Treść opublikowana przez Aron21
-
Wymieniać pompe czy też nie ?FILMIK
Panowie mam problem , w weekend zamierzam robić trasę 900km( w jedną stronę) lecz od daty zakupu auta chrobocze mi pompa wody . Poprzedni właściciel wymieniał rozrząd kompletny 13tyś temu . Pompa była założona Dolz . Najbardziej pompe słychać na wolnych obrotach . I teraz tak się trochę boje przed wyjazdem żeby się nic nie stało . Płynu nie ubywa , szybko się nagrzewa silnik i trzyma 90' . Co Panowie sądzicie o tym wymieniać czy zostawić . Jutro nagram filmik jak to słychać . Znajomy mechanik mówił żebym narazie nie wymieniał bo jak fatycznie ma ona 13tyś to się nic nie powinno stać . Dorzucam filmik fakt nic na nim nie widać ale słychać jak pompa wody sobie grzechocze .
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jak kół nie masz założonych to podjedź do oponiarza niech Ci opone zdejmie tylko z jednego rantu odciąć tego wentyla założy aluminiowego i po sprawie . Koszt to chyba 10zł za wentylek
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
Czy na terenie DE też to będzie obowiązywać ?? Bo zamierzam wyexportować w przyszłym tygodniu lecz nie powiem oferta jest ciekawa
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
"Bez wychodzi ok 3.6-3.8 a z robilem powtarzalne 3.0"
-
Strefa Śmiechu
Hahhah takie nominacje są o wiele bardziej widowiskowe i kozackie niż te piwne :grin:
-
Klub rosnie w sile ....
- Zakup auta w komisie a zwrot.
No masz całkowitą rację lecz patrząc na to z innej strony . Raz się spotkałem z przypadkiem jak facet kupił auto z komisu a przed zakupem był na stacji diagnostycznej i wszystko było OK . Gość kupił auto i jak wracał do domu po przejechaniu 50km zablokowała się przekładnia kierownicza i to jeszcze na zakręcie wpadł do rowu dachował na szczęście się nikomu nic nie stało . Też sprawa trafiła do sądu że niby komis wiedział o wadzie przekładni a tak naprawdę wada wyszła z niczego poprostu dziwny zbieg okoliczności . Także w takich sytuacjach ciężko można składać roszczenia o zwrot auta .- SUV do wyboru co polecicie Mercedes,Honda,KIA,Vw ??
Jeżeli chodzi o ML to odradzam , ostatnio znajomy jechał pożyczonym Ml 330 ( 3.0 Benzyna ) i był zawiedziony , strasznie buja na zakrętach i do tego spalanie :facepalm: Trasa 90-120km/h w 5 osób - 22l PB /100 przy większych prędkościach do 150 wychodziło ponad 26 także tragedia .- Zakup auta w komisie a zwrot.
A nie jest to wada ukryta/zatajona? No tak tylko że sprzedający z komisu może się tłumaczyć , że o tej wadzie nie wiedział i że wyszła dopiero po zakupie np poprzez złe eksploatowanie auta :facepalm:Wkońcu to nie nowe auto . Także raczej jest to ciężka sprawa choć niby auto można zwrócić do 14Dniu od zakupu ktoś mi kiedyś mówił ale na prawie się nie znam także niech ktoś się inny wypowie na ten temat- Auto po wypadku czy z tego coś będzie
Na ramę pójdzie lekko blacharz naciągnie błotnik bo drzwi nachodzą na niego i będzie dobrze . Takie coś to kosmetyka jak już wyżej mówili- [1.9 TDI PD] Schemat połączeń węży podciśnienia
Jakie średnice mają wszystkie wężyki do podciśnienia w AVF bo chce u siebie wymienić a nie chce kupować w ciemno- Prośba o Analizę Logów 1.9 PD AVF
Geometria jest OK sztanga chodzi równo i się podnosi bez problemów , do tego brak błędów w silniku w tryb awaryjny nie wpada .- Prośba o Analizę Logów 1.9 PD AVF
To mój 1 PD także dopiero się wdrążam . Da rade jakoś podnieść Vagiem obroty jeżeli jest taka potrzeba ?? Wgl poza dolotem w którymś coś nie domaga coś jest jeszcze nie tak . Chyba oddam auto w najbliższym czasie do pompiarza na korekty itp niech posprawdza ale do tego czasu chcę coś sam zdiagnozować . Jutro podczyszczę przepływkę może coś mi to da . Znalazłem sposób jak się podnosi się obroty silnika . Jakie powinny być prawidłowe oboroty dla AVF ?- Prośba o Analizę Logów 1.9 PD AVF
Dzisiaj zrobiłem Logi bloku 4 chyba coś tutaj jest nie tak bo porównałem z Logami od 7maxx gdzie 4 blok ma ok Log (0 - 004)- Prośba o Analizę Logów 1.9 PD AVF
Termostat dzisiaj idzie do wymiany właśnie , to odrazu powiem mechanikowi niech sprawdzi mi węże od turbo do ic i od kolektora do ic czy nie ma gdzieś nieszczelności ---------- Post dopisany 12-02-2014 at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 12:36 ---------- Sprawdzony dolot i nigdzie nie ma dziur także dlaczego ciągnie tak dużo powietrza ?? Przepływka?? Mechanior mi powiedział że może być program zrobiony na kompie jakiś partacki i dlatego tak jest co wy na to ?- Prośba o Analizę Logów 1.9 PD AVF
Witam . Mógłby ktoś mi powiedzieć co i jak jest nie tak ?? Ogólne problem jest taki że dość często podczas przyśpieszania około 2000rpm wpada jakby w dziurę na dosłownie sekundę i ciągnie dalej . Na kompie miałem błąd 17965 został skasowany i przez parę dni nie wyskoczył mimo że auto cały czas jeździło i problem występował . Log (0 - 000) Log (1 - 008) Log (2 - 003) Log (3 - 011,011) Log (4 - 023) Log (5 - 001)- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ciekawe porównanie :decayed: https://www.facebook.com/photo.php?v=659519954086438&set=vb.188773417827763&type=2&theater Car audio w aucie nie potrzebne :grin:- [A4 B5 AFN]RedAvant by Aron21 - SPRZEDANE
Kolejny mody na pokładzie - wpadły Lampy polifty oraz nowe świece żarowe NGK . Posiadam jeszcze zderzak od S4 z ledami od S6 który poszedł do klejenia z racji iż był popękany . Który zapewne na wiosnę zawita na aucie ---------- Post dopisany 23-01-2014 at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 11:57 ---------- I zawitało na pokładzie lusterko od UK ---------- Post dopisany 05-02-2014 at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 16:27 ---------- Audi SPRZEDANE - Lecz zostaje na forum - darqkepno nowy użytkownik auta- Olej pomiędzy EGR a Kolektorem ssącym
Jeżeli odmę będziesz miał brudną to nie będzie którędy uciekać cisnienie i tam gdzie będzie nieszczelność będzie wywalać np olej w niedużych ilościach- Spoty wrocławskie
Ogólnie to od chyba 2 tygodni jest jakaś nagonka na poniedziałki , sprawdzają w wiekszości trzeźwość kierowców , a że po weekendzie dużo jeździ do pracy na podwójnym to dla niebieskich raj .- [ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
Audiczka zacna w ujj:decayed: Na żywo to się dopiero prezenci A co do planów Alan to : * podgrzewane lusterka malowane w satyne ( jak ori rs4) * GWINT KW INOX * obwódki szyb chrom To już dawno powinno u ciebie zawitać nie wiem na co czekasz A co do stolika to co się nie chwaliłeś jak u ciebie byłem Sam bym takiego przygarnął- Olej pomiędzy EGR a Kolektorem ssącym
W AFN Zdejmij pokrywę silnika i u góry pokrywy zaworów jest taki plastik okrągły z 3 wyjściami ( 2 boczne i 1 wchodzi w pokrywę zaworów ). Ściągnij wymij jakimś środkiem ( np płyn do silników ) A w awx i avf to nie wiem ;/- Olej pomiędzy EGR a Kolektorem ssącym
Egr ladnie wyczyscilem ze otwiera sie lekko i wszystko wrocilo do normy gra i buczy- Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
To da sie ustawic na 21mg ? A myślałem że tylko max 9.0- Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
nic nie da - Zakup auta w komisie a zwrot.