Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slawinio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slawinio

  1. A czy suszarkę sprawdzałeś? Może zmienna geometria się przycina i turbo nie ładuje. Przegon na trasie dobrze auto , może pomoże.
  2. slawinio odpowiedział(a) na multimulti temat w 2.5TDI
    Bo jak go odłączysz to oszukujesz komputer, który to nakazuje grzanie świec. Dlatego odpala dobrze. Kup w asów nowy i powinno być ok. Daj znać.
  3. slawinio odpowiedział(a) na multimulti temat w 2.5TDI
    Kup oryginał w serwisie. Około 90 pln chyba kosztuje. A mechanik niech ustawia kat na 1atdc . Tylko niech wcześniej zagrzeje auto powyżej 85 stopni.
  4. Coś za bogato pali. Mi ostatnio w trasie przy spokojnej jeździe w trzy osoby 5.9 . Jestem w szoku. Bo chyba ze komp złe pokazuje.
  5. slawinio odpowiedział(a) na multimulti temat w 2.5TDI
    mam AFB ,ZN MIAŁEM ,ŻONA TERAZ SMIGA:),zn była żona,i odpukac 6lat jazdy zero problemów,a tego mam 2miesiace i cos cały czas wychodzi:( Spokojnie.... Ustawisz kat wtrysku i będziesz śmigał. Ustaw sobie najlepiej w okolicach 1 ATDC na late. Będzie palił jak benzyna a i pompa będzie miała troszkę lżej do pracy... Pzdr
  6. slawinio odpowiedział(a) na multimulti temat w 2.5TDI
    Musisz ustawić kat wtrysku. Zaloguj grupę 004 w BS i sprawdź jaki masz kat na late. Wcześniej dobrze nagrzej silnik powyżej 85 stopni. dzieki ,a odnosnie temperatury,pokazało na kompie powyzej 90 stopni,czy to moze byc zwiazane z tym wtryskiem,czy termostat padł? bo wchodzi mi tryb awaryjny jak zagrzeje sie Wszystko z termostatem ok. Masz pewnie za późny kat i dlatego wchodzi w tryb awaryjny. Ustaw go i wszystko wróci do normy.
  7. slawinio odpowiedział(a) na multimulti temat w 2.5TDI
    Musisz ustawić kat wtrysku. Zaloguj grupę 004 w BS i sprawdź jaki masz kat na late. Wcześniej dobrze nagrzej silnik powyżej 85 stopni.
  8. Wyjdzie taniej... Ale klekot 1.9 to nie zdrowe 2.5 ...
  9. F i G są od silnika BDG Tylko z końcówka "g" są do bdg. "F" są do ake i do jego "aym"
  10. slawinio odpowiedział(a) na Aron21 temat w 2.5TDI
    Kolego moje BDG cyka bardzo podobnie. A bdg i BDH to bardzo podobne jednostki. Norma euro4. Wiec wydaje mi się ze ten typ tak ma...
  11. Wrzuć loga 001 i powiemy więcej o pompie.Jeszcze jakbyś przestawił kąt wtrysku w okolice 0 to już by było idealnie . Wrzuć loga 001 i powiemy więcej o pompie.Jeszcze jakbyś przestawił kąt wtrysku w okolice 0 to już by było idealnie . A tak na marginesie, jak logujesz auto to nagrzej do temp min. 85 stopni. U Ciebie nie dogrzane auto.
  12. Wydaje ci się ze odpowiednia, w logu 007 masz 82 stopnie A ty nagrzej do powyżej 85 a nie 95 jak pisałem wyżej
  13. Silnik słabo rozgrzany. Nagrzej powyżej 95 stopni i powtórz logi
  14. N 0138042. To podkładki do króćców powrotu paliwa- bo chyba o to chodzi. Numer ETKA
  15. zrob normalne logi i wrzuć tak jak bóg przykazuje!!!!
  16. slawinio odpowiedział(a) na error1 temat w 2.5TDI
    kąt wtrysku mógłbyś przyspieszyć w okolice 0 lub 1ATDC. powinien lepiej odpalać. Natomiast coś się dzieje z wtryskiwaczami lub z wałkami . trzeba by zdjać pokrywy i sprawdzić czy dzwigienki nie pospadały bo masz masakrycznie wysokie korekcje.
  17. przebieg i pochodzenie mam udokumentowane, silnik moc ma, nie dymi, pali na dotyk w czasie jazdy nie szarpie i ciągnie bez czkawki, a pakować kasę w naprawę której nikt się nie podejmie i mieć nadzieję że pomoże mi się nie uśmiecha, napewno mnie rozumiesz jest jeszcze jedno wyjście o którym zresztą sam mysle po konsultacjach z Piotrem. Zmiana pompy wtrysków i kompa od AKE/BAU. Zrobienie hybrydy i problem jest rozwiązany...
  18. Z tego co wiem to Piotr uzdrowił kilka sztuk BDG/BDH narywających , gdzie nawet autoryzowane serwisy wymiekaly i w Polsce i w DE. Z tego co z nim rozmawiałem to naprawa polega na wielokrotnej konfiguracji , sprawdzaniu całego układu zasilania( pompa, wtryski).Jest to bardzo czasochłonne i trwa około 3-4 tygodnie( przynajmniej jemu tyle to schodziło) a w związku z tym pewnie drogie bo żaden serwis nie pozwoli sobie żeby się pier**lic tyle czasu z jednym autem... Niestety linku nie podam , bo Piotr sobie nie życzy tego... Poszukaj na a6 forum... Temat o silnikach 2.5 " typy i odmiany"
  19. Poprawiam..... Nie jest to czujnik halla.... Bolączka ta dotyczy całego układu wtryskowego( audi dało d*py wprowadzając normę euro4) ale to trzeba by zacytować cały elaborat kol. Piotra z innego forum... W każdym bądź razie problem jest bardziej złożony niż wam się wydaje.....
  20. Zacznijmy od tego żeby zrobić porządne logi. W twoim wypadku auto jest nie dogrzane i jakieś głupoty pokazuje. Rozgrzej auto do min 85 stopni (90 by było super) i zrób logi raz jeszcze...
  21. Loguj. 000,001,004,007,013,014 I bs 001, 004
  22. Ja 2 także bym poprosił jak można jeszcze...
  23. slawinio odpowiedział(a) na paweela temat w 2.5TDI
    możesz zostawić. chociaż jakby ci sie chciało go "dopieścić" to możesz to zrobić. odczucia Twoje o głosniejszej pracy sa poprawne. u mnie wg mojej opini także ten silnik przy nastawie 0 st chodzi jakby żywiej na wolnych obrotach,...
  24. Coś się dzieje z przeplywką. Podmien od jakiegoś kolegi na próbę inny przepływomierz i sprawdź jak się zachowuje.
  25. Kolego kiedy zmieniany był rozrząd? Masz bardzo późny kat wtrysku. Przyspiesz go w okolice 1atdc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.