Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a co post jakis mamy? chyba miał na myśli puścić, jak puść bąka
-
Strefa Śmiechu
hehe od razu mi się jakoś skojarzyło: Dawaj Malina ciągniesz, firmowy samochód, firmowe paliwo, dla Karoliny z dedykacją ... 210 jedziemy, jedziemy... Chyba zmienili z Opla na Audi :gwizdanie: Faktycznie tak jak kolega napisał poniżej, czyli zmienili Mitsubishi na Audi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To weź przystopuj bo nie dotrwasz do jutra
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To już wiem kto mi co roku podpieprza wiązanki i znicze z grobu :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Podobno drzewo z korzeniami :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale guziki fajnie poleciały
-
Strefa Śmiechu
!f*ck, yea
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Piękna furka i kolorek
-
Strefa Śmiechu
http://www.cda.pl/video/2365016/Proba-wyludzenia-odszkodowania
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na pewno ważysz dużo mniej niż Piotrek :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gdzie ty tam widzisz 160, ja tam widze 150 i to nie całe
-
[ALL] Getin Bank konto
jak nie spełnisz któregoś z warunków to płacisz opłatę w tym miesiącu w wysokości 10zł za prowadzenie konta a i przy odebraniu prezentu musisz wpłacać miesięcznie tę kwotę 1000zł (oczywiście ta kwota ma być przelewana jednorazowo, mniejsze wpłaty poniżej tej kwoty się nie liczą, czyli 2x500zł nie można) bo inaczej jakaś tam kara finansowa, chyba koło 100zł
-
Siłownia
O tej porze roku --> średni pomysł, chyba że ktoś biega tylko dla formy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To Ty masz V6 w benzynie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przelotu to nie zrobię bo mi uszy odpadną, gość ma chyba zrobione bez środkowego lub z końcowym sportowym, ale powiem że głosik zacny. Jedyne co można u mnie zrobić to sportowy wydech ale za dużo kasy to kosztuje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
znaczy się siła wyższa
-
Crashtest przy prędkości ok 200km/h
przy takiej prędkości to raczej marka ma drugorzędne znaczenie, jeśli by nie zmiażdżyło ciała to przyspieszenie by to zrobiło
-
Siłownia
przede wszystkim na jakość wykonania (im większa dopuszczalna waga tym lepiej), poza tym ilość programów, możliwość ustawiania różnych pochyleń, niestety te lepsze bieżnie kosztują conajmniej 2 razy tyle co możesz przeznaczyć, ale myślę że coś sensownego znajdziesz, jeśli nie to może lepiej rozważyć zakup karnetu na siłownię. U mnie na siłowni są bieżnie Life fitness - ciche, solidnie wykonane i nie widziałem żeby któraś miała jakieś przestoje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
im dalej tym lepiej mu to wychodziło
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A4 masz i jej już nie chcesz to bym na Twoim miejscu pomyślał nad A3
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiu a co Ty taki zorientowany?? Przymierzasz się ?? :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no właśnie, bo wtedy Twoje przygody z Audi to będzie pestka w porównaniu do tego co czeka Cię z Alfą
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spójrz na tego posta Jakiś zielony pomyślał że przerwa w spamowaniu do grudnia na częstochowskich
-
Gaz przestaje się opłacać?
Dość duża różnica w spalaniu LPG do PB u Ciebie wyszła, u mnie to jest różnica około 1l/100km, myślę że dokąd nie będzie różnica pomiędzy tymi paliwami poniżej 1zł, to jazda na LPG będzie się opłacać, ja już swoim zrobiłem prawie 50tkm na gazie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nieudało się wcisnąć kitu ten filmik widziałem już z miesiąc temu i zapewniam nie jest to w Polsce