Treść opublikowana przez horny devil
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
Nie zapomnij emblematow z klapy zdjac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja kiedys doly ponizej listew pomalowalem czarnym hameritem w poldku i handlarz go kupil:decayed::polew:
-
Oświetlenie drzwi
Jest szary prawy i dwa jasne ale cena kosmos
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokladnie jest tak jak piszesz. Przy 10kzl przestalem liczyc ile poszlo w czesci i mody. Liczylem ze tam po prostu sie juz nie ma co sp***dolic, ale devilowoz zawsze pokaze ze potrafi. Przekladnia byla nowa montowana 2,5 roku temu. Dlatego licze ze rozdupilo jakis przewod po prostu. Wkurwa chwiloego mam ale zapominam o tym po pierwszym km przejechanym po naprawie/modyfikacji. Jedyna opcja na sprzedaż to tylko taka ze trafi sie cos dobrego i pewnego jak twoje bepinc albo mironowy "ulep" chociaz z tym drugim musze poczekac az sprzeda to za cene foteli ktore tam wpakował Mirku bez urazy za tego ulepa ---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ---------- Widzialem go rano juz. Przebieg dobry. Szkoda ze go w polsce ktos przekreci
-
Oświetlenie drzwi
Kolego nogi i drzwi wpinasz w kostki przy nogach pasażera/kierowcy od razu ciągnij kable pod oświetlenie nóg. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-podswietlenia-nog-otwarciu-drzwi-50214/ Przecież nie potrzebne ci świcące się drzwi gdy są zamknięte A tylne słupki w lampkę sufitową i masz podzielone już "zapotrzebowanie na prąd" ---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ---------- P.S. Gdyby ktoś Ci zaoferował takowe jasne słupki to daj znać bo ja szukam
-
[B5 ANB] Srebny sedan
Graty. Jak odpaliłem temat to myślałem że na sell :grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
THNX Pucek za info. Pany kupował ktoś magiel? Regeneracja? Firma? Koszta? Śląsk okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jaki laciek wchodzi na tuaregi??
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bonjourno alkoholiko :hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja dziś trzeźwo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To już nie tyle o koszty chodzi tylko o priorytety. Trzeba też w mieszkaniu coś ruszyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokładki pomaluje jak zmienię przedni zderzak i maskę. Do tego wpadną światła i będzie w miarę. Lato zostaje jak jest i zawieszenie też. Do czasu ogarnięcia w/w elementów. Ino teraz ten wyciek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kur..... mieszacie z tymi felgami A miałem wszystko poukładane w głowie. teraz to trzeba zrobić różowe i sworowski "edytion" by się kuźwa choć trochę zindywidualizować- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
2012 Audi A6 Supercharged Badge Photo 14- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Bo tylko jeden to znaczek s-line drugi to jakiś ulep Radzę prześledzić te 102 strony- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zobacz czy maglownica nie pluje, u mnie było to samo, zatarta maglo i zaczęła puszczać płyn, radzę nie jeździć bo i pompa może pierdnąć. Magiel był robiony ze 3 lata temu. Mam wyciek gdzieś wysoko przy grodzi tak jak by pod pompą hamulcową. Niestety tyle udało mi się zlokalizować przy latarce. Jutro to ogarnę. Jak dolałem płynu to cisza. ale zostają plamki tam gdzie stoję. Sama przekładnia też sucha- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
4 fota troche podpicowana mega by byla na kalendarz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nic nie kombinuję - kto Ci da 95 tyś za B8 ---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ---------- Damian, kupiłeś te Mirkowe rotory? nie kupił - chyba szuka orginałów - ja bym w życiu nie dał 7000zł za logo audi na feldze No za twoje mozna dac w ciemno. Jak możesz wrzuć jeszcze raz linka do tego gościa od felg bo chodz mi po glowie cos- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron co ty kombinujesz? Czyżby kombiak?? Chyba mi wspomaganie mówi papa. W knurowie pompa zawyła w zbiorniczku tylko piana :doh:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak to jest ze jak cos chwalimy to sie potem sypie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po robocie jeszcze na szybko w kaczce zimowki wrzucalem. :hi: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE