomiarem Turbo - OK - minimalny overboost - ale skoro nie powoduje notlaufa - to OK LMM - OK dawki korekcyjne - nieciekawe - wygladaja jakby auto mialo przejechane 350 a nie 192 tysie Pytanie dodatkowe: Czy to na pewno AHU ??? Bo mnie to wyglada na AFN/AVG lub AHH - po lekkim tuningu. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Wzrost spalania, EGR, moc + NOWE LOGI PO WARSZTACIE
Skoro koles sie zna i twierdzi ze jest dobrze... hmmm... W mojej ocenie nie jest dobrze, a to ze ECU sobie z tym radzi dopasowujac kat wtrysku to inna sprawa. Mam propozycje... byl podobny temat synchronizacji kąta na AKP ..... zamiesc te logi na AKP z pytaniem czy są w porzadku. Pozdr
-
[B5 AHU] Dymienie
Proponuje zrobic diagnostyke... komplet logow moze rzucic nowe swiatlo na Twoj problem
-
[B5 AHU] Prośba o analizę logów, błąd 00575 i max 120 km/h ??
Rufik tu masz wszystko: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html Powodzenia
-
[B6 AWX] Wielka prośba o analizę logów
i w calym zakresie wysokich obrotów..... 7.67, 3696, 2499.0, 2503.8, 65.3, ,8.15, 3822, 2478.6, 2503.8, 66.1, ,8.62, 3969, 2468.4, 2503.8, 67.3, ,9.09, 4074, 2437.8, 2468.7, 68.5, ,9.57, 4200, 2407.2, 2421.9, 68.5, ,10.03, 4326, 2356.2, 2386.8, 69.7, ,10.49, 4410, 2325.6, 2351.7, 70.5, ,10.96, 4515, 2284.8, 2304.9, 70.1,
-
[AVB] Passat . Prośba o analizę logów- drgania na wolnych obrotach.
Przed dokonaniem pomiaru zrob "przegazówke". pozdr
-
[B6 AWX] Wielka prośba o analizę logów
Oznacza to, ze cisnienie faktyczne jest za wysokie w stosunku do cisnienia zapisanego w mapie. W skrajnych przypadkach moze sie to zakonczyc właczeniem trybu awaryjnego przez ECU. Dobrze by bylo podjechac do jakiegos profi tunera zeby rzucil okiem na mapy. Pozdr
-
[B6 AWX] Wielka prośba o analizę logów
niezle kwiatki..... kto robił ten "ciptjunink" ??
-
[ALL] Vista + VAG
Uruchom VAG a w trybie zgodniosci z XP albo nizej... Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Prośba o analizę "logów"(?)
LMM - do czyszczenia/do wymiany w kolejnosci jak napisałem. Nie obcina dawek ale zacznie.... i to niebawem. Pozdr
-
[B5 AFN] Prośba o analize logow
temperatura silnika - jak dla mnie za wysoka - chyba ze po dynamicznych logowales 007 statyczny kąt wtrysku - OK Turbo - słabo sie rozpedza, zacząłbym od wywalenia kata i sprawdzenia wezykow podcisnieniowych - tak jak radzi moj kolega Spanky. :th: LMM - wyjdzie po doprowadzeniu do porzadku cisnienia w sprezarce - na moje oko bedzie OK EGR - brudny, zaslepiony lub silnik przed zalogowaniem za dlugo chodzil na wolnych obr Moze mi sie wydaje ale nie wiem czy nie ma pecherzykow powietrza w paliwe proponowalbym sprawdzic czy sie nie pojawiaja w wezykach.. ew. niech ktorys z kolegow to potwierdz lub zaprzeczy dawka paliwa - OK korekcje - w normie Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Wzrost spalania, EGR, moc + NOWE LOGI PO WARSZTACIE
Zrob jeszcze raz 004 dyn i stat i wrzuc....
-
[B5 AFN] Cos sie stanęło z turbosprężarką....hilfe
Interface mozesz kupic tu .. www.viaken.pl Znam w Pabianicach niezłego szpeca od TDI Pozdr
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
Jak dawno wymianiales filtr powietrza ?
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
Turbina - OK LMM - lezy... tnie dawki paliwa w calym zakresie obrotów... to auto nie jedzie... Pozdr
-
[B6 AWX] Proszę o analize logów
Kolega widze lubi ryzyko .... 70 tysi na rozrzadzie...
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
Faktycznie nizej jest drugi log z 007 (nie przewinąłem) czyli termika bylaby OK. Moze kostka od sterujacego cos luzna... tego nie wiedzialem ze jak jest sterujacy odlaczony to odczyt kąta wtrysku bedzie przeklamany.... ale czlek sie uczy czegos codziennie
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
- zegar daje tylko orientacyjny pomiar - tak jak napisalem termika silnika jest do poprawy - EGR - to nie to samo co odma - odpowiedz na Twoje problemy byc moze pojawi sie jak zamiescisz logi dynamiczne Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Problem z turbosprężarką - "wyłącza się"
00575 oznacza przeładowanie... ja juz Ci napisalem co trzeba zrobic zeby naprawic auto...
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
Z tego co jest mozna wyczytac... - termostat do wymiany lub slabo dogrzałes fure.. - EGR - zaslepiony lub super brudny lub motor przed probą za dlugo chodzil na wolnych obrotach - kąt wtrysku do korekty - w 004 BS kiedy pokaże się LATE wartość ma byc 2.0 ATDC (Tolerancja +/- 0.5*) reszta po dynamicznych
-
[B6 AWX] Wzrost spalania, EGR, moc + NOWE LOGI PO WARSZTACIE
To zdanie ma mi sugerowac, ze w dieslu nie istnieje kąt wyprzedzenia zaplonu ?
-
[B5 AJM] Co można zarzucić temu silnikowi ?
a z negatywnych to poprzedni wlasciciel .... poza tym silnik godny polecenia .... Ale wolabym ATJ - podobno jest pozbawiony błedów "wieku mlodzienczego" PD
-
[B6 AWX] Szarpanie silnika, czarny dym
Ile chcesz ???? dwie dwojki moge Ci zaplacic
-
[B5 AHU] Silnik muli a po 4000 obr/min ma kopa i dymi na czarno
Zrob 011, 010, 008 i 003 ....