Treść opublikowana przez przemik
-
Analiza Logów
Jak dla mnie swiruje czujnik cisnienia doladowania... ECU i wezyk ktory do niego wchodzi... do kontroli...
-
Prosba o analize logow statycznych i dynamicznych (ostatni post)
Jak dla mnie fura zdrowa.
-
Prośba o analizę logów statycznych (dynamiczne wkrótce)
Tylko MB
-
Prośba o analize logów statycznych
Hmm Co ta dawka tak swiruje na wolnych.... ECU ma problemy z utrzymaniem wolnych obrotów...
-
Prośba o analizę logów statycznych (dynamiczne wkrótce)
Dynamiczne... 001,003,004,008,010 i 011
-
VAG sprawdzenie ciśnienia
Nie mozna...
-
Prosba o analize logow statycznych i dynamicznych (ostatni post)
Dynamiczne - 001,003,004,008,010 i 011 Zrob tak Basic Settings zeby zalogowac chociaz ze dwa razy przelaczenie ze stanow ON na OFF i odwrotnie
-
Prośba o analizę logów statycznych (dynamiczne wkrótce)
Nagrzej porzadnie auto to raz... a dwa.... do tego co juz zalogowałes dołóz 018 i logi statyczne Basic Settings.... 003 i 011
-
Prosba o analize logow statycznych i dynamicznych (ostatni post)
1. Bład jest związany ze złym przesyłem danych z modułu kierownicy (J527) - do sprawdzenia okablowanie 2. Zmiana ilosc powietrza w 003 na 470 - calkiem normalny objaw... ECU po prostu zamkneło EGR 3. Z tym Basic Settings - tak dobrze kombinujesz. Dla Twojego silnika kompet logów statycznych to: 001,003,004,007,013,018 i 023 Basic Settings - 003 i 011 pzdr
-
Prośba o analizę logów statycznych (dynamiczne wkrótce)
A dla mnie całe te logi to lipa - to raz, a dwa... nie są kompletne. Wątek nadaje się do smietnika.
-
Logi statyczne + dynamiczne do oceny po chipie w ABT
Program nie jest zły - widywałem tu duzo gorsze. Kąt synchro... mozna by ustawic tak w granice -1 - poprawi to minimalnie napelnianie garów.
-
Błędy 17664 17958 17552, brak mocy
Tutaj jak ustawic kąt wtrysku http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/r4-tdi-oprocz-pd-ustawienie-kata-wtrysku-6665/ Jesli nie umiesz/nie chcesz... to wiem ze w Wawie cena ustawienie kąta oscyluje ok. 150 PLN.
-
Błędy 17664 17958 17552, brak mocy
Powtorz statyczne na gorącym silniku.... na zimno to mozna rybe zjesc...
-
Prośba o analizę logów - Nowy nabytek - CZASAMI DELIKATNIE SZARPIE
A kiedy rozrząd byl zmieniany ? Pokaz logi statyczne na max nagrzanym silniku... 001,004,007,013,018,023...
-
Potrzebna Pomoc Kogos Z VAG iem 3miasto
Zapytaj tutaj http://a4-klub.pl/pomorskie-90/spoty-3m-kazda-sroda-godz-19-00-az-autoserwis-www-az-gda-pl-292/
-
Proszę o analizę logów ostatni post!
Ten samochód to ma jakąs modyfikacje machnietą ?
-
dpf zerowanie masy popiołu za pomocą vcds
Moze opisz dla potomnych... bo sam jestem ciekaw....
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
Czy ten samochód mial czyszczoną sprezarke... kiedykolwiek.
-
Proszę o analizę logów ostatni post!
Potrzebna jeszcze 001.. oraz do sprawdzenia: - filtr paliwa - cisnienie na tandempompie
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
Zamiast lać wode, chciałbym zobaczyc logi dynamiczne tego samochodu po wywałce kata...
-
Prosze o pomoc z logami
Zapraszam ponownie z kompletem..
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
Zrob logi dynamiczne po wywałce kata na swoim N75....
-
Błędy 17664 17958 17552, brak mocy
Zapraszam z kompletem logów...
-
Proszę o analizę logów przed programem (nowe logi po programie)
No i git...
-
Logi statyczne + dynamiczne do oceny po chipie w ABT
Temperatury troche niskie... po za tym OK. Dawaj dynamiczne.