Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Stara choroba. Olej w klapie z dolotu. Polamały Ci się zebatki którymi motor V157 porusza klapą. Zablokowało klape i motor - mzoe byc spalony stad cuda w elektryce i błedy w ECU.
  2. Sprezarka lekko ospale. A tak po za tym git.
  3. Czyszczenie sprezarki Cie nie ominie..
  4. Regulacja cisnienia doladowania akurat w trakcie wykonywania logow działa OK. Ten błąd od modułu J724 to wraca po skasowaniu ? Ten drugi jest pochodna pierwszego.
  5. Patrzyles w to co zamiesciles ? Chyba nie... Zrob to porzadnie bo to smietnik jakis. Potrzebne dynamiczne - 011,010 i 011 statyczny Basic Settings
  6. Turbo smiga na bajpasie.... albo... N75 to szmelc... albo cos jest zle podłaczone...
  7. Wstaw logi jak przystalo na to forum....
  8. Za mało zeby wyrobic sobie jakiekolwiek zdanie o pracy wtryskiwaczy
  9. Wykonaj diagnostyke jak sie nalezy. Najlepiej komplet na max nagrzanym silniku... zamiesc z podzialem na statyczne, statyczne Basic Settings i dynamiczne.
  10. Moze sie przycinac. Sprawdz gruszke turbiny czy aby woda jej nie naruszyła.
  11. Wytłumacz na ogolnym.... tez bym się chciał czegoś nauczyć.... a i inni uzytkownicy forum skorzystają....
  12. Co jest w grupach 012 i 019 w R4 TDi VP ???
  13. Wszystko jest dobrze. Do rozwazenia: - wybicie kataliatora - skorygowanie zapłonu... ale o tym juz bylo wyzej
  14. Sterownik musi oblsugiwac dlugie kodowanie... to podstawa
  15. A ja tam nic złego w tych logach nie widze. A nad tym bajdurzeniem o przepływomierzu i padającym PD spuszczam zasłone milczenia. Jak mierzysz to spalanie ?
  16. Logi dynamiczne zrob....011 i 010
  17. Po wgraniu serii... zrob komplet logów.... ja bym nie zwlekał.
  18. W logach nie widac nic złego. Mozna by sprobowac ruszyc kąt w okolice -1 i zobaczyc czy cos sie poprawić.
  19. Masz problem z czujnikiem temperatury paliwa - do sprawdzenia wtyczka lub przerwany kabel oraz silnikiem, ktory porusza klapą obiegu wewnetrzengo powietrza - uwalony silniczek, wypadła wtyczka lub megazakurzony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.