Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    chwilowo z dwoma, moskal jest chwilowo z nami, hehe
  2. niestety inne sa mocowania przy belce do auta, inne tuleje,.
  3. to akurat wiem jak to sie je i jak sa śruby, wyraźnie widać ze bez rezania, gwintowania się nie da piasty zamiast czopu założyć
  4. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no jak nie jak tak, tylko komuś musi w takim samym kolorze zginąć
  5. ciekawe jak z abs bo w pasku czujnik jest w piaście, znając życie kostka pasuje,. zastanawia mnie jednak sposób montazu piasty, na zdjęcu widać że tarcza jest troche daleko od osłony,.
  6. kudalty66 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    katalizator tylko wyciac bądź nowy,. sprawdz ten układ paliwowy, nowe przelewy i podkładki, ewentualnie nowy filtr i spradzenie szczelności zaworka zwrotnego,. często przewód robi się nieszczelny przy łaczeniu gumowego z przezroczystym przed pompą,. na początek na zimno sprawdziłbym temperatury może czujnik sie kończy, czy przy tej temp wiskoza się załączyła??? może chłodnice poprostu brudne po zimie,.
  7. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    który miesiąc????
  8. kudalty66 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    jedyne co widze to troche przycina się nastawnik w pompie, ale może jakiś srodek do paliwa pomoże, może i ten filtr paliwa i bombelki do sprawdzenia, przepływka mnie zastanawia, niby dobrze pokazuje i raczej jest nowego typu nie powinno byc z nia problemów, ale jakby był drugi na chwilę na podmianę to bym sprawdził na innym,. ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- ewentualnie kat sie zapycha i też z tego powodu wysoka temperatura, tylko wtedy turbo by nie ładowało w parametrach,.
  9. 280mm tyl, praktycznie p&p. wszystkie informacje na temat u czlowieka ktory to poskladal - Bartek, 885 605 040 http://i.imgur.com/nmh5hP5.jpg opowiedz coś więcej, daj więcej zdjęć
  10. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to ty nie wiesz takich rzeczy ???? widze mcm ma kupę wolnego czasu i chęci,.
  11. całą belkę, tylko pasek ma sprężynę obok wahacza, w a4 jest mcpherson, ciekawe co na to belka paska i podparcie zawieszenia bo jest w innym miejscu niestety,. ---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- Dev, są do A4 b5 tarcze tył OZ perforowane??? czy jakiekolwiek auto tej grupy miałe wieksze hamulce z tym typem łozyska na czopie???
  12. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    spox, może twój ogarniemy w maju??? ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ---------- a tak nawiasem, niedługo w odwiedziny do mnie będziecie w inne miejsce przyjeżdżać, no chyba ze w odwiedziny do warsztatu to w to samo jeszcze,. prace w domu na wykończeniu, szukam dobrych i niedrogich paneli, z montażem lub bez gdzie jechać???
  13. Panowie, co z ośką jest jakaś szansa żeby coś wykombinować, co jakby piasty zamontować jednak na oś od b5tki, lub oś od passata jeżeli jest podobna??? przymierzałem piastę zamiast czopu, i otwory sa inne, trzebaby dorabiać mocowanie, ewentualnie długie sruby i nakrętki,.
  14. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mleczka też są rózne, nabłyszczające dla handlarzy, lekko scierne itd, pasta tempo swego czasu na lakiery renowacyjne''polskie'' w polonezach też dawała radę, kiedys był komendant, nie było g3, teraz sa nowe srodki bez użycia wody itd,. dawno temu jak sie umalowało tak musiało być, nie było czym polerować, polerka kosztowała krocie, miałem wiertarkę i nasadkę, taraz w wiekszości aut malowanych wychodzi sie z założenia że sie wypoleruje, mało jest fachowców gdzie lakier po nałożeniu wyglada właściwie i mozna nawet bez polerki użytkować, choćby po to żeby dosechł i ewentualnie osiadł,. inne srodki też uzywa się do polerki lakieru starego żeby przywrócić mu blask, i nowego żeby usunać defekty,.
  15. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    MCM witamy w pobliżu, na moto pogody brak niestety,
  16. nie czerwony, ale za cene ramek mam drugi fis w dobrym stanie na zapas,.
  17. budowa daje mi w kosc, uszczerbek w podsufitce mam niestety, no i przez wozenie kleju, cementu i innych lekkich rzeczy rozpadły się tuleje belki, auto pływa na drodze jak ikarus,. zamówione ori, po 69 za szt,.aż mi sie nie chce tego robić licznik od A6 FL tez już jest,
  18. wreszcie, program u sprawdzonego tunera rób i będziesz zadowolony, niestety nie wszyscy chcą je robić, bo to ''stare kible'' i grzebac trzeba i lutować. widziałem twoje obniżenie na potrzeby budowy, mi sie przez wożenie kleju tuleje belki rozsypały,.
  19. kudalty66 odpowiedział(a) na marlon temat w 2.5TDI
    cieszę się że masz sprawne 2.5 tdi, kolejne zresztą, looknij u mnie jak jeździ moje,. tak nawaisem to s3 to haldex a nie Q
  20. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mleczko, wosk, glinka jak zwał tak zwał,. może pastę tempo???? hehe ja mam srebrny, problemów brak,.
  21. kudalty66 odpowiedział(a) na przemo v6 temat w 2.5TDI
    nawet jak plus 10, mój jak rano chodzi, jade do bramy, otwieram to lekko parę puszcza,. kiedyś jak miałem walnięte turbo zablokowane łopatki to na biało ciągle kopcił, nawet przy mocnym bucie,.
  22. a zaślepki sprysku wciąż brak, a nowa w serwisie 40 zeta kosztuje,. jakie masz opony, bo na tym zawiasie pomimo ze obnizony strasznie wysoko jest jak na moim 1 BE,.
  23. kudalty66 odpowiedział(a) na przemo v6 temat w 2.5TDI
    które auto przy chłodnych porankach nie puści białego dymku???? zanim wydech sie nie rozgrzeje???
  24. ja tez tak mam, tylko grilla nie malowałem samą ramkę,. mój matt jest bardziej matowy,. zrób cos z tym brewkami jak najszybciej,.
  25. kudalty66 odpowiedział(a) na krystian_9595 temat w 2.5TDI
    uzywane wałki, jak je zobaczysz że nie mają znaków wytarcia można kłasć ale tylko z kompletem nowej hydro INA, za około 1100 PLN, nowy zestaw z gwarancją na 3 lata kolbenschmidt + INA około 2300, pytanie czy warto używki kłaść ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.