Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Spotkałem sie ostatnio z opinią ze jak sworzeń wahacza chodzi ciezko to taki wahacz długo długo nie pożyje. Lepiej jak chodzi w miare lekko (mozna go ręką przestawiać) spotkał sie ktos z taką teorią ?
  2. Funkcja safe to bodajże ryglowanie zamków(kumpel w passerati b6 miał tak opisaną tą funkcję) Auto zamknięte i nie idzie otworzyć ani z zewnątrz ani od wewnątrz a co do blokady wnętrza to moze auto zamykanie auta powyżej Np 15km/h.
  3. Kup sobie młotek do szyb i nie będziesz miał problemu z piekarnikiem w aucie wydaje mi sie ze to chyba w poliftach było opcją
  4. A oświetlenie wnętrza Ci sie ściemnia czy gaśnie od razu bo z tego co czytałem to jesli sie stopniowo ściemnia to i ma funkcje otwierania z klucza a tak btw to po co Ci otwieranie szyb z klucza
  5. Bartollo odpowiedział(a) na misiek95 temat w Audi A4 B5
    Nie szpachlą a żywicą epoksydową,tylko trzeba dobrze szybę zabezpieczyć dużo czasu warstw i cierpliwości i będzie git malina
  6. A działało wcześnie otwieranie z kluczyka ? U mnie tylko zamyka z klucza i dołożonego pilota centralnego (brak pompki ze sterowaniem radiowym)
  7. Jak kolega chce mierzyć poduchy zwykłym miernikiem to i owszem moze (lecz nie musi ) wystrzelić. Mój bład ze nie napisałem ze nie robi sie tego multimetrem.
  8. Czyli odwrotnie kostka pasować nie będzie. Zmierz oporność poduszki.
  9. Do kiery z b6 wtyczka z b5 pasuje w 2 strony. A kolega nie napisał jaką kiere założył.
  10. A nie wsadziłeś odwrotnie wtyczki ? Jak zmieniałem u siebie na kiere z b6 to założyłem odwrotnie wtyczkę przy jasku i kontroli świeciła,po obróceniu było juz ok.
  11. Dobrze znalazles. Klikasz BS następnie tdi timing i tam wybierasz swój silnik i masz kąt wtrysku na wykresie.
  12. Bartollo odpowiedział(a) na Bartollo temat w Audi
    Dzieki kolego
  13. Bartollo opublikował(a) temat w Audi
    Witam. Mógłby ktos sprawdzić w etce jaki inny nr sterownika podejdzie do a3 8l 96r tdi. Obecny nr to 1J0 907 379. Z góry dziekuje
  14. Zbyt duza oporność świadczy o zerwanej taśmie. Zdemontuj taśmę i zmierz ją na przejście miernikiem uniwersalnym.
  15. Bartollo odpowiedział(a) na Zwudu temat w 1.9TDI
    Albo to ahu brak vnt wiec zostaje n75 lub ahh i wtedy kolegi rada ma sens. Najlepiej jakby kolega dokładnie sprawdził na wlepie jaki ma kod silnika. Było by łatwiej
  16. A jak dla mnie verva inaczej sie spala. Zwłaszcza słyszę to na zimnym wtedy mniej klekocze.
  17. A ja powiem ze miałem przez prawie 2 lata górne maxgear 4 szt (poprzedni właściciel założył nie długo przed sprzedażą ) i dawały rade.
  18. Z czasem mocy bedzie za mało mialem cr z poczatku mocy miała nadmiar po pewnym czasie zaczęło mi jej brakować
  19. Bartollo odpowiedział(a) na tomciozcch temat w 1.9TDI
    Zrób log 011 dynamicznie i wyjdzie czy masz nieszczelność w dolocie.
  20. Panowie a co może być jak co jakiś czas ściemnia mi sie fis. Po kilku km jest znów ok. Wygląda to tak jak bym skręcił do min podświetlanie (reszta podświetlania ok bez zmian) i później znów dał na max. Edit: Czy to moze być wina czujnika światła ? Chodzi mi o oczko na tarczy prędkościomierza pod 220km/h, bo to chyba jest jakiś czujnik światła czy sie mylę
  21. 30zł. Do tego jeszcze kupiłem na allegro reflektometr za 35zl plus przesyłka i ustawiłem swr na 1.1 i jest git malina
  22. Bartollo odpowiedział(a) na Hezen temat w 1.9TDI
    4.3L i poł stanu. Jak masz nadmiar oleju to lepiej go troche upuścić. Mi sie kiedys przelało przy wymianie (troche ponad max) i zaczęła mi pic troche oleju przez odme. Skoro producent każdego silnika przewidział min i max oleju to raczej trzeba sie tego trzymać.
  23. Bartollo odpowiedział(a) na Hezen temat w 1.9TDI
    Mi weszło 4.3 litra. Micha ściągniętą przez 2 dni.
  24. Dzieki panowie za opinie kupiłem kilka tyg temu tego unidena do kompletu Sirio ml-145 i jestem mega zadowolony jedynie dałem do poprawienia częstotliwości aby równiutko było w "zerach"
  25. Wtryski sprawdzane na kompie ? Tzn w jaki sposób ? Wyciąg wtryski i zawieź do sprawdzenia na stole probierczym/próbniku wtryskiwaczy. Następnie ściąg rurę z turbo (która idzie od filtra) i poruszaj wirnikiem sprężarki, jesli będzie miała bardzo duży luz to turbo kaput, dobrze by było abyś nagrał jakiś filmik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.