Treść opublikowana przez dariuszqw
-
B6 DIVISION
Musiałem cyknąć fotkę
-
B6 DIVISION
Pany wpiszcie w wpisz w google duzymi literami KŁAMCA i zobaczcie co sie pokaze po lewej stronie:banan::banan: ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- po prawej*
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
Dzięki Maćku będę kupował a o wyniku poinformuję w tym wątku, czy się sprawdziło u mnie:grin: a Ty masz wybity środek katalizatora czy nic nie ruszałeś?
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
Właśnie tak parę razy zrobiłem ale zawsze powraca:facepalm: martwię się tylko że jak padnie coś innego to nie zauważe tego i póżniej będzie zonk:facepalm:
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi 2.0 ALT
Pozdejmuj osłony i posprawdzaj przy łączeniach czy nie ma żadnego nalotu po wyciekającym płynie(zwróć uwagę na metalową rurę idącą przez środek bo lubi rdzewieć) może być tak że leci na ciepły silnik i paruje a karton będzie suchy:wink: ja miałem przy pompie lekki wyciek i też uciekało trochę płynu nigdzie nie mogłem znaleść a przy wymianie rozrządu znalazłem wyciek..
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
Panowie rozwiązaliście problem z tym cholernym katem? Wyskoczył mi właśnie błąd 16804 i nie wiem co mam dalej czynić z tym? W jaki sposób się uporać z tym? Denerwujący jest check engine...
-
gdzie jest termostat
Powodzenia w rezaniu:decayed: Najlepiej wymontuj alternator (tylko zablokuj napinacz jakąś śrubą bo potem trudno napiąć) i odkręć dwie śruby na klucz 13 od kolektora ssącego są po prawej stronie bo inaczej nie będzie chciał wyjść metalowy przewód wchodzący do termostatu, a co za tym idzie nie wyjdzie termostat:kwasny: jak będziesz miał problemy to pisz ... przerabiałem to wiem co i jak i służe pomocą
-
gdzie jest termostat
Pompę wody wymieniałeś? Miałem to samo u siebie i wirnik na pompie pękł z ogrzewania lipa i płyn się gotował
-
Jak wypiac kostke miedzy slupkiem a tylnymi drzwiami
Żeby wyjać kostkę z drzwi musisz przesunąć plasticzek koloru różowego w którąś stronę już nie pamiętam w którą a potem poprostu pociągnij:wink:
-
gdzie jest termostat
Kiedy wymieniałeś rozrząd? Termostat jest pod alternatorem. Jak idzie rura od wody metalowa i schodzi weżyk w dól pomiedzy kolektorem ssacym to troszeczke w dol i masz termostat:wink: napewno znajdziesz Troche pomyliles dzial:facepalm:
-
B6 DIVISION
Mam pytanie do jakiś mądrych elektryków, chyba ich znajde m.in. chodzi mi o to czy da radę zrobić żeby światła do jazdy dziennej paliły się w pozycji D i R a gdy zmienimy na P to przełącza się na pozycyjne. Fajny byłby patencik gdy zatrzymujemy się na chwile do sklepu i nie gasimy auta, a wajhlowanie tym pokrętłem się znudziło
-
jak wyjąć cup holder (UCHWYT NA KUBKI)...podłokietnik tylnej kanapy
podeślij linka
-
jak wyjąć cup holder (UCHWYT NA KUBKI)...podłokietnik tylnej kanapy
Z ta wanna to pewnie by jeszcze coś wykombinowal ale przeraza mnie ten material:facepalm: chyba musze poszukac calego podlokietnika.. lub moze ktoś z forum przerabial zwykly podlokietnik na cup holder i moze ma jakies fotostory lub cenne porady mile widziane:jerk:
-
jak wyjąć cup holder (UCHWYT NA KUBKI)...podłokietnik tylnej kanapy
Co potrzeba do montazu takiego cup holder'a? W podlokietnik ori. Nie wystarczy sam wklad, chyba...
-
B6 DIVISION
Mam pytanie do jakiś mądrych elektryków, chyba ich znajde:whistling: m.in. chodzi mi o to czy da radę zrobić żeby światła do jazdy dziennej paliły się w pozycji D i R a gdy zmienimy na P to przełącza się na pozycyjne. Fajny byłby patencik gdy zatrzymujemy się na chwile do sklepu i nie gasimy auta, a wajhlowanie tym pokrętłem się znudziło:facepalm:
-
Jakie macie skrzynie (statystyki) ?
Multi automat przede wszystkim! a jak chcesz manuala to wajcha w bok:polew:
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Dzięki Bart! Szybki wyrezane i wszystko działa jak powinno:banan::banan:
-
Spotkania na drodze
Pozdrowianko dla ciemnej b5 na WCI lecącej z wawy w kierunku gdanska w poniedzialek ok godz 16.30 bardzo się spieszącej:grin: 170 i nawet nie dymił dieselek z b5:wink:
-
B6 DIVISION
Ja miałem i gites się sprawowało:wink: jak najbardziej polecam:kox:
-
B6 DIVISION
a co do punktów i mandatów tak czytam to kiedyś człowiek młody i głupi prawie zgarnoł za jednym razem 1000 i 20pkt:doh: ale panowie mieli dobry humor i podzielili ładnie na pół
-
B6 DIVISION
Dzieki Puma za odpowiedz:wink: więc nie ma co wydawać na to kasy i lepiej powolować na okazje:kox:
-
B6 DIVISION
mikaszi :grin: tego to nigdy bym nie oczekiwał bardziej mi chodziło czy to się jakoś ma do orginału i bedzie dobrze wygladalo...
-
B6 DIVISION
Panowie troche sie wtrace w temacik:kwasny: Czy to jest coś warte i spełni swoje zadanie? AUDI A4 B6 8E 01-04R SPOILER LOTKA (3141467831) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Jaka byla by cena pokrycia calej b6 tym cudenstwem? ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- I tylko kolory w matach sa?
-
W jakiej sieci masz telefon?
Play jak dla mnie najlepsza sieć za rozsądna cenę i z dobrymi telefonami w przystępnych cenach:naughty: