Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Spoko, wiosną pojeździsz na nartach Chyba w lipcu
  2. Ok 19:30 czerwony b5 na ramkach (troche wyplowialych) dja... pod casto/jula
  3. Gadałem ze znajomą. Siedzi nad reklamacjami za urlopy bo..... w górach nie było śniegu
  4. No to jutro będzie rezanie
  5. a samą kostkę z pompki rezałeś czy miałeś ori??
  6. No i musisz mieć inny zbiornik. Sam właśnie chce takie coś zainstalować u siebie mam wszystko poza kostką do tej pompki i teraz się zastanawiam, który pin jest z czujnika? W przedlifcie po opustoszenia zbiornika na jednym z tych trzech pinów pojawia się masa która bezpośrednio wpada na licznik. W poliftach jest odwrotnie (pełny masa, pusty masa zanika).
  7. Znaczek przyklej obowiązkowo
  8. Jezeli kasz klocki masz z czujnikiem to dziala ona z automatu
  9. O ile kubly i roll jakos mi pasowaly tak teraz juz spazdzierzyles auto
  10. horny devil odpowiedział(a) na danzan temat w 1.8
    ja już pisałem auto niedogrzane plus trochę korków i 10-12 łyka.
  11. Kolego tam na dole jest jakby nakrętka. U mnie się jedna ukręciła i normalną nakrętkę mam.
  12. Dobra teraz widzę że przynajmniej w przedlifcie to nie realne. Ta sama żarówka podświetla wskazówkę i część tarczy więc max beznadziejnie to będzie wyglądać
  13. Zdrowych wesołych Świąt Panowie i Panie. Wielu okazji do rezania
  14. Mam 3 licznik w domu to trochę przez święta coś pokombinuje
  15. Standard to był bez fis i bez ramek. Przerobiłem 3 liczniki w międzyczasie z wyświetlaczami włacznie P.S. Standardem nie jest też biały fis A chodzi mi o to że całe blaty są ciemne a jedynie wskazówki świecą
  16. ...a po drugi...jo mom już taki cuś od 2 lot...?! yno jo ne mom padliny tak dugo. A gebels szporowal jak z buchu dobieral dingsy
  17. Kiedyś zagości a tu filmik. Efekt jaki daje wskazówka po ringu https://www.dropbox.com/sc/h34z71l3mqvigsz/AMPhs5RDSk Ino nie pisz że nie działa
  18. Nawet mnie nie wk..... ADR jeb....y:facepalm:
  19. Teraz już musi banglać Widziałem takie coś już gdzieś na forum
  20. teraz??
  21. Pany ogarniał ktoś jak zrobić by świeciły tylko wskazówki?? U mnie po wielu przejściach prezentuje się to tak:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.