Treść opublikowana przez Bartollo
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Spotkałem sie ostatnio z opinią ze jak sworzeń wahacza chodzi ciezko to taki wahacz długo długo nie pożyje. Lepiej jak chodzi w miare lekko (mozna go ręką przestawiać) spotkał sie ktos z taką teorią ?
-
Domykanie szyb z kluczyka i problem po odlaczeniu akumulatora.
Funkcja safe to bodajże ryglowanie zamków(kumpel w passerati b6 miał tak opisaną tą funkcję) Auto zamknięte i nie idzie otworzyć ani z zewnątrz ani od wewnątrz a co do blokady wnętrza to moze auto zamykanie auta powyżej Np 15km/h.
-
Domykanie szyb z kluczyka i problem po odlaczeniu akumulatora.
Kup sobie młotek do szyb i nie będziesz miał problemu z piekarnikiem w aucie wydaje mi sie ze to chyba w poliftach było opcją
-
Domykanie szyb z kluczyka i problem po odlaczeniu akumulatora.
A oświetlenie wnętrza Ci sie ściemnia czy gaśnie od razu bo z tego co czytałem to jesli sie stopniowo ściemnia to i ma funkcje otwierania z klucza a tak btw to po co Ci otwieranie szyb z klucza
-
Ułamana lotka
Nie szpachlą a żywicą epoksydową,tylko trzeba dobrze szybę zabezpieczyć dużo czasu warstw i cierpliwości i będzie git malina
-
Domykanie szyb z kluczyka i problem po odlaczeniu akumulatora.
A działało wcześnie otwieranie z kluczyka ? U mnie tylko zamyka z klucza i dołożonego pilota centralnego (brak pompki ze sterowaniem radiowym)
-
00588- po wymianie kierownicy z poduszką.
Jak kolega chce mierzyć poduchy zwykłym miernikiem to i owszem moze (lecz nie musi ) wystrzelić. Mój bład ze nie napisałem ze nie robi sie tego multimetrem.
-
00588- po wymianie kierownicy z poduszką.
Czyli odwrotnie kostka pasować nie będzie. Zmierz oporność poduszki.
-
00588- po wymianie kierownicy z poduszką.
Do kiery z b6 wtyczka z b5 pasuje w 2 strony. A kolega nie napisał jaką kiere założył.
-
00588- po wymianie kierownicy z poduszką.
A nie wsadziłeś odwrotnie wtyczki ? Jak zmieniałem u siebie na kiere z b6 to założyłem odwrotnie wtyczkę przy jasku i kontroli świeciła,po obróceniu było juz ok.
-
prośba o analizę logów AFN
Dobrze znalazles. Klikasz BS następnie tdi timing i tam wybierasz swój silnik i masz kąt wtrysku na wykresie.
-
Jaki inny nr pompy abs a3 8l
Dzieki kolego
-
Jaki inny nr pompy abs a3 8l
Witam. Mógłby ktos sprawdzić w etce jaki inny nr sterownika podejdzie do a3 8l 96r tdi. Obecny nr to 1J0 907 379. Z góry dziekuje
-
Błąd 588-zapłonnik poduszki powietrznej
Zbyt duza oporność świadczy o zerwanej taśmie. Zdemontuj taśmę i zmierz ją na przejście miernikiem uniwersalnym.
-
130 km/h i koniec
Albo to ahu brak vnt wiec zostaje n75 lub ahh i wtedy kolegi rada ma sens. Najlepiej jakby kolega dokładnie sprawdził na wlepie jaki ma kod silnika. Było by łatwiej
-
Ceny paliwa marzec 2026
A jak dla mnie verva inaczej sie spala. Zwłaszcza słyszę to na zimnym wtedy mniej klekocze.
-
Co uważacie o wahaczach Maxgear
A ja powiem ze miałem przez prawie 2 lata górne maxgear 4 szt (poprzedni właściciel założył nie długo przed sprzedażą ) i dawały rade.
-
Strefa motocyklistów
Z czasem mocy bedzie za mało mialem cr z poczatku mocy miała nadmiar po pewnym czasie zaczęło mi jej brakować
-
turbina
Zrób log 011 dynamicznie i wyjdzie czy masz nieszczelność w dolocie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie a co może być jak co jakiś czas ściemnia mi sie fis. Po kilku km jest znów ok. Wygląda to tak jak bym skręcił do min podświetlanie (reszta podświetlania ok bez zmian) i później znów dał na max. Edit: Czy to moze być wina czujnika światła ? Chodzi mi o oczko na tarczy prędkościomierza pod 220km/h, bo to chyba jest jakiś czujnik światła czy sie mylę
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
30zł. Do tego jeszcze kupiłem na allegro reflektometr za 35zl plus przesyłka i ustawiłem swr na 1.1 i jest git malina
-
Ile oleju do "suchego" AFN
4.3L i poł stanu. Jak masz nadmiar oleju to lepiej go troche upuścić. Mi sie kiedys przelało przy wymianie (troche ponad max) i zaczęła mi pic troche oleju przez odme. Skoro producent każdego silnika przewidział min i max oleju to raczej trzeba sie tego trzymać.
-
Ile oleju do "suchego" AFN
Mi weszło 4.3 litra. Micha ściągniętą przez 2 dni.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Dzieki panowie za opinie kupiłem kilka tyg temu tego unidena do kompletu Sirio ml-145 i jestem mega zadowolony jedynie dałem do poprawienia częstotliwości aby równiutko było w "zerach"
-
[AFN] Biały dym z wydechu.
Wtryski sprawdzane na kompie ? Tzn w jaki sposób ? Wyciąg wtryski i zawieź do sprawdzenia na stole probierczym/próbniku wtryskiwaczy. Następnie ściąg rurę z turbo (która idzie od filtra) i poruszaj wirnikiem sprężarki, jesli będzie miała bardzo duży luz to turbo kaput, dobrze by było abyś nagrał jakiś filmik