Treść opublikowana przez horny devil
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
CHROM RAMKI NA ZEGARY AUDI A4 B5 A6 C5 A3 8L ! (3668754276) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Pany jest to coś warte?? Mam walnięty wskaźnik paliwa i licznik na graty to przy wymianie wskaźnika i szybki (bo aktualna porysowana) wpakował bym ramki Macie jakiegoś zaufanego sprzedawcę ramek??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spox :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po robocie :hi:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Potwierdzam "kolega" odesłał 60zł Podsumowując: Al@n skasował 70zł (50+20) za wycieraczki i przesyłkę. Przysłał nie to co trzeba. Odesłałem wycieraczki za 14,5zł (oczywiście mój koszt). Otrzymałem 60zł a więc jestem 24,50zł w plecy na transakcji Mimo wszystko nie polecam.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba Ci się fora pomyliły H4mm3r doj**ał do pieca jak zawsze :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Maniek z dnia na dzień coraz mniej cię lubię :facepalm: Graty modów- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będę w piątek na spocie, jak dalej chcesz te fotele to będę je jutro wyciągał więc zrobię fotki w ten niedzielny bez kaca poranek:decayed: Podeślij Przed robotą :hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiem wiem, muszę podjechać bo już nie ma w czym prać :polew: To dla przyszłej kiedyś tam kiedyś teściowej (może)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po robocie :hi:- Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
z tego co wiem to się nie da. Trzba wymienić klocki bądz naprawić usterkę kabla- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
?? dzisiaj ?! A no wczoraj dzisiaj jutro i zapewne w niedzielę też- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po robocie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- [B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Obudowa czujników ;D- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jestem w robocie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- Mixture Adaptation ??
Ja ostatnio zrobiłem trasę ok 530km i spalił mniej niż normalnie ok 7,5l a 4 osoby na pokładzie i miejscami 170-180 na blacie Nadmienię iż wcześniej poniżej 10l było ciężko. Błąd kasowałem dwa razy za pierwszym razem nie wrócił od razu tylko po kilku dniach dopiero. Teraz zatankowałem na BP i auto całkiem inaczej mi chodzi. Muszę sprawdzić czy błąd nadal się pojawia. Ja jeszcze w międzyczasie rozbierałem dolot bo układałem kable itp itd i nie wiem czy czegoś nie spieprzyłem przez to- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Producenci oszczędzają na ksenonach. Są gorsze i droższe :facepalm: Swoją drogą będzie można dowoli rezać bixy bez samopoziomu i sprysków- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze że tylko 4 dni do pracy tej pierwszej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: - [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11