Treść opublikowana przez michal_g84
-
[B6 AWX] Szarpanie gdy odejmuje gaz
jak poduchy są wywalone to będzie stukało, delikatne zużycie poduch nie będzie dawało aż takich drgawek
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko że teraz większość nie poszła bo ma już dość wszystkich i żadna partia im się nie podoba w całości. Tak na marginesie Kłamczyński obiecał w 2008 roku że jak następne wybory przegrają to on ustąpi miejsca dla młodszych. Pewnie teraz powie że zostaje bo go partia potrzebuje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale zapomniałeś chyba że cena akcyzy zależy od poziomu minimalnego w UE, a ten co roku systematycznie się zwiększa, a poza tym od 2012 kończy się preferencyjna stawka dla naszego kraju na akcyzę na olej napędowy i niestety ale szacuje się że cena wzrośnie o 40gr/litrze druga sprawa to pieprzone biokomponenty od których jakość paliwa się pogarsza a cena wzrasta [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 00:31_________________________________________________ to mnie też niestety wk..wia, denerwuje [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 00:36_________________________________________________ tak ale to cena z 2006, w 2007 było już prawie po 4,5zł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ta jasne, a cena paliwa zależy od Polski tyle co liczba koni w samochodzie od ilości włosów na klacie właściciela
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
fajne te filmiki, Herbata fajne spojrzenie, Piotrek dobra podśmiec**jka :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spoko ja się trochę spóźnię napiszcie sms-a gdybyście się gdzieś przemieszczali
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jest spot dzisiaj?[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 14:48_________________________________________________ Tor może i mały ale za to go-karty są równe
-
[ALL B6] dystanse 10mm
góra co możesz zarzucić to 5mm, 10mm to na 99% będzie tarło jak wrzucisz pasażerów na tylną kanapę i jakieś graty do bagażnika
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
059 919 501 A (dodatkowo możesz też kupić uszczelkę - N903 168 02, bo niewiadomo w jakim stanie jest a kosztuje parę złoty). Kupuj w ASO, bo reszta to szmelc podobno - cena ok. 100zł
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/3485980/Nie-badz-egoista
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
najlepszego budrysie
-
Fotoradary - Sprawdź czy zrobiło Ci fotkę.
hehe ja wiedziałem o co chodzi, ale z ciekawości sobie wszedłem zobaczyć jak to wygląda, no i super dwie fotki po 500zł, raz Mercedesem ML, a drugi raz jakąś koparką :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a co do handlowania olejami motul to zapytaj syśka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak na marginesie uszy Cię nie pieką :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jeśli na głowie Twojego dziecka jawi się żel, później irokezy to już wiedz że tam się coś bardzo mocno burzy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
hehe ale slow motion, rozumiem że głos był dokładany później?? :polew:
-
LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!
No fakt bo autostrady A7 w planach nawet nie ma
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja też d*pa, tylko 2-ka była
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pewnie jechałeś pod prąd na DK1
-
Siłownia
Muza na siłownię :polew: !
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No to teraz kilka filmików: RS6 --> A4 B8 --> IS-F --> S2 --> Sysiek --> Magic --> Porsche --> Corsa i delikatne problemy z trakcją --> Subaru i spalone sprzęgło --> Krzychu kadetem tera --> Poldek --> Accord z Piotrka komentarzem -->
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ktoś ma wolne miejsce w samochodzie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a kto jedzie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
coś nie chce przez maila przechodzić chyba za duże filmy, na youtube to poleci Sysiek: Już go dochodzi qurwa Dobrek: cccciiiiiii a na koniec jakieś dwie fury sobie szybko jedna za drugą przejechały: